Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K11] wymiana stacyjki co kupić, jak się dobrać, zgubiony kl

Moderator: mimier

JSG
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2017-07-31, 19:39
Lokalizacja: Sokółka

[K11] wymiana stacyjki co kupić, jak się dobrać, zgubiony kl

Post autor: JSG » 2017-11-25, 15:24

Kluczyk przepadł. Odległość do najbliższego zakładu dorabiającego kluczyki 100 km... jakoś się nie udało jeszcze zrealizować planu dorobienia drugiego. No i mamy problem.

Pytanie, co kupić? Czy wystarczy takie coś
http://allegro.pl/stacyjka-nissan-micra ... 01294.html
Czy jednak trzeba czegoś więcej?

Samochód nie ma centralnego. Ale możliwe że ma imobilajzer, jest jaks żaróweczka na desce rozdzielczej, kluczyk miał czerwoną kropkę na obudowie.

Drugie pytanie, to jak się włamać do samochodu- kilka pomysłów mam, pewnie najpierw podzwonie po mechanikach, może któryś ma jakiś patent, ale o ślusarzu wyspecjalizowanym, mogę tu na wiosce zapomnieć. Samochód w miasteczku został, żona pojechała koleją na zajęcia i klops...

[ Dodano: 2017-11-25, 15:58 ]
ewentualnie nawet taki zestaw: http://allegro.pl/nissan-micra-k11-zest ... 20848.html

[ Dodano: 2017-11-25, 17:55 ]
Trochę zmądrzałem przez godzinę i widzę że to trzeba dużo więcej niż wymienić stacyjkę.
Na allegrze są komplety- stacyjka, imobilajzer i komputer. Czy ktoś taki zestaw przekładał i czy bez podłączania do komputera itp jest opcja to w ogóle ruszyć?
Już wiem że mogę ściągnąć gościa co dorobi kluczyk i zaprogramuje komputer, ale musiał bym wyciągnąć zamek lub stacyjkę, zawieźć do Białegostoku, przywieźć i odwieźć faceta, cała operacja to koszt rzędu 700 pln, 1/4 wartości samochodu. Ogólnie trochę słaba sytuacja.

[ Dodano: 2017-11-25, 18:22 ]
ewentualnie usunąć immobilizer w ogóle, teraz pytanie jak- czy np znalezienie ecu bez imobilajzera rozwiązuje problem?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”