Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P12/WP12] Centralny zamek raz sie otwiera raz nie

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

domanika
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-31, 23:03
Lokalizacja: Londyn

[P12/WP12] Centralny zamek raz sie otwiera raz nie

Post autor: domanika » 2012-03-31, 23:07

Witam, mam powazny problem z centralnym zamykaniem drzwi, zazwyczaj rano kiedy auto stoi cala noc nie uzywane nie moge je otworzyc z pilota tzn naciskajac guzik otwierania alarm zostaje wylaczony i jedyne co zostaje odblolowane to klapa od bagaznika (wersja kombi). Wtedy pozostaje mi tylko wchodzic do auta przez bagaznik, po 15 min jezdzie zazwyczaj jakos sie go daje otworzyc a potem juz caly dzien dziala. I rano powtorka, dodam ze moja wersja jest wersja Primery angielska, i niestety nie posiadam zamka pod zaslepka od strony kierowcy- nie wiem moze w tych wersjach jest jakis inny sposob otwierania samochodu, my na niego nie wpadlismy a instrukcji niestety nie posiadam, czy ktokolwiek ma jakis pomysl jak to ugryzc bo wchodzenie przez bagaznik czy wychodzenie przez okno zaczyna byc uciazliwe. Bede wdzieczna za podpowiedz

Dodam ze jest to primera p12 z 2004 wersja kombi

I jeszcze dodam ze nawet jak od srodka chce sie drzwi otworzyc to sie nie da, sa zablokowane

[ Dodano: 2012-04-02, 02:05 ]
Hej nikt nic nie da rady mi poradzic? Halo w was ostatnia nadzieja, prosze!

Sauron
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-19, 12:29
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: Sauron » 2012-04-05, 21:26

Ja też mam angielską wersję , zaślepkę masz od strony pasażera i możesz tam otworzyć kluczykiem auto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”