Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K12] Problem z wycieraczkami nissan micra k12 2003 1.5 diesel

Moderator: mimier

agniesiaa97
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2018-04-26, 13:21

[K12] Problem z wycieraczkami nissan micra k12 2003 1.5 diesel

Post autor: agniesiaa97 » 2018-04-26, 13:37

Witam, mam problem z wycieraczkami u k12. Mam auto 2 lata i od kiedy go kupiłam mam problem z nimi. Chodzą wtedy kiedy jest upał na dworze i szyba przednia jest nagrzana i gdy przekręcam kluczyk na ON wycieraczki szaleją i nie ma końca a przełącznik jest na OFF... chociaż czasami jest tak że użyje spryskiwaczy to one się zatrzymują.. niestety na środku zazwyczaj i wtedy panika co zrobić by wróciły na swoje miejsce. Poprzedni właściciel auta zrobił specjalny włącznik pod kierownica żeby używać go do wyłączenia ich kiedy one są w fazie nieustającego ruchu haha :D Czytałam na innych forach że może pomóc wyczyszczenie kostki od silniczka spryskiwaczy albo jakieś lutowanie kabli. Tylko wszystko jest pisane kiedy historia zaczyna się odwrotnie, a kiedy jest mokro na dworze to one wariują.. Wymieniałam już raz przełącznik i nic to nie dało a dziś odebrałam auto od mechanika i usłyszałam to samo "proszę wymienić przełącznik wycieraczek"...Mam czujnik deszczu. Proszę o pomoc, bo jestem młodą osobą, nie bardzo znam się na tych wszystkich sprawach, a chciałabym w końcu mieć to z głowy i widzę ze dużo ludzi ma z szalejącymi wycieraczkami problem :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”