Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P/WP11.144] Nissan Primera p11 problem z odpalaniem

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

michas
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2016-10-18, 18:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

[P/WP11.144] Nissan Primera p11 problem z odpalaniem

Post autor: michas » 2017-01-11, 04:07

Witam dalej mam problem z odpalaniem mojej buni poliftowej 2.0 140KM SR20DE.
Zrobiłem następujące rzeczy
-wymieniłem przewody paliwowe w pompie paliwa (pomiędzy koszem a pompa paliwa)
-zrobiłem przedłużenie miejsca gdzie pompa paliwa zaciąga paliwa z kosza zaciąga praktycznie z samego dna zbiornika.
-zacisnąłem francuza na powrocie listwy wtryskowej

moje spostrzeżenia:
-po założeniu przedłużenia na pompie paliwa auto troszkę ale to troszkę lepiej odpala tzn. już nie odpala na 3 gary tylko z bieda bo z bieda ale odpala na 4 gary normalnie
-przed założeniem francuza na powrocie usunąłem kanapę tylna i zdjąłem przewód powrotu na pompie paliwa. Po przekręceniu stacyjki na pozycje kontrolki pompa ładnie nabija paliwo do pewnego momentu ale jednocześnie widzę ze na powrocie pojawia się paliwo. Czy jest to normalny objaw?
-jak już zapali i zgaszę go i zostawię na pół godziny to po pół godzinei auto odpala normalnie. Problem pojawia sie na zimnym silniku jesli stoi w garazu w ktorym jest 5 stopni auto bez wiekszych problemów odpala.Problem pojawia sie gdy stoi 8h na parkingu w pracy gdy stoi cała noc na dworze

[ Dodano: 2017-01-11, 17:53 ]
widzę ze forum nie potrafi sobie poradzić z moim problemem a może ktoś jest z okolic TG co by można było po podmieniać części by dojść do ładu

[ Dodano: 2017-01-13, 04:10 ]
tyle osob na forum expertów i nikt nic nie pomoże?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik”