Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[A32] zmiana foteli na a33

Moderator: janusz

Awatar użytkownika
caffeini
wiem o czym pisze
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-02, 13:42
Lokalizacja: Lublin

[A32] zmiana foteli na a33

Post autor: caffeini » 2011-11-08, 20:42

Hough ;) strasznie mnie ,,swędzi,, zmiana ,albo jak Ktoś woli zamiana gratów tapicerki na ,,model wyżej,, czyli na a33,czy Wam też wydaje się ,że w a32 są ..oględnie mówiąc mało wygodne ?czy tylko ja mam takie wysublimowane gusta i moje dupsko się myli ...strasznie mi się podoba szycie foteli A33 ,a komfort ,według mnie jest o niebo lepszy(miałem okazję pomykać a33 mojej siostry) ,wygrzebałem linka jak zrobić swap-a foteli na stronce VQpower,może się Komuś przyda :)..ja się na to piszę,właśnie szukam foteli przód+ tył ;) a jako ciekawostkę dodam,że stacyjkę też przeniosę,bo od jakiegoś czasu wkurza mnie niepomiernie zaglądanie pod kierownice , ale to dopiero jak wyjedzie od lakiernika ;)...blacha zrobiona,lakier będzie ,,położony,, to w sumie dlaczego nie zabrać się za wnętrze :-D

http://www.vqpower.com/v2/articles.php?article_id=165

Awatar użytkownika
j3
nowy na forum
Posty: 29
Rejestracja: 2010-02-15, 19:40
Lokalizacja: 3m

Post autor: j3 » 2011-11-08, 21:33

Osobiście muszę stwierdzić, że fotele w A33 nie powalają na kolana komfortem.
Czy nie lepiej zapodać z I35 ? Są masywniejsze, głębsze, mają lepsze trzymanie boczne i co najważniejsze, są bardziej komfortowe dla mojego obolałego kręgosłupa :)

Awatar użytkownika
jerry
wiem o czym pisze
Posty: 57
Rejestracja: 2009-12-19, 00:17
Lokalizacja: okolice

Post autor: jerry » 2011-12-05, 19:35

Z tego co wiem to A32 i A33 maja te same fotele ;>
Ja osobiscie zadnej roznicy nie widzialem i nie czolem, fotele w A33 gen 5.5 "po lifcie" i I35 tak jak pisze
j3 pisze:
Są masywniejsze, głębsze, mają lepsze trzymanie boczne i co najważniejsze, są bardziej komfortowe
Szału nie ma ale sa ok
Maxi

Awatar użytkownika
caffeini
wiem o czym pisze
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-02, 13:42
Lokalizacja: Lublin

Post autor: caffeini » 2011-12-06, 19:26

jerry pisze:Z tego co wiem to A32 i A33 maja te same fotele ;>
Ja osobiscie zadnej roznicy nie widzialem i nie czolem, fotele w A33 gen 5.5 "po lifcie" i I35 tak jak pisze
j3 pisze:
Są masywniejsze, głębsze, mają lepsze trzymanie boczne i co najważniejsze, są bardziej komfortowe
Szału nie ma ale sa ok
Hmm,skończyło się tylko na chęciach :] nie dlatego że olałem temat,tylko dlatego ,że to co znalazłem w necie i obejrzałem osobiscie,było w sporo gorszym stanie niż te moje...koniec tego jest taki : cały komplet tapicerki trafił do kompleksowej renowacji :mrgreen: tapicer zrobił swoje,wyszło nieźle,skóra wygląda jak nowa,gąbka na siedziskach wymieniona,dupsko płaszczy się całkiem nieźle...powiedział bym ,że o 200% lepiej niż poprzednio :> reszta tapicerki wyprana,teraz zostało tylko składanie wszystkiego do kupy.dopne na ostatni guzik i wstawiam fotki :-P
dodam ,że tapicer wszystko robił produktami zakupionymi w Lederzentrum.pl

http://lederzentrum.pl/component/option ... 8/catid,4/

Awatar użytkownika
jerry
wiem o czym pisze
Posty: 57
Rejestracja: 2009-12-19, 00:17
Lokalizacja: okolice

Post autor: jerry » 2011-12-07, 02:52

Czekam na fotki w takim razie :) Jestem ciekawy jak to wyjdzie. Mam nadzieje ze bedziesz bardzo zadowolony z "renowacji" - generalnego remontu srór :mrgreen:
To co lubie, zadbane wnetrze.

Całkiem ciekawa strona :mrgreen: z pewnoscia nie jednemu z nas przydadza sie te wiadomosci i "gadzety"
Maxi

laszlo
stały bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 2010-12-07, 19:51
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Kontakt:

Post autor: laszlo » 2011-12-07, 08:16

A możesz zdradzić ile taka renowacja Cie kosztowała. Ja musiałbym dać do rozebrania dwa przednie fotele i do naprawienia maty grzewcze. Bo po wypraniu foteli zaczeła grzać jedna ledzwiowa (kierowca) i pod tyłkiem (pasażer) a wcześniej wogóle nie grzały.
Nauka Jazdy Ostrów Wielkopolski

Eco driving, Save driving, zniżki
www.oskmaster.pl

Awatar użytkownika
caffeini
wiem o czym pisze
Posty: 68
Rejestracja: 2011-10-02, 13:42
Lokalizacja: Lublin

Post autor: caffeini » 2011-12-07, 18:16

laszlo pisze:A możesz zdradzić ile taka renowacja Cie kosztowała. Ja musiałbym dać do rozebrania dwa przednie fotele i do naprawienia maty grzewcze. Bo po wypraniu foteli zaczeła grzać jedna ledzwiowa (kierowca) i pod tyłkiem (pasażer) a wcześniej wogóle nie grzały.
2 przednie fotele,podłokietnik,tył,czyli oparcie i siedzisko + 4 x tapika na drzwiach brzydko mówiąc ,,wyrzygałem,, całe 650 naszych gównianych PLN(niewiedza kosztuje)...kierownicy nie robiłem,bo nabyłem drugą w stanie tip-top :) a,i jeszcze jedno ...byłem przy tym jak tapicer robił porządki z fotelami , to jest banalnie proste,można to zrobić samemu bez większego napinania ,,żyły,, na czole,koszt materiałów to ok 2 stówki + 3 dychy przesyłka (wszystkie graty do renowacji można kupić na allegro) a jak to zrobić ?
http://www.youtube.com/watch?v=wns-MkQV ... plpp_video
materiały są jak wspomniałem na allegro http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... colourlock
mam nadzieję,ze linki się przydadzą :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maxima”