Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P10/WP10] Autoalarm scorpion

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

marcinek118
nowy na forum
Posty: 31
Rejestracja: 2012-05-10, 16:23
Lokalizacja: świdnica

[P10/WP10] Autoalarm scorpion

Post autor: marcinek118 » 2012-09-05, 10:39

Witam. Mam problem z centralnym zamkiem z pilota. chodzi o autoalarm SCORPION 2000A. Bo w ogole nie da sie zamknac ani otworzyc, w ogole nie reaguje. Tzn reaguje, bo przy naciskaniu guzikow w pilocie slychac tylko jakies pykania w centralce i kierunkowskazy migaja, tylko zamki nie reaguja. te pykania w centralce sa rozne, nie raz pyknie raz, nie raz sa takie szybkie pykniecia a nie raz pyka caly czas az musze przelaczyc ten przelacznik 3 polozeniowy nr 1 na zdj na srodek, wtedy centralka sie uspokaja. Chcialem zobaczyc te przewody od centr. zamka wg schematu 9-brazowy (u mnie jest czarny pod 9) i 10-bialy, ale ten bialy i czarny dalej sa laczone z podajze jakims fioletowym i chyba niebieskim nie pamietam juz, i ida one do czarnych przekaznikow. Juz sam nie wiem, tych kabelkow sa tam setki i poowijane tasma, wiec ciezko sie polapac. Zamek mi sie tez w drzwiach popsul, nie da sie w oogole kluczyka przekrecic, tylko sie gnie i zaraz sie moze zlamac, i lipa. nawet auta teraz nie moge zamknac ;/ Autko to primera p10 Daje zdjecia schematu, centralki i tego przelacznika. Poradzi ktos cos ??

ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”