Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[A32] Tani mechanik w Lublinie?

Moderator: janusz

klimo38
wiem o czym pisze
Posty: 59
Rejestracja: 2011-04-14, 16:19
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

[A32] Tani mechanik w Lublinie?

Post autor: klimo38 » 2013-02-26, 12:39

Witam,poszukuje jakies taniego mechanika w Lublinie,lub jakiegoś dobrego kolegę z forum,otóż wczoraj gdy przyjechałem do Lublina to cos mi sie stało z układem wydechowym,wydaje mi sie ze jakas dziura sie zrobiła gdyż auto bardzo głosno chodzi:/ do domu wracam we czwartek ale nie dam rady tak jechać bo jest za głosno podzas jazdy:/,a nie jestem tutejszy wiec nie znam żadnych dobrych warsztatów, poleci ktoś jakiś warsztat żebym zobaczyć co sie stało? z góry dziękuje za pomoc

Awatar użytkownika
caffeini
wiem o czym pisze
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-02, 13:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Tani mechanik w Lublinie?

Post autor: caffeini » 2013-04-01, 12:46

klimo38 pisze:Witam,poszukuje jakies taniego mechanika w Lublinie,lub jakiegoś dobrego kolegę z forum,otóż wczoraj gdy przyjechałem do Lublina to cos mi sie stało z układem wydechowym,wydaje mi sie ze jakas dziura sie zrobiła gdyż auto bardzo głosno chodzi:/ do domu wracam we czwartek ale nie dam rady tak jechać bo jest za głosno podzas jazdy:/,a nie jestem tutejszy wiec nie znam żadnych dobrych warsztatów, poleci ktoś jakiś warsztat żebym zobaczyć co sie stało? z góry dziękuje za pomoc
Proponuję udać się na ul Nadbystrzycką 57...rzeczowo,sprawnie,tanio itd.

Awatar użytkownika
maccio
wiem o czym pisze
Posty: 55
Rejestracja: 2012-08-28, 06:06
Lokalizacja: Lublin

Post autor: maccio » 2013-04-06, 21:34

Widzę, że trochę późnawo ta odpowiedź.
Ale na przyszłość: jeżeli chodzi o rury, wydechy i takie tam, to na ul. Technicznej 3c.
Telefon do zakładu: 506498712

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”