Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Navara 2.5 zakup

Moderatorzy: bonzo, azorek

Kacper_Biernacki
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-08-06, 20:10

Navara 2.5 zakup

Post autor: Kacper_Biernacki » 2018-08-06, 20:13

Witam serdecznie, po przeczytaniu większości wątków na forum nurtują mnie dwa pytania, a raczej jedno, mianowicie. Na Navarę mam przeznaczone ok 37 tyś złotych (będzie to mój pierwszy w życiu samochód, co do pieniędzy od razu mówię, że zbierałem od 16 roku życia (tak mam 18)), czy jest to wystarczająca suma ? Ogólnie mieszkam na wsi, z średnim dojazdem, ale ogólnie (przez większość czasu Navara będzie używana na trasie coś ok 180 km w jedną stronę ze względu na dojazd do szkoły, także jak widać. Również dodam, iż uczę się na kierunku mechanik poj. samochodowych z dostępem do hali (warsztaty przyszkolne), także tu co do usterek będę w stanie w większości zrobić wszystko (poza elektryką), ale pewnie zastanawiacie się dlaczego akurat ten ? Nie, ok. Dlatego, że po tym jak dziadek mi się dał przejechać to po krótkiej chwili poczułem, że to jest to, nie potrafię tego opisać... Co o tym sądzicie, 37k zł to wystarczająca suma na zakup dosyć zadbanego egzemplarza ? Mowa o drugiej generacji tego cacka. Jeszcze dodam, że wiem o twardy zawieszeniu itp. Dla mnie to nie problem, jeszcze co do samego samochodu, auto używane będzie jedynie w jeździe do lasu ze względu na pracę przy wycince. Sama navara nie będzie miała wysiłku poza dojazdami do szkoły, domu i lasu.

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 506
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: Navara 2.5 zakup

Post autor: mały v8 » 2018-08-07, 09:17

Ale o co chodzi? Masz kasę , to kup i jeździj.
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pathfinder / Navara”