Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Centralny zamek problem proszę o radę.

Moderator: Zielkq

kwiatek note
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-06-03, 16:17
Lokalizacja: Legionowo

Centralny zamek problem proszę o radę.

Post autor: kwiatek note » 2017-06-03, 16:33

Witajcie.Potrzebuje rady odnośnie tematu wyżej.A więc autko Nissan Note 1,6 110 koni 2006r.Mam problem z otwieraniem i zamykanie auta jest to auto bez wkładek zamykane otwierane z pilota.Od jakiejś godziny przestały działąć dwa piloty do auta myślałem ze baterie wymieniłem obie i nadal nic,dodam ze jak wsiadę do auta i przyciskam otwieranie i zamykanie w kabinie obok ręcznego wszystko działa.Pomózcie bo to moze bezpiecznik a nie wiem gdzie sie znajduje lub cos poważniejszego.Dziękuję z góry pozdrawiam.

[ Dodano: 2017-06-03, 17:54 ]
Juz problem się rozwiązał odjechałem w inne miejsce parkingowe i wszystko wróciło do normy.Ktoś juz podobny temat poruszał a więc jak bedziecie mieli taki problem w moim pomogło to przeparkujcie swój samochód trochę dalej od innego lub jakiejs bramy lub dzwonka emitującego fale...Pozdrawiam.
@kwiatek@

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2017-06-03, 16:59

dokładnie, pilot od bramy garażowej skutecznie zakłóca działanie pilota centralnego zamka ;-) albo ktoś celowo wysyłał fale... :roll:

kuba2001
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-08-01, 08:17
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: kuba2001 » 2017-08-01, 08:55

witaj też miałem problem i nie poradziłem sobie kolega doradził mi pojechać do serwisu zdunekkmj i nareszcie wszystko działa pozdro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Note”