Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N15] Komputerek home made do N15.

Moderator: sergiej

Popekx

[N15] Komputerek home made do N15.

Post autor: Popekx » 2010-02-02, 13:40

Witam!!!

Pisze, bo bardzo nurtuje mnie ta sprawa, a po 2 latach sobie o niej przypomnialem ;)
Mianowicie mam w swoich zasobach komputerek domowej roboty, ktory kiedys, chyba ze 3 lata temu, rozprowadzany byl w NKP przez jednego z uzytkownikow. Odkupilem go sprawdzonego od innego uzytkownika i chcialem zalozyc. Trzeba bylo wpiac sie 6 kabelkami w kolejne 6 ze 105 bodajze ;) I wszystko szlo ok do ostatniego kabelka z ECU (sa dwukolorowe). Po prostu mialem inne kolory niz w isntrukcji albo nie moglem go znalezc. Byl listopad, ciemno, nie za cieplo, temat odlozylem, a do wiosny o tym zapomnialem. Malo tego, przelezal kolejne poltorej roku i wlasnie na niego natrafilem. Lezy sobie ladne w pudeleczku, a ja chyba za niego 150 zl dalem ;)

Wiec teraz pytanie dla pamietajacych temat:
1) czy ten komputerek bedzie dzialal iu niczego nie zaklocal jesli mam sekwencyjna instalacje gazowa (w miedzyczasie zainstalowalem) ?
2) czy ktos w promieniu ok. 100 km od Gorzowa potrafilby mi to zamontowac i przy okazji chcialby sie napic ze mna piwka?
3) jesli nie wspolpracuje to z LPG i jesli nie znajdzie sie nikt chetny do montazu, to za rozsadna cene odstapie ustrojstwo.

Awatar użytkownika
kj9120
stały bywalec
Posty: 95
Rejestracja: 2009-12-14, 00:55
Lokalizacja: Łódź

Post autor: kj9120 » 2010-02-02, 17:29

kiedys o tym czytałem i podobno gaz nie zakluca jego działania niestety nie pomoge w podłączeniu...moze poszukaj na NKP posta i zgłos sie do autora tego cuda... :)

Popekx

Post autor: Popekx » 2010-02-02, 18:22

Okej, dzieki!
Kwestia, kto mi to teraz podlaczy ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”