Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Immobilizer Primera P10

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

damian21ist
nowy na forum
Posty: 28
Rejestracja: 2017-08-06, 16:03
Lokalizacja: Wałbrzych

Immobilizer Primera P10

Post autor: damian21ist » 2018-09-04, 17:34

Siema Wszystkim,

mam pytanie odnośnie immo w Primera P10. Generalnie chodzi o to, że mam tylko jeden pilot (LUCAS 3TXA) do niej, który już średnio działa, bo naprawdę trzeba się napracować, żeby ten pilot zadziałał. I mam takie pytanie, jak kupię używany pilot od Nissana również LUCAS 3TXA to czy można go jakoś zaprogramować do Mojego, jakie trzeba działania wykonać, by to zadziałało, albo czy znacie kogoś, kto by potrafił to zrobić, lub nawet już całkiem odciąć immo. Jak byście kogoś mieli kto by to zrobił w okolicach Wałbrzycha i ogólnie z dolnegośląska, byłoby super.
Damian

bandito
fanatyk nissana
Posty: 856
Rejestracja: 2012-11-26, 10:40
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Immobilizer Primera P10

Post autor: bandito » 2018-09-04, 18:35

Wycięcie immo to koszt 150-200 zl

Jak przyciski Ci ciężko łapią to wymiana mikrostyków powinna załatwić sprawę i jak masz trochę zdolności w lutowaniu to zrobisz to za 5 zł.

Do kodować pilot też powinna być jakaś opcja ale niech ktoś, kto to robił się wypowie

krychmax
nowy na forum
Posty: 14
Rejestracja: 2012-12-23, 16:16
Lokalizacja: Mogilno

Re: Immobilizer Primera P10

Post autor: krychmax » 2018-09-05, 20:53

    Jest prosty patent- bypass,który parę lat temu ściągnąłem z forum z za oceanu i wykorzystałem w swojej byłej p-10 ,95r. Można to immo obejść [ jak się dokopiesz i znajdziesz centralkę nats] - łączysz piny; 1z2, 5z6, 7z8, 3i4 leave off. Ja u siebie zostawiłem tą centralkę . Mostkowałem na kabelkach które od niej odchodziły, kolorów nie pamiętam, i czy ta dioda świeciła cały czas -robiłem to ok. 12 lat temu.Po tym zabiegu prima odpalała tylko po przekręceniu kluczyka jakby immo nie istniało :hihi: ,a pilot był zbędny .Ktoś kto ma do czynienia z elektryką bez problemu Ci to ogarnie. Pozdrawiam.

    ODPOWIEDZ

    Wróć do „Elektryka”