Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Maxima A32 przeciek wody do kabiny

Moderator: janusz

Anxo
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-10, 22:17

Maxima A32 przeciek wody do kabiny

Post autor: Anxo » 2020-07-24, 20:22

Dzień dobry

Jestem posiadaczem Nissana Maximy A32 3.0v6 z 1999 r.

Najbardziej uciążliwy problem tego auta to mokra wykładzina zarówno od strony kierowcy jak i pasażera po opadach deszczu. Odchyliłem wykładzinę i po próbach polewania auta wodą ustaliłem, że woda prawdopodobnie dostaje się do wnętrza od podszybia i spływa po bokach kabiny. Czy miał ktoś podobny problem? Chciałbym spróbować oczyścić kanały odpływowe, lecz nie wiem jak się do nich dostać. Od strony podszybia, po zdjęciu plastikowej osłony, nie ma do nich dostępu. Może od strony plastikowych nadkoli? Obawiam się, że może być niezbędne rozebranie deski rozdzielczej albo błotników... :sad:

Oskr5
doświadczony forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2013-12-24, 20:41
Lokalizacja: Choszczno

Re: Maxima A32 przeciek wody do kabiny

Post autor: Oskr5 » 2020-08-06, 14:43

Miałem ten sam problem. Okazała się spinka podtrzymująca szybę od strony pasażera. Jest ona na podszybiu, trzeba zdjąć wycieraczki i plastikową osłonę. Wyjąć spinkę oczyścić wszystko i wkleić na silikon nie żałując go. Od tamtej pory mam sucho w aucie . To samo było u kolegi co ma A33. Pozdrawiam

Oskr5
doświadczony forumowicz
Posty: 258
Rejestracja: 2013-12-24, 20:41
Lokalizacja: Choszczno

Re: Maxima A32 przeciek wody do kabiny

Post autor: Oskr5 » 2020-08-06, 14:47

Dosłownie to samo masz tutaj opisane na przykładzie P11. Wszystko wygląda prawie tak samo tylko w Maximie ta spinka jest biała nie zielona .

viewtopic.php?t=16225

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”