Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

P11 dziwny problem z pilotem

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Marsen
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2020-10-13, 07:36
Lokalizacja: Łódź

P11 dziwny problem z pilotem

Post autor: Marsen » 2020-11-20, 05:34

Mam nissana P11 z 1998r.. Już trzeci rok jak leżą piloty a ja otwieram z kluczyka, trochę to męczące. Udało mi się wielokrotnie wejść w tryb kodowania czyli przekręcanie kluczyka i podwójne miganie migaczy ale żaden z pilotów nie reaguje na zakodowanie. Jeden pilot.byl z autem , drugi taki sam dokupiłem z olx. Są to piloty z dwoma przyciskami. Rozkręcałem piloty i wyglądają ładnie w środku. Baterie pokazują 6,15V (dwie). Może ktoś ma jakiś pomysł bądź zna jakiegoś dobrego magika z Łodzi bądź okolic ? Nie chcę wymieniać centralki i montować oddzielnego zestawu , bo zwyczajnie brakuje.i na to czasu (pomimo , że umiem to zrobić). Dzięki za wszelkie porady. Proszę o pomoc.

sinsk
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2018-09-27, 12:11

Re: P11 dziwny problem z pilotem

Post autor: sinsk » 2020-11-28, 19:06

Czy programowałeś według tego schematu? i czy w ogóle po rozpoczęciu programowania jest taka reakcja jak opisano.

1. przekręcić kluczyk w stacyjce 6 razy w ciągu 10 sekund (włączasz zapłon i wyłączasz), po 6 razie na pozycję ACC i powinien mrugnąć kierunkami 2 razy.

2. trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie UNLOCK, trzymając UNLOCK wciskasz 3 razy LOCK- powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

3. następnie bierzesz drugiego pilota i też wciskasz i trzymasz UNLOCK i 3 razy wciskasz LOCK- znów powinien mrugnąć 1 raz kierunkami.

4. na końcu przekręcasz na pozycję ZAPŁON i wtedy powinien mrugnąć 2 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”