Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P11/WP11] Nissan Primera 2.0 TD - Centralny Zamek

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

mieszkos
nowy na forum
Posty: 22
Rejestracja: 2013-07-22, 23:57
Lokalizacja: Ciechanów

[P11/WP11] Nissan Primera 2.0 TD - Centralny Zamek

Post autor: mieszkos » 2013-08-18, 15:02

Czołem, mam kolejne pytanko, dość niedawno otwierałem nissana z kluczyka ale któregoś dnia jak go otwierałem otwierały się tylko drzwi kierowcy, reszta nie, jak cofałem kluczyk do zamkniecia to słychac bylo ze wszystkie chcialy się zamknąć i tak mam do dzis, ze czasem się otworza wszystkie a czasem tylko te od kierowcy natomiast zamykac zamykaja sie wszystkie,, pomyslalem ze zrobie sobie pilocika i moze coś pomoze, ale jest to samo czasem z pilota sie otworza wszystkie a czasem w ogóle zadne (slychac tylko jak cyka tam sterownik jak sie chce otwierac z kluczyka) a zamykaja sie oczywiscie wszystkie i jak z pilota nie otworza sie zadne to wtedy otwieram kluczykiem tylko jedne... ma ktoś pomysł co może być nie tak ? lampka sufitowa jest ok działa normalnie (dodam ze jak klikam otwieranie z pilota i zadne sie nie otwieraja to na chwile sie zapala lampeczka ale od razu gaśnie- bo drzwi sie nie otworzyły)

[ Dodano: 2013-08-30, 19:11 ]
Podbijam temat, w skrócie: Czy ktoś wie co może być przyczyną, że ani z kluczyka ani z pilota nie otwiera mi dość często drzwi (wszystkich) a zamyka bez problemu ?

wieslaw27
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2009-12-28, 11:43
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: wieslaw27 » 2013-11-12, 15:41

mieszkos, Witam czy w temacie centralnego zamka udało się jakoś diagnozę postawić mamten sam problem w P12. pOZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2013-11-13, 15:22

W p12 u mojego znajomego było tak fabrycznie zrobione, że z pilota otwierały się tylko drzwi kierowcy, a później kierowca otwierał resztę drzwi za pomocą przycisku od centralnego. Może u Ciebie też tak jest zrobione. W ciężarówkach też zauważyłem ten patent, że dość często otwierają się tylko drzwi kierowcy i kierowca otwiera drugie drzwi przyciskiem, a zamykają się i prawe, i lewe. Ze względu na napdy, włamania jest tak zrobione no nie wiem...

bobytempelton
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2012-01-08, 19:27
Lokalizacja: Opatów

Post autor: bobytempelton » 2013-11-30, 21:45

U mnie w poprzednim nissanie tak było że otwierały się tylko drzwi kierowcy, winny był sterownik, po zmianie sterownika otwierały się wszystkie ale później te 3 drzwi oprócz drzwi kierowcy zamykały się zaraz po zapaleniu, więc wróciłem do wcześniejszego sterownika.
W niektórych autach szczególnie którymi jeździły kobiety było tak montowane fabrycznie że jedynie drzwi kierowcy się otwierają, lub reszta się zamyka po zapaleniu itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”