Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[100NX] Montaż pakietu GTi

Moderatorzy: bombel, mimier, scubzik

kojo
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2013-06-14, 06:29
Lokalizacja: Poznań

[100NX] Montaż pakietu GTi

Post autor: kojo » 2013-08-23, 09:18

Witam.
Zastanawiam sie jak załozyc pakiet gti w seryjnej setce bez zadnego pakietu. Przednia dokladka, halogeny i progi. Przednia dokladka w miejscu łączenia sie z blotnikiem ma dwie sruby wzdłuz z lewej strony jednak z prawej uszkodzono je przez poprzedniego wlasciciela. Teraz nie wiem czy je obciac i obie strony na klej czy jak? Chciałbym jak najmniej ciąć zderzak ale chyba bedzie to konieczne na wysokości halogenu bo stelaz nie wchodzi od reflektowa. (jakieś za i przeciw?) Progi w 90% nie posiadaja blaszanych mocowan jedynie plastikowe wypusty od wewnatrz jako miejsce po blaszkach albo progach auta no i wglębienia od spodu na sruby na ktore mam juz pomysł ale nie wiem czy odpowiedni wkrety od blachodachowki (?) Aha jeden z progow nie posiada praktycznie tej listewki pomiedzy progiem a dokladka progową aczkolwiek mam ja w kawalkach. Myslalem zeby w tym miejscu po długosci dac tasme dwustronna z pianki samochodową i moze jakos by sie komponowało. Dzieki z góry. Pozdrawiam. :)
Ostatnio zmieniony 2013-08-25, 14:01 przez kojo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
rz
fanatyk nissana
Posty: 1476
Rejestracja: 2009-12-10, 01:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: rz » 2013-08-23, 09:43

Przerabialem montaz przedniej dokladki i niestety bez ciecia sie nie obejdzie. Gdzies mialem fotke jak wyglada przedni zderzak juz wyciety (moze uda mi sie znalezc). Tez mialem problem z brakiem bocznych srub. Z jednej strony nawiercilem otwory w nadkolu, zabezpieczylem i przykrecilem dokladke. Miejsca, ktore odstawaly potrakowalem klejem. Druga strona poszla jedynie na klej i pieknie sie trzymalo.

Progi po obu koncach przykrec na wkrety (w rant nadkola) a reszte oczysc dokladnie, odtlusc i klej do szyb. Zaznaczam, ze pozniej moze byc problem z odklejeniem jesli dobrze zlapie :)

rz

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2013-08-23, 14:56

mi udało się dokładkę zamontować bez ciecia
Byle by do przodu

kojo
nowy na forum
Posty: 25
Rejestracja: 2013-06-14, 06:29
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kojo » 2013-08-23, 21:23

rz byłbym wdzieczny za foty
lewy ale do halogenow juz trza ciahać nie

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2013-08-23, 22:11

do halogenów nie wiem bo jeździłem bez ale kolega z tego co pamiętam to mial i tez nie ciol .to trzeba przymierzyć sobie,bez ciecia dokładka jest prawie równo ze zderzakiem
Byle by do przodu

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunny / 100NX”