Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Note 2006r. - jednorazowy problem z zamkiem.

Moderator: Zielkq

wojtaspan
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2016-11-10, 16:50
Lokalizacja: Goleniów

Note 2006r. - jednorazowy problem z zamkiem.

Post autor: wojtaspan » 2016-11-10, 17:02

Dziś w moim Nissan Note wystąpił jednorazowy problem. Otóż rano poszedłem do auta odpaliłem je aby trochę się nagrzało. Standardowo otwarcie, odpalenie i wysiadłem żeby zdjąć matę z szyby wysiadając oczywiście zamknąłem za sobą drzwi aby ciepło nie uciekało z auta. Po dosłownie 10 sekundach próbuję wsiąść do auta a ten odpalony i zamknięty. Dopiero po godzinie (auto cały czas chodziło) udało mi się otworzyć samochód zapasowym kluczykiem. Warto dodać że nie przy użyciu pilota a poprostu wkładając kluczyk do zamka. Muszę również podkreślić że był to wczesny ranek (6:00) a w nocy był przymrozek około -3 stopni. Proszę o sugestie dotyczące tego co mogłoby być najprawdopodobniejszą przyczyną. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

@EDIT NIssan Note 1.4 benzyna

[ Dodano: 2016-11-12, 12:42 ]
Dzięki za pomoc... forum zamuleńców

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2016-11-14, 12:20

wojtaspan pisze: Dzięki za pomoc... forum zamuleńców
My też pozdrawiamy i nie zapraszamy ponownie. Nie przywitałeś się w odpowiednim temacie. Nie zastosowałeś tagów do założonego tematu. Regulaminu pewnie nie czytałeś. I masz jeszcze pretensje, że nikt Ci nie pomógł? Nie zostawia się kluczyków w odpalonym i zamkniętym samochodzie.
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Zablokowany

Wróć do „Note”