Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N14] Doposażanie '94 GTI

Moderatorzy: bombel, mimier, scubzik

Awatar użytkownika
Quattro
fanatyk nissana
Posty: 446
Rejestracja: 2009-12-09, 12:26
Lokalizacja: Toruń

[N14] Doposażanie '94 GTI

Post autor: Quattro » 2014-03-23, 09:04

Ok, mam wszystkie klamoty do SWAP-a, w tym kompletną instalację elektryczną do 5dr - którą włożę do sedana.

Jest okazja kupić grzane fotele oraz wycieraczki na reflektory. Teraz pytanie - czy instalacja el. z GTI posiada wtyczki i wszystkie inne el. elektryczne, pod które wystarcza podpiąć te elementy, czy może czeka mnie łatanie i uzupełnianie kabelków instalacją ze skandynawskiego GA16DS.

Awatar użytkownika
ciapek
fanatyk nissana
Posty: 682
Rejestracja: 2009-12-09, 21:47
Lokalizacja: Kosobudy

Post autor: ciapek » 2014-03-23, 11:47

Robiłem taką operacje, a wiec:
Reflektory ze skandynawa róznią się tym że szkła mają miejsca na odbojniki, sama lampa może nie mieć elektrycznej regulacji wysokości wiec przekładasz szkła albo silniczek (nie próbowałem). Wtyczki do wycieraczek i pompki sprysków są przy lampie, kilka wiązek miałem w rekach i w każdej były. Kostka do włącznika też jest na miejscu.


Podgrzewane fotele nie jest kolorowo bo musisz wypruć część wiązki idącą od puszki bezpieczników do przełączników.

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8402
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2014-03-23, 12:05

Ciapek a pod wykładziną (pod fotelami) nie ma kostek do mat od podgrzewania foteli? W P10 i P11 tak miałem. Do mat jest płaska kostka 3 pinowa biała. Do włączników kostka kwadratowa cztery piny (dwa w pionie i 2 w poziomie) niebieska i żółta jak dobrze pamiętam.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
ciapek
fanatyk nissana
Posty: 682
Rejestracja: 2009-12-09, 21:47
Lokalizacja: Kosobudy

Post autor: ciapek » 2014-03-23, 12:36

Niestety zwykłe wersje wyposażeniowe nie miały "tej" części wiązki od bezpiecznika do przełączników.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunny / 100NX”