Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Albo stuninguje swoja zlota niunie albo sprzedam !

Moderatorzy: Sajmooon, janusz, Zielkq, Maniek-ol

daniel.daniel
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2015-09-02, 19:55
Lokalizacja: wieden

Albo stuninguje swoja zlota niunie albo sprzedam !

Post autor: daniel.daniel » 2015-09-02, 20:10

Moi Drodzy, jestem szczesliwym posiadaczem nissana primery p11 z roku 2000 z silnikiem benzynowym 1,8 i mocy 85KW, niestety nie wiem jakie jest oznaczenie silnika bo nie doczytalem sie tego w zadnej ksiazce dolaczonej do samochodu, przebieg prawdziwy to nie cale 130 tys.. Niestety sie nie znam za bardzo na tuningu a bardzo chcialbym zeby moja primka miala duuuzo koni. Dzwonilem do kilku firm tuningowych ale oni odmawiaja pomocy. Mam drugi samochod rodzinnego wana a primke chcialem sobie zrobic dla siebie zeby miec frajde z jazdy tu i tam. Powiedzcie mi prosze co moge zrobic zeby miec duzo wiecej mocy poki co moze nie zaczynajmy od turbiny bo gdzie bym nie dzwonil to wszyscy mowia ze bez turba to nie da sie dodac mocy. Jestem laikiem wiec im wierze :D wiec albo mi ktos powie co mozna zrobic albo sprzedam primke i kupie cos fabrycznie mocniejszego ze 3 razy :)

Nie pogniewalbym sie jakby ktos wyrazil chec na zrobienie mi tego wszystkiego :D

dla zainteresowanych mozliwym zakupem dorzuce tez foto autka.

cene podam zainteresowanym jakby co

pozdrowka dla wszystkich.

[ Dodano: 2015-09-02, 21:11 ]
albo stuninguje albo sprzedam

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2015-09-02, 20:17

Nie wiem jak potraktować ten temat. Lenistwo? Jakaś prowokacja? Nieważne. ;) Ten temat zamykam i polecam zapoznać się z zawartością forum, a przede wszystkim regulaminem (np. tagujemy tematy). I nie P11, a P11.144 (Primera po lifcie).

Dwie przykładowe drogi na zachętę:
Modyfikacje tego co masz: viewtopic.php?t=427
Na SR20: viewtopic.php?t=10909

Pozdrawiam
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Zablokowany

Wróć do „Primera”