Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[P11/WP11] Przeszczep nadwozia/ćwiartka tylna

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

Blacksportline
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-10, 15:36
Lokalizacja: Dolnośląskie, Legnica

[P11/WP11] Przeszczep nadwozia/ćwiartka tylna

Post autor: Blacksportline » 2019-02-10, 17:42

Witam. Posiadam Nissana Primere P11 GT w rzadko spotykanej wersji Sport Line. Rok temu zaczalem składać car audio do swojej primerki, dla lepszej jakości tonów niskich subwoofer potrzebował w bagażniku dodatkowego wygluszenia.. Co się okazało po obu stronach w środku bagażnika pod wykładzina zeczeły gnic nadkola, idąc dalej w podwoziu podłuznice także całe pognite. Auto jest moim oczkiem w głowie, za nic w świecie nie chce się pozbywać auta, szczególnie że w tej wersji jest ich jedynie 100sztuk. W planach jest bardzo wiele modyfikacji co do silnika i nadwozia lecz problem tkwi w posuwajscej się cały czas korozji.. Chciałbym odrestaurowac auto i poszukuję egzemplarza nie tknietego korozją w tylnej części nadwozia, wiem że takie auto pewnie nie istnieje, ale chociaż by miał zdrowe podłuznice i nadkola. Kto kolwiek z forum ma lub wie kto by chciał sprzedać takiego Nissana, proszę o informacje. Interesuje mnie każdy sedan, nie ważne jaki silnik czy kolor lakieru, ważne żeby blacharsko byl super. Z góry dziękuję :)

Markos7
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2017-02-21, 22:47
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [P11/WP11] Przeszczep nadwozia/ćwiartka tylna

Post autor: Markos7 » 2020-04-28, 09:52

Chłopaki koło Lublina sprzedają ćwiartki, mają też całe budy, przynajmniej mieli. Swego czasu było nawet ogłoszenie na olx.

Aceriadax
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-04-20, 07:25

Re: [P11/WP11] Przeszczep nadwozia/ćwiartka tylna

Post autor: Aceriadax » 2020-05-21, 19:57

Jak do p 11 to ja mam cały na ćwiartki jak coś to dzwoń 693419092

ODPOWIEDZ

Wróć do „Primera”