Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K11] Siłowniki tylnej klapy

Moderator: mimier

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

[K11] Siłowniki tylnej klapy

Post autor: Gonia » 2011-11-06, 21:40

Witam, mam problem z dopasowaniem siłowników jak w temacie, już dwa komplety niestety musiałam oddać, konkretnie nie pasują te plastiki na końcówkach, w oryginałach są dużo mniejsze niż w tych które próbowałam zamontować i skutkuje to tym, że klapa bagażnika po prostu nie domyka się. Te oryginalne które mam to Stabilus Lift-o-mat.
Na pewno ktoś już wymieniał siłowniki, napiszcie proszę czy mieliście problemy a jak ktoś ma jeszcze nie wymieniane to jakich macie firm? Może jakieś fotki? Ja jutro zrobię i wrzucę celem zobrazowania problemu :)

Awatar użytkownika
zecikk
fanatyk nissana
Posty: 559
Rejestracja: 2009-12-09, 11:54
Lokalizacja: PT/Gdynia/Coventry

Post autor: zecikk » 2011-11-07, 10:35

z tego co mowi moj madry katalog sa dwa rodzaje. skok i sila sie roznia minimalnie ale dlugosc całkowita jest taka sama. ktory masz rok produkcji?? ewentualnie moze na starych siłownikach psozukaj jakiegos numeru :) moze cos sie dobierze po tym :)
Transit 2,3 Pb/Lpg , Honda CR-V II 2.0 vtec

Awatar użytkownika
Gonia
aktywny forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 2009-12-04, 21:59
Lokalizacja: OkołoWro

Post autor: Gonia » 2011-11-07, 19:01

zecikk pisze:z tego co mowi moj madry katalog sa dwa rodzaje. skok i sila sie roznia minimalnie ale dlugosc całkowita jest taka sama. ktory masz rok produkcji?? ewentualnie moze na starych siłownikach psozukaj jakiegos numeru :) moze cos sie dobierze po tym :)
zecikk, dziękuję za szybki odzew, wiesz ja też pomyślałam o spisaniu numerów z tych starych siłowników, dzisiaj już nie zdążyłam zdjęć zrobić. Moja Micra to rocznik '98 po face-lifcie, drugie siłowniki zamawiane były po VIN-ie, ale też nie pasują, z tym że niczym się nie różniły od tych pierwszych. Ehh no nic... będę próbować znaleźć właściwe, foty jutro.. :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”