Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Note] Chcesz kupic Note? Zapytaj w tym temacie

Moderator: Zielkq

benzon
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-02-10, 09:25
Lokalizacja: Łęczna

Post autor: benzon » 2016-02-10, 09:29

Witam wszystkich, jestem nowy na forum i mam nadzieję że zawitam tu na dłużej. Proszę was o oszacowanie opłacalności zakupu Nissana Note z 2009r. Silnik 1.4 benzyna, 70 tys przebiegu, z polskiego salonu, wersja Acenta z automatyczną klimatyzacją, automatycznymi wycieraczkami i czujnikami parkowania z tyłu. Cena 25tys zl. Co o tym myślicie? Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2016-02-10, 09:53

benzon, troche dużo, ale jeśli stan jest super to warto. Targuj na 22 tys.

P.S. Warto dac link do obejrzenia i VIN

toMMasz
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-05-22, 22:46
Lokalizacja: Lublin

Post autor: toMMasz » 2016-05-22, 22:58

Witam wszystkich!
Jestem świeżakiem w tym forum. Od kilku lat zasuwam Almerą N16, z dieslem 2,2. Ale czas na zmiany - wybór padł na Note I z silnikiem 1,6 i skrzynią automatyczną (doznałem fatalnej kontuzji lewej nogi). Oczywiście chciałbym maksimum wyposażenia za znośne pieniądze. Niezbędne minimum to klima, elektryczne szyby (może być tylko przód), elektryczne lusterka i mp3. Oczywiście bez poprawek blacharsko-lakierniczych. Pasowałby model po liftingu. Ile można dać, aby nie zostać orżniętym?

Czy jest ktoś w ogóle?

Agamek12
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2010-01-01, 23:46
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Agamek12 » 2016-07-09, 16:34

Witam, czy ktoś mógłby coś popisać o tym Note z Mysiadła - może ktoś go widział: http://otomoto.pl/oferta/nissan-note-sa ... t=15419697 ?

jurlich
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-04-12, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: jurlich » 2017-04-12, 21:00

Po pierwsze to witam na forum Nissana :) Założyłem to konto, ponieważ jutro wybieram się ze szwagrem oglądać tego Nissana: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-no ... fb1c84e38a

Proszę o rzucenie na niego okiem, czy jest w nim coś nie tak na pierwszy rzut oka? Sprawdziłem po VINie w ogólnodostępnych bazach i nie podoba mi się jedna rzecz, mianowicie na dwóch różnych stronach znalazłem informację, że dziesiąta litera VINu nie jest poprawna (jedna z tych stron: http://www.vinformer.su/index.php?setLng=en).Po wpisaniu VIN pojawia się:" Check digit (!) verification failed (!)". Proszę o pomoc zanim tam pojedziemy, ponieważ po pierwsze nie wiem na co szczególnie zwrócić w tym samochodzie uwagę no i co z tym VINem. Przebity czy źle wklepany w ogłoszenie przez sprzedającego?

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2017-04-12, 21:57

Hejka!
Kraj pochodzenia: niemcy- a jest na włoskich blachach...
Porownaj sobie przebiegi tych aut z tego rocznika zarowno w niemczech jak i we wloszech oraz ich ceny. To dobry wyznacznik czy auto nie jest skrecone bądź po wielkim dzwonie.
Jezeli auto jest z Włoch, to ma wyjątkowo zadbany lakier, auta tam zazwyczaj są poobijane.
Zastanawia mnie co tam.jest naklejone na tej prawej tylnej lampie?

jurlich
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-04-12, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: jurlich » 2017-04-12, 22:44

Dziękuję za odpowiedź. Co do przebiegu to na mobile.de znajdują się w podobnej cenie samochody ze strasznym rozrzutem kilometrowym (od 130kkm do 260kkm). Co do ceny to te roczniki chodzą w granicach 3 tyś euro. czyli po ściągnięciu i doliczeniu akcyzy może faktycznie ta cena oscylować w granicach 18 tyś. zł. Ciekawe jest to, że na niemieckiej stronie też można trafić na nissana z włoską blachą, np. tu: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/detai ... geNumber=1

Osobiście bym go nie kupił, coś mnie w nim odpycha, ale jeszcze nie wiem co :D Napiszcie na co zwrócić uwagę przy oględzinach :)

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2017-04-13, 07:29

Na przeszłość powypadkowa i jakość poskladania auta. Nie bójmy się aut ktore sa naprawione,tylko takich co są zrobione na odpier...
Mechanicznie posluchaj silnika,czy nie słychać rozrządu, czy hamuje i jedzie prosto, czy przy wkrecaniu silnika nie ma dymu z rury.
Dodatkowo jak to w przypadku nissana- przejrzyj dokładnie nadwozie pod kątem korozji- progi, podluznice, belka oraz kielichy. Najlatwiej ja zauwzyc na laczeniu blach bo tam się ona zaczyna.

Powodzenia!

jurlich
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2017-04-12, 20:44
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: jurlich » 2017-04-13, 09:36

Dziękuję za odpowiedzi, postaram się wszystko dokładnie przeglądnąć.

EDIT:
Byłem, widziałem, samochód nie został kupiony. Na zdjęciach zdaje się być czarnym, na żywo jest to ciemny granat. Nie udało mi się ustalić, co jest przyczyną zaklejonej tylnej lampy, ale z wrażeń na żywo to tak: maska źle spasowana, zderzak źle spasowany, prawy przedni błotnik źle spasowany. Ruszający się przedni prawy klosz. Nawet nie otwieraliśmy auta i nie zaglądaliśmy pod maskę, nie było sensu. Zapewne we Włoszech dostał strzał z prawej strony, w Niemczech go wyklepał Turek a w Polsce cofnięto licznik...ot takie moje domysły :)

adam1980
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-11, 05:34
Lokalizacja: Poznań

Re: [Note] Chcesz kupic Note? Zapytaj w tym temacie

Post autor: adam1980 » 2022-11-29, 07:36

Witam po latach!
Widzę, że faktycznie te noty jakoś mało popularne skoro odświeżam temat po 5 latach...
Prośba o opinię - Note E11 z końca produkcji czy E12 z początku? W grę wchodzą jedynie auta z polskich salonów więc w przypadku nowszego pozostaje 1.2, którego moc jak i fakt że jest 3 cylindrowy nie do końca mnie przekonuje no ale znowuż zawsze to nowsze i nieco przyjemniejsze wizualnie. Note E11 1.4 (na 1,6 nie liczę w przypadku aut z Polski) zakładam, że to nieco lepsza opcja choć to jakieś ledwie 8KM więcej.
I najważniejsza kwestia....jak wygląda kwestia korozji? Temat dla mnie kluczowy ponieważ przez to pozbyłem się kiedyś przedwcześnie niezawodnej Almery N15.

Awatar użytkownika
mały v8
fanatyk nissana
Posty: 505
Rejestracja: 2016-03-21, 19:35
Lokalizacja: Siedlce

Re: [Note] Chcesz kupic Note? Zapytaj w tym temacie

Post autor: mały v8 » 2022-11-29, 14:46

Te Note jest zwyczajnie paskudne, a silnik 1,2 oprócz tego że jest mułem, to w mieście chla jak 2,0. Ja bym szukał na Twoim miejscu Clio IV, szybciej znajdziesz coś z Polskiego salonu (chociaż nie wiem po co), będzie ładniejszy w środku i na zewnątrz, lepiej wyposażony i ceny części są połowę tańsze.
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Note”