[P11/WP11] Nissan Primera 2.0 TD - Centralny Zamek
: 2013-08-18, 15:02
Czołem, mam kolejne pytanko, dość niedawno otwierałem nissana z kluczyka ale któregoś dnia jak go otwierałem otwierały się tylko drzwi kierowcy, reszta nie, jak cofałem kluczyk do zamkniecia to słychac bylo ze wszystkie chcialy się zamknąć i tak mam do dzis, ze czasem się otworza wszystkie a czasem tylko te od kierowcy natomiast zamykac zamykaja sie wszystkie,, pomyslalem ze zrobie sobie pilocika i moze coś pomoze, ale jest to samo czasem z pilota sie otworza wszystkie a czasem w ogóle zadne (slychac tylko jak cyka tam sterownik jak sie chce otwierac z kluczyka) a zamykaja sie oczywiscie wszystkie i jak z pilota nie otworza sie zadne to wtedy otwieram kluczykiem tylko jedne... ma ktoś pomysł co może być nie tak ? lampka sufitowa jest ok działa normalnie (dodam ze jak klikam otwieranie z pilota i zadne sie nie otwieraja to na chwile sie zapala lampeczka ale od razu gaśnie- bo drzwi sie nie otworzyły)
[ Dodano: 2013-08-30, 19:11 ]
Podbijam temat, w skrócie: Czy ktoś wie co może być przyczyną, że ani z kluczyka ani z pilota nie otwiera mi dość często drzwi (wszystkich) a zamyka bez problemu ?
[ Dodano: 2013-08-30, 19:11 ]
Podbijam temat, w skrócie: Czy ktoś wie co może być przyczyną, że ani z kluczyka ani z pilota nie otwiera mi dość często drzwi (wszystkich) a zamyka bez problemu ?