Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K11] zestaw startowy

Moderator: mimier

wujek600kv
nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-06, 19:17
Lokalizacja: Łowicz

[K11] zestaw startowy

Post autor: wujek600kv » 2018-06-22, 14:54

Witam mam pytanie ostatnio kupiłem zestaw startowy-kluczyk,kontroller immo ze stacyjką i komputer do mojej micry . Komp jest od 1.0 a ja mam 1.3 wiec niestety na zimnym silniku auto przy odpaleniu szarpie na benzynie ponizej 2 tys rpm i dusi sie tak ze nie można jechać..Na starym kompie tego nie było. Mam pytanie czy jeżeli wloze swoj komputer od 1.3 oryginalny czy auto bedzie palić. Poprzednio mialem patent czyli transponder zrobiony pod kierownica ale przestalo to dzialac stad kupno zestawu startowego. Na moje oko jeżeli puszka immo ta pod kierownica widzi tranponder to auto powinno odpalić nawet na starym kompie no ale jak to jest
To podróż daje nam szczęscie a nie jej cel

Awatar użytkownika
Matiz
aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2017-03-05, 02:51
Lokalizacja: Ślunsk
Kontakt:

Re: [K11] zestaw startowy

Post autor: Matiz » 2018-06-26, 22:31

ech ja nie lubie immo w robocie robić, tymbardziej jak tak słabo sie znam na elektronice :/

Zasada jest taka- pastylka z kluczyka, immo i komp muszą stanowić zestaw. Antena- pierscionek koło stacyjki chyba moze być stara, bo tylko odczytuje pastylke ,ale na dam reki uciąć. Najlepiej podmieniać wszystko.
Ja bym nie kombinował skoro i tak masz komp który powoduje problemy z silnikiem. Najprostszy sposób aby odpalić na Twoim (starym) kompie to wyciać immo z ECU. Wymaga oddania kompa do magika. Lub szukać zestawu z 1.3 musisz sprawdzić co bedzie taniej

A tak apropo, przeca nikt nie kradnie Mikr :P
Obrazek


https://www.facebook.com/MicraMachine/
Górnośląski Microwy Konglomerat. Części ze złomu, modyfikacje,blacharka,laminaty,tylko K11.Bo Micra skończyła sie na K11.

bandito
fanatyk nissana
Posty: 856
Rejestracja: 2012-11-26, 10:40
Lokalizacja: Maków Maz

Re: [K11] zestaw startowy

Post autor: bandito » 2018-06-27, 13:27

Wywalić immo ze sterownika. Koszt 150-200 zł. Wymieniałem ECU w primerze z 2000r. Bez problemowo pracuje pomimo że ciut inny numer sterownika

bandito
fanatyk nissana
Posty: 856
Rejestracja: 2012-11-26, 10:40
Lokalizacja: Maków Maz

Re: [K11] zestaw startowy

Post autor: bandito » 2018-06-27, 13:31

A tak swoją drogą jak immo raz łapało raz nie to może problem leży w antenie lub jej połączeniu. W samochodach wielu marek jest z tym problem ze styki w kostkach przestają łączyć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”