Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N14] Elektryczne szyby N14

Moderatorzy: bombel, mimier, scubzik

kamkop
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2014-08-28, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

[N14] Elektryczne szyby N14

Post autor: kamkop » 2014-08-30, 18:31

Witam,
Jestem nowy na forum więc nie bijcie :)

Szukałem i nie znalazłem

Chciałbym zamontować do mojego słoneczka 5d elektryczne szybki tylko na przód, na allegro nie mogę znaleźć żadnych oryginałów do kupna. Czy z innych modeli pasują jakieś prowadnice?
Chciałbym też od 3d zakupić panelu do otwierania drzwi z otwieraniem szyb, trzeba będzie montować jakieś dodatkowe wtyczki?

Awatar użytkownika
komorokoro
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-12-18, 22:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: komorokoro » 2014-08-30, 20:06

Jeden już masz TUTAJ

pasuje też podnosnik z sedana

a czy kable sa jakieś w biedaku 1.4 to nie powiem
zdejmij boczki się przekonasz

kamkop
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2014-08-28, 23:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

a

Post autor: kamkop » 2014-08-31, 07:56

Tak ściągałem boczki żeby zamontować nowsze głośniki, byłem zdziwiony że tyle lat były zamontowane oryginalne i jeszcze sprawne.

Kabli dodatkowych chyba żadnych nie było, jedyne kable/kostki to wchodziły w centralny panel na drzwiach w liczbie dwóch, może jedna jest od szyb?
Schematu nie mogę znaleźć.

Jeszcze raz rozbiorę boczki bo będę montował maty na lusterka i sprawdzę czy coś jeszcze idzie, zdziwiony jestem że ma też oryginalną folie na drzwiach i to nie uszkodzoną ! Tak wyglądają wszystkie drzwi, widać że mało ktoś majsterkował by aucie.

Awatar użytkownika
ForesteR
doświadczony forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2013-08-28, 23:58
Lokalizacja: Czersk

Post autor: ForesteR » 2014-08-31, 13:11

Montowałem elektryczne szyby do 1.4lx jak i centralny zamek.
Wszystkie kable niestety trzeba prowadzić do drzwi.
U mnie to wygląda tak po prostu, że montowałem nie-oryginalny mechanizm podnoszenia szyb.
Więc wszystko trzeba było prowawdzić, montować prowadnice i silniczki, wszystko pod zasilanie podpiąć.

Zatem podejrzewam że z oryginalnym mechanizmem podnoszenia szyb będzie podobnie.

danlei
nowy na forum
Posty: 18
Rejestracja: 2014-09-04, 23:08
Lokalizacja: Słończewo

Post autor: danlei » 2014-09-04, 23:27

Witam ja u siebie sklepałem podnośniki elektryczne z silniczków od primery i sunnowego podnośnika do tego przeprowadzić kable tylko nie 0.5 dać troszkę większe ja mam 1 mm i jest ok 0.5 mogą sie upalić do tego przełączniki góra dół przekaźniki żeby działało po włożeniu kluczyka i przekręceniu na 1 poz i skręcić do kupy a i stelaż silniczka z primery nie pasuje trzeba dopasować do drzwi . :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunny / 100NX”