Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Ekomyjnia - mycie parą

Moderatorzy: Ryba, Sajmooon, Zielkq, Maniek-ol

Awatar użytkownika
nismojoe
fanatyk nissana
Posty: 503
Rejestracja: 2010-01-25, 12:16
Lokalizacja: Poznań

Ekomyjnia - mycie parą

Post autor: nismojoe » 2011-03-25, 19:09

Witam wszystkich!
W Polsce największym uznaniem cieszą się myjnie samoobsługowe oraz ręczne.
Natomiast ja chciałbym Wam pokazać inny - alternatywny , proekologiczny i przede wszystkim najskuteczniejszy sposób mycia autka.
Chodzi o mycie parą wodną Smile
Póki co jesteśmy mobilną myjnia samochodową ze specjalistycznym sprzętem. Usługę wykonujemy szybko , nie brudząc przy tym Twojego podwórka.

Myjemy auta na zewnątrz , wewnątrz , pierzemy tapicerki , udrażniamy , odkażamy i czyścimy wentylację!

Zamieszczam stronkę na , której znajdziecie wszystkie szczegóły naszej działalności :
http://ekomyjnia.net/

Jeśli jesteś z Poznania i bliskich okolic dojedziemy do Ciebie za darmo i umyjemy autko pod domem , na parkingu firmowym , gdziekolwiek będziesz chciał*

Jeśli mieszkasz w bloku a stwierdziłeś , że Twoje auto również powinno lśnić i przyciągać wzrok , zadzwoń a umożliwimy Ci stacjonarne mycie:)

*o ile będzie tam prąd Smile

Co do jakości naszych usług to jest ona najwyższa

Gwarantujemy :
-czyste i suche auto
-brak zacieków na całym aucie po przejechaniu 3 metrów-jak ma się to w standardowych myjniach, a więc masz auto gotowe do jazdy
-długotrwały efekt (nakładamy najlepsze woski na rynku)
-czyste i pachnące wnętrze

Jeśli masz firmę a w niej kilka aut , chciałbyś nas wypróbować lub korzystać z naszych usług regularnie ? Mamy dla Ciebie bardzo korzystną ofertę !

Rabaty od 2 aut w tej samej lokalizacji !

kontakt :
694 041 134
509 539 872

POLECAM I POZDRAWAIM :mrgreen:
Project: Midnight puprle Twin Turbo Z32 EU
Daily: Black g35 sedan US
Family car: Black Z50 EU

Awatar użytkownika
RysM
wiem o czym pisze
Posty: 54
Rejestracja: 2010-10-02, 09:01
Lokalizacja: WaWa

Re: Ekomyjnia - mycie parą

Post autor: RysM » 2011-07-02, 14:14

ciekawe, ale proponował bym i na stronce i na forach powrzucać filmiki z akcji mycia :) to przyciąga
Obrazek
660 530 728

Micra20
nowy na forum
Posty: 5
Rejestracja: 2011-11-04, 15:20
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Micra20 » 2011-11-04, 15:40

W Tesco za mysie auta płacę 40 zł, więc o eco nie myślałem.

Awatar użytkownika
BaSsGrU
fanatyk nissana
Posty: 1359
Rejestracja: 2010-04-19, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BaSsGrU » 2011-11-04, 16:35

mnie mycie kosztuje ok 15 zł na samoobsługowej + 1.5 h suszenia i polerowania.
Z ciekowści wyprubuje myjnie parową bo to całkiem ciekawa alternatywa.
:idea:
Dark Shadow

Awatar użytkownika
BESEL_
fanatyk nissana
Posty: 551
Rejestracja: 2009-12-08, 21:33
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: BESEL_ » 2011-11-07, 11:17

co jak co ale nie mam przekonania do tego typu usług. Sciagajac brud szmatka nie wierze, że nie uszkadza to lakieru.

Mike_83
fanatyk nissana
Posty: 481
Rejestracja: 2009-12-09, 11:32
Lokalizacja: Police

Post autor: Mike_83 » 2011-11-07, 21:46

Ja myję za 10 złotych u kumpla na ręcznej.Wymuskane tak,że masakra.Aż ludzie zerkają na moją starą P10 8-)

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2011-11-12, 20:29

Ja myję u znajomego na bezdotykowej za 15 złotych,w Pabianicach otworzyli myjnię parową,może warto spróbować :-D Na samoobsługowej myję jak już muszę czyli raz do roku albo wcale :-D

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2011-11-12, 21:01

Ja chętnie spróbuję "parówki" ... jakoś do mycia auta bardziej przekonuje mnie "ciepło" , w końcu tłuszcz z syf, smaru i paliwa z drogi powinien lepiej złazić pod parą .. Serwises, jakoś musimy się razem ustawić na tą nową myjnię :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2011-11-12, 21:08

Scubzik koniecznie.Jest taka myjnia vis a vis rynku przy ul.Orla.
Ostatnio zmieniony 2011-11-12, 21:47 przez Serwises, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2011-11-12, 21:10

Serwises, no . to jeszcze w tym roku jak Bóg da i partia pozwoli podjedziem .. a jak nie to po zimie :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
Primera98
wiem o czym pisze
Posty: 45
Rejestracja: 2011-11-12, 16:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Primera98 » 2011-11-13, 09:19

A ja widziałem filmiki na youtubie z mycia parą,i muzgania irchą.DRAMAT.Z zakamarków brud nie wyjdzie bez wody mycie powierzchowne mazanie i wcieranie brudu.

Bez wody nie ma mycia.Z pod listw sol nie wyjdzie nie wspomne juz o spłukiwaniu nadkoli zimą pełnych błota i spodu auta.parą sie nie umyje ani nadkoli ani spodu.Nie mowiąc o felgach...Mam negatywne opinie na takie mycie.A myje auto w kazdy wekend sam:kerszer,gabka,kerszer.Uzywam tez duzo chemi I czesto pastuje calą karoserie. :evil:A tu sama para ma dac połysk i zabezpieczyc auto. :hihi:
POZDRAWIAM Robert

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2011-11-13, 12:25

Primera98 pisze:A ja widziałem filmiki na youtubie z mycia parą,i muzgania irchą.DRAMAT.Z zakamarków brud nie wyjdzie bez wody mycie powierzchowne mazanie i wcieranie brudu.

Bez wody nie ma mycia.Z pod listw sol nie wyjdzie nie wspomne juz o spłukiwaniu nadkoli zimą pełnych błota i spodu auta.parą sie nie umyje ani nadkoli ani spodu.Nie mowiąc o felgach...Mam negatywne opinie na takie mycie.A myje auto w kazdy wekend sam:kerszer,gabka,kerszer.Uzywam tez duzo chemi I czesto pastuje calą karoserie. :evil:A tu sama para ma dac połysk i zabezpieczyc auto. :hihi:
Nie byłem jeszcze na myjni parowej więc nie mogę odnieść się do Twojej wypowiedzi.Natomiast każdy wie jak wygląda prawdziwe mycie samochodu.Kiedyś ochlapało się auto pod blokiem i było OK.Teraz chemia i wysokie ciśnienie robią swoje w najgłębszych zakamarkach nawet jeśli umyjemy auto zwykłym szamponem i zabezpieczymy jakimś tam woskiem :-D

Awatar użytkownika
vincetti
fanatyk nissana
Posty: 516
Rejestracja: 2011-07-18, 22:38
Lokalizacja: Częstochowa/Londyn

Post autor: vincetti » 2011-11-14, 16:04

Mam w domu urządzenie do czyszczenia parą i muszę stwierdzić że wcale nie jest tak jak pisze Primera98, Para z urządzenia idzie pod ciśnieniem a co za tym idzie odpruwa brud z zakamarków jak karcher z tym że dodatkowo "paży" zakamarek swoją temperaturą. Ogólnie świetny pomysł na mały biznes bo i robota przyjemna ;-)
Pomogłem? Kliknij POMÓGŁ. Dzięki :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Niski1
nowy na forum
Posty: 37
Rejestracja: 2011-11-22, 18:59
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Niski1 » 2011-12-23, 15:20

Właśnie pod kątem biznesowym analizowałem kiedyś takie usługi. Lokalizowane najczęściej przy dużych parkingach osiedlowych, na parkingach galerii handlowych, ale nie ma dużego zainteresowania. Natomiast na myjniach bezdotykowych to owszem, nawet kolejki widziałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Eksploatacja pojazdów - porady”