Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Lewe powietrze

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

olo
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2015-02-25, 20:31
Lokalizacja: polska

Lewe powietrze

Post autor: olo » 2020-09-06, 15:58

Witam wszystkich problem z lewym powietrzem błąd jaki wyskoczył na kompie to p0171 od mieszanki ale to chyba było by normalne skoro dostaje lewego powietrza przy przyspieszeniu jest taki dźwięk jak bym miał w nissana co najmniej turbina od tira może ktoś miał taki problem nissan p12 2.0 2005 rok pozdeawiam

bandito
fanatyk nissana
Posty: 856
Rejestracja: 2012-11-26, 10:40
Lokalizacja: Maków Maz

Re: Lewe powietrze

Post autor: bandito » 2020-09-06, 20:23

W mojej p11.144 z qg18de męczył mnie ten błąd pół roku. Wyskakiwał w różnych warunkach. Pod koniec to raz auto szło jak wściekłe a raz maks 120km/h. Diagnozując wszystko po kolei sprawdzałem świece i były okopcone. Wszystkie parametry wszystkich czujników w normie aż w końcu podmienilem przepływomierz z drugiego auta z tym silnikiem i zaczął wreszcie prawidłowo przyspieszać oraz zniknął błąd. Przepływomierz sprawdzany multimetrem oraz odczyt przeplywu z elema i wszystko mieściło się w granicach z manuala a jednak Była uszkodzona.

A Ty jak słyszysz świst to musisz po sprawdzać wszystkie węże i rurki podciśnienia itp. Może nie będzie to przepływomierz i ominie Cię spory wydatek

olo
nowy na forum
Posty: 20
Rejestracja: 2015-02-25, 20:31
Lokalizacja: polska

Re: Lewe powietrze

Post autor: olo » 2020-09-15, 19:16

Mam nagrany filmik ale niewiem gdzie to mogę wrzucić jak masz Emila to chętnie podesle

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”