Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Terrano II] - Części off-roadowe

Moderatorzy: bonzo, azorek

Sami88
wiem o czym pisze
Posty: 80
Rejestracja: 2015-11-19, 16:55
Lokalizacja: Wrocław

[Terrano II] - Części off-roadowe

Post autor: Sami88 » 2016-01-13, 14:55

Witam, dziś spadła na mnie smutna historia odnośnie koniecznych napraw w aucie. Ale jak już wymieniać to powinienem przynajmniej niektóre lepsze zamontować. A o to lista koniecznych napraw.

1. reflektory - mają złe skupienie ale to sam ogarnę
2. Mam luźną oś wahacza prawego górnego.
3. Luzy na końcówkach drążka kierowniczego prawego zew i wew. I tutaj potrzebuje jakichś wzmocnionych, gdyż posiadam opony 10,5 cala poszerzane. Gdzie kupić jakieś wzmocnione i jakie ?
4. Przewody hamulcowe.

myśliwy79
wiem o czym pisze
Posty: 63
Rejestracja: 2012-01-29, 14:49
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: myśliwy79 » 2016-01-13, 23:51

Pomyśl nad taki reflektorami HID 7". Ja zamontowałem dwa i rewelacja polecam!!!!!

http://www.ledhider.pl/reflektory-hid/r ... 7%E2%80%9D

Sami88
wiem o czym pisze
Posty: 80
Rejestracja: 2015-11-19, 16:55
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Sami88 » 2016-01-14, 09:10

Na chwile obecną mam problem ważniejszy, a mianowicie wymiana wszystkich tulei i stabilizatorów zastanawiam się nad tulejami poliuretanowymi. Ktoś montował, jakie opinie ?

http://allegro.pl/zestaw-nowy-polibusze ... 75283.html

Byłbym wdzięczny za opinie, bo prawdę mówiąc nie mam z tym doświadczenia. A jak patrzę po sklepach terenowych, to wszędzie są w ofercie takie tulejki. Więc coś może być na rzeczy. Byłbym wdzięczny za opinie, bo szukam teraz opinii na temat tego produktu. Reflektory są dla mnie drugorzędne na chwile obecną. Najważniejsze jest zawieszenie i bezpieczeństwo więc tu chcę dokonać dobrego wyboru. Reflektory prawdopodobnie przejdą wymianę odblasków na chwile obecną ze względu na budżet.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”