Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Terrano II] Problem z odpalaniem i obrotami

Moderatorzy: bonzo, azorek

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

[ Terrano II] Problem z odpalaniem i obrotami

Post autor: klfsolec » 2015-02-02, 19:05

Tak jak w temacie mam problem z odpaleniem mojego terrano. Silnik 2,4 podczas kręcenia odpali ale nie chce wejść na obroty tylko skacze powiedzmy przy 200 obrotach . Wymienione przewody świece kopułka palec i czujnik temperatury wody dalej nic . Po wypięciu wtyczki od czujnika odpali wejdzie na obroty ale trzeba go gazować wtedy zaczyna strzelać i kichać w koncu jak przełączy na gaz chodzi bez problemu chociaż spalanie wzrosło do kosmicznego przy ekonomicznej jeździe .Przepływka odłączona na awaryjny też nie chciał wejść ,odłączone czujniki temperatury powietrza i wody po tym wywaliło błędy już nie mam pomysłów a nie chcę wydawać kasy na marne ;( a w środę czeka mnie trasa nad morze
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
azorek
fanatyk nissana
Posty: 1092
Rejestracja: 2009-11-30, 07:48
Lokalizacja: Tuchorza

Post autor: azorek » 2015-02-02, 19:15

Sprawdzałeś czy wszystkie podciśnienia są prawidłowo podłączone?

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2015-02-02, 19:35

Sprawdzałem wszystkie wężyki i niby jest ok .W sobotę ściągnąłem puszkę nad przepustnicą i wszystko sie poprawiło myślałem że to wina filtra albo coś ale dzisiaj już nic nie pomaga :-(

[ Dodano: 2015-02-02, 19:37 ]
byłem na kompie i wszystko niby jest ok wszystkie czujniki i parametry były w normie przejechałem się bylo jak ta lala zgasiłem pod sklepem i po odpaleniu na nowo

[ Dodano: 2015-02-03, 15:01 ]
problem rozwiązany okazało się że pompa paliwa z mocowaniem się wysunęła i stanęła do góry nogami szczęście że się nie spaliła <radocha> <radocha> <radocha>
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”