Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Nowa Micra

Moderator: mimier

Awatar użytkownika
JACKO29
fanatyk nissana
Posty: 759
Rejestracja: 2009-12-09, 11:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Nowa Micra

Post autor: JACKO29 » 2017-07-28, 07:30

Użytkuję ją już miesiąc i przejechałem już blisko 2500km,więc mogę ocenić ten nowy model
Sylwetka zgrabna,zwraca uwagę i niejednokrotnie byłem zaczepiany i pytany o tą K14
Jezdni trzyma się jak przyklejona,wydawałoby się że silniczek 900cm to porażka,może pod względem kultury pracy tak!,bo charczy niemiłosiernie i ma silne drgawki,ale pod względem jazdy to już pokazuje co potrafi.Prędkość 160km/h nie stanowi problemu,wyprzedzanie na 5 biegu również,ładnie się zbiera.Zejście na 4kę do wyprzedzania gdy konieczne odbija się głośnym charczeniem w środku.W środku wszystko rozłożone ergonomicznie w zasięgu ręki,Fotele pokryte eco skórą ,podgrzewane szybko sobie radzą z chłodem,natomiast jak dla mnie ich wyprofilowanie jest niedostateczne,dłuższa podróż już po 150km zaczyna być męcząca.Podparcie nóg(180cm wzrostu) powoduje ucisk na udo i drętwienie nogi.Pozycja za kierownicą łatwa do przyjęcia,siedzenia manualnie regulowane,bez podparcia lędźwi.Światła mijania i drogowe LED bardzo ładnej jasnej barwy dobrze oświetlają drogę.Bagażnik taki sobie ale co tu wymagać po takim micrusie :D
Spalanie dość oszczędne,przy spokojnej jeździe w mieście potrafiłem zejść do 5L! Na trasie....nie próbowałem :D Zawsze noga robi mi się cięższa :D Ale tak do 120km/h licznik wskazujący km do przejechania ma opory do zmiany w dół,a raczej ochoczo podbija dystans.
Zestaw siłowników do podnoszenia maski Qashqai J10 i J11 ,X Trail T-31 T-32chcesz wiedzieć więcej info na PW
viewtopic.php?t=18075

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2017-07-28, 10:14

Oglądałem ją i jest kawał samochodu, ale wystarczy kilka dodatków wrzucic i cena jest pona 70 k PLN :-o

Awatar użytkownika
JACKO29
fanatyk nissana
Posty: 759
Rejestracja: 2009-12-09, 11:38
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: JACKO29 » 2017-07-28, 19:51

Jak na taki wózek,dużo za dużo.
Zestaw siłowników do podnoszenia maski Qashqai J10 i J11 ,X Trail T-31 T-32chcesz wiedzieć więcej info na PW
viewtopic.php?t=18075

Awatar użytkownika
Matiz
aktywny forumowicz
Posty: 177
Rejestracja: 2017-03-05, 02:51
Lokalizacja: Ślunsk
Kontakt:

Post autor: Matiz » 2017-07-29, 22:05

mnie sie kompletnie nie podoba to auto, w ogóle nie podoba mi sie co sie dzieje z Nissanem ,ale nie chce wkładać kija w mrowisko :roll:

Po pierwsze czemu japończycy zawsze sie wpakują w jakiś daremny alianz z partaczami z europy albo ze stanów? Mazda Mondeo 6 mój ulubiony przykład...
Przecież jak mi przyjeżdża P12 to mi sie plakać chce :shock: najbardziej mnie rozbraja ta łuszczaca sie Renowska kierownica ze znaczkiem nissana :-|
Ja w tej mikrze widze "cyste reno" :-? jakoś tak blisko nowych Espaców i tego typu linii nadwozia mi sie wydaje...


Dla mnie kuper K14 jest za bardzo zadarty, no ale musi wyglądac jak crossover, bo sie nie sprzeda :roll: co za czasy.

No i jak widze przód nowego nissana dŻuka to mi lapy opadają :-| a wygląda to na "nowy aktualny wiodący trend naszej marki i teraz wszystkie auta będą musiały mieć lift żeby były podobne"

Podoba sie komuś morda nowego Juka? To już powiem wam, że wole starego który nigdy mi sie podobał!

Co do reszty auta- kupuje ostatnio Motor do czytania w robocie i widze że Micra zbiera w testach raczej Cięgi. W sensie w porównaniach z innymi 4 lub 6 autami :-/

Gdybym miał kupić NOWE takie małe auto, to chyba było by to Citigo :-?

Nie chce nikogo obrazić, nie gniewajcie sie ,ale dla mnie interesujące auta wygineły w okolicach 2000r :?

Aha edit:
Gdyby Sport Concept stał sie wtedy nową generacją Micry ,a nie jakąś bezsensowną Tildą to Nissan miałby u mnie dozgonny szacunek :-o
Gdy zobaczyłem to auto to pierwsza myśl brzmiała "micra GT-R"

Obrazek
Obrazek


https://www.facebook.com/MicraMachine/
Górnośląski Microwy Konglomerat. Części ze złomu, modyfikacje,blacharka,laminaty,tylko K11.Bo Micra skończyła sie na K11.

Awatar użytkownika
Chemik
fanatyk nissana
Posty: 844
Rejestracja: 2009-12-09, 14:32
Lokalizacja: Osieciny-Włocławek

Post autor: Chemik » 2017-07-31, 15:32

Matiz pisze:mnie sie kompletnie nie podoba to auto, w ogóle nie podoba mi sie co sie dzieje z Nissanem ,ale nie chce wkładać kija w mrowisko :roll:

Po pierwsze czemu japończycy zawsze sie wpakują w jakiś daremny alianz z partaczami z europy albo ze stanów? Mazda Mondeo 6 mój ulubiony przykład...
Przecież jak mi przyjeżdża P12 to mi sie plakać chce :shock: najbardziej mnie rozbraja ta łuszczaca sie Renowska kierownica ze znaczkiem nissana :-|
Ja w tej mikrze widze "cyste reno" :-? jakoś tak blisko nowych Espaców i tego typu linii nadwozia mi sie wydaje...


Dla mnie kuper K14 jest za bardzo zadarty, no ale musi wyglądac jak crossover, bo sie nie sprzeda :roll: co za czasy.

No i jak widze przód nowego nissana dŻuka to mi lapy opadają :-| a wygląda to na "nowy aktualny wiodący trend naszej marki i teraz wszystkie auta będą musiały mieć lift żeby były podobne"

Podoba sie komuś morda nowego Juka? To już powiem wam, że wole starego który nigdy mi sie podobał!

Co do reszty auta- kupuje ostatnio Motor do czytania w robocie i widze że Micra zbiera w testach raczej Cięgi. W sensie w porównaniach z innymi 4 lub 6 autami :-/

Gdybym miał kupić NOWE takie małe auto, to chyba było by to Citigo :-?

Nie chce nikogo obrazić, nie gniewajcie sie ,ale dla mnie interesujące auta wygineły w okolicach 2000r :?

Aha edit:
Gdyby Sport Concept stał sie wtedy nową generacją Micry ,a nie jakąś bezsensowną Tildą to Nissan miałby u mnie dozgonny szacunek :-o
Gdy zobaczyłem to auto to pierwsza myśl brzmiała "micra GT-R"

Obrazek
<brawo> <brawo> popieram

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”