Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Problem ze zmieniarka CD6- POMOCY ! !

Moderator: sergiej

jajco200
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-06, 13:26
Lokalizacja: Turek

Problem ze zmieniarka CD6- POMOCY ! !

Post autor: jajco200 » 2010-01-06, 13:46

Witam,
Mam taki problem ze zmieniarka na 6plyt CD w Nissanie Almera, wyjąłem ja żeby podłączyć inne radio po ponownym podłączeniu zmieniarki i oryginalnego radia, zmieniarka nie działa, mruga 6 diod i pika. Słyszałem, ze może pomoc podłączenie najpierw zmieniarki do radia a później zasilanie ale tez nie dało efektów, sadze ze to jakiś kod zabezpieczający, jak mogę go zdobyć? Radio i zmieniarka są oryginalne od tego samochodu. Szukałem już wszędzie w necie i nic nie ma:( Mam nadzieje ze mi pomożecie... Pomocy !

Awatar użytkownika
qlee11
nowy na forum
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-09, 21:32
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: qlee11 » 2010-01-07, 19:57

Witam

Zmieniarka się zablokowała i potrzebny jest kod, jeśli go nie masz podjedź do jakiś magików od Car Audio w 5 min ci odblokują.

Lub: http://www.kodradia.pl/page2.html

Pozdrawiam
Sztuczna inteligencja nie może równać się z naturalną głupotą :)

jajco200
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2010-01-06, 13:26
Lokalizacja: Turek

Post autor: jajco200 » 2010-01-07, 23:37

tak myślałem ze zablokowana, a nie masz może jakiegoś kalkulatora kodów, nie bardzo mi sie opłaca jeżdżenie po mechanikach itd, a tym bardziej wpłacanie kolesiowi 40zl bo auto idzie do sprzedaży

bartekj
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2017-01-27, 23:07
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bartekj » 2017-02-24, 12:37

Mimo, ze mojego x-traila bede sprzedawal to jednak jestem sklonny zaplacic za rozkodowanie. Jednak moj specjalista, ktyory do tej pory nie zacial sie na niczym w tym wypadku rozlozyl rece. ASO twierdzi, ze nie slyszalo o takim przypadku. Czy ktos zatem moze przedfstawic jakies rozwiazanie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka”