Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Odgrzybianie klimy w terrano...

Moderatorzy: bonzo, azorek

Beny_85
nowy na forum
Posty: 21
Rejestracja: 2011-10-29, 22:36
Lokalizacja: Śrem

Odgrzybianie klimy w terrano...

Post autor: Beny_85 » 2012-03-26, 10:38

Witam. Czy któryś z szanownych forumowiczów odgrzybiał kiedyś sam klimę? Mam tutaj na myśli profesionalny środek grzybobujczy marki WURTH. Według instrukcji wystarczy sąde doprowadzić do parownika i rozpylić... i w tym miejscu pojawia się pytanie- czy po demontarzu filtra klimy dojdzie się bezpośrednio do parownika (czyli źródła całego "syfu" w klimie)? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :mrgreen: Pozdr
/Kuba

Robi
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2012-02-24, 11:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odgrzybianie klimy w terrano...

Post autor: Robi » 2012-03-26, 14:07

Beny_85 pisze:czy po demontarzu filtra klimy dojdzie się bezpośrednio do parownika (czyli źródła całego "syfu" w klimie)? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki :mrgreen: Pozdr
/Kuba
TAK. Po wyjęciu filtra zobaczysz parownik po lewej stronie.

Beny_85
nowy na forum
Posty: 21
Rejestracja: 2011-10-29, 22:36
Lokalizacja: Śrem

Post autor: Beny_85 » 2012-05-01, 09:10

Kontynuując mój ciąg pytań, ponieważ mam zbieżne informację- czy filtr kabinowy znajduje się pod schowkiem pasażera czy rozbierać podszybie? :-?

Awatar użytkownika
piotr323f
fanatyk nissana
Posty: 320
Rejestracja: 2010-12-24, 00:06
Lokalizacja: Z pod lasu

Post autor: piotr323f » 2012-05-01, 11:44

Witam,

Filtr kabinowy znajduje się pod schowkiem pasażera. Schowek zdejmujemy i odkręcamy prostokątną pionową zaślepkę filtra. Dostęp do niej blokuje blaszany poprzeczny element wzmacniający. Ja, aby nie odkręcać bocznej osłony odkręcam z jednej strony i odchylam go. Filtr kabinowy wyjmuję i wkładam również po łuku. Jest trochę manewrów z tą operacją, ale na pewno jest to możliwe do zrobienia w ten sposób. Odkryty otwór na filtr można przedmuchać powietrzem.

Pozdrawiam,

Piotr
... W życiu piękne są tylko chwile ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”