Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Filmy i zdjęcia 2014

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-26, 20:55

Profesjonaliście chcieli minimum 3.000 PLN, więc możemy zrobić za rok o 50 zł wyższą składkę i takich wziąć.

polszad jak uważasz, że ten film co wrzuciłeś jest ciekawszy, to ja chyba słabo widzę.

Oczywiście możecie powiedzieć co byście chcieli zmienić, to za rok się da do wymagań. Zamiast się cieszyć, że coś się dzieje w klubie, to tylko narzekacie

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2014-08-26, 20:55

nie wiem co za firma czy jakiś amator kręcił cały scenariusz,ale dupy nie urywa.nie wiem ile to kosztowało ale pewnie nie mało ja proponuje nie wynajmować nikogo i nikomu nie płacić bo to szkoda kasy na takie coś co stworzył.lepiej niech każdy kreci robi zdjęcia zebrać cały materiał od ludzi i jedna ogarnięta osoba zrobi filmik.z lotniska bardzo mało materiału.eh szkoda ze nie dopisali mnie chociaż na koniec listy
Byle by do przodu

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2014-08-26, 20:57

Pełnometrażowy jak najbardziej ok. Lecz jak dla mnie to z lotniska powinno być ze 2-3 minuty dłużej, bo muzyka się rozkręcała, lotnisko też i nagle koniec.

Miło obejżeć, przypomnieć sobie i aż się chce czekać na kolejny zlot :)

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2014-08-26, 21:11

Pawel18PL pisze:To nie o to chodzi, który ma 200 a który 170, zaraz napisze że golf miał 450 a sunny 130 i tylko tyle został w tyle na ćwiare i ludzie przeglądający yt nie znający forum(czy motoryzacji) w to uwierzą. Po drugie to możesz uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego bo jak ktoś zobaczy film to będzie ciekaw bardziej co ma nadłubane golf, a nie nissan i na forum vaga wejdzie, a nie nasze i zamiast przyciągnąć potencjalnego klubowicza to go zdemotywujesz. To tak jako OT

W promo nissana powinny być auta nissana(i marek należących do nissana) bo to klub nissana ! Promo ma pokazywać klub z jak najlepszej strony, silny i zgrany.

Ok koniec bo pier*ole jak na pochodzie 1-majowym :P
a tak z ciekawości zapytam np subaru może być golf nie?
Byle by do przodu

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-08-26, 21:15

tak źle i tak nie dobrze.... chcecie sami kręcić i montować ok... jestem ciekaw kto poświęci multum wolnego czasu na porządne przejrzenie materiału pocięcie spasowanie itp itd etc... skoro po forum widać małą aktywność ludzi a wymagacie by ktoś charytatywnie w czasie wakacji to zmontował...
dla mnie jest ok jest pokazane inaczej na przyszły rok już widzę po pesymistycznym nastawieniu do tej produkcji że lepiej będzie nic nie robić bo wtedy nie będzie do czego się przyczepić i nie otwierać się na nowe osoby tylko to samo grono już do końca.... czy ktoś komuś bronił samemu nakręcić materiał i skleić z tego coś sensownego?? bo z tego co kojarzę na 90% zlotach samochodowych ludzie sami kręcą filmiki tagują skąd one są i jest promocja i "fejm"....
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-26, 21:18

Golf jest w promo. Z full został wycięty na życzenie ludu. Generalnie udostepniajcie wszędzie gdzie możecie, aby było jak najwięcej ludzi w klubie i za rok na zlocie. Takie jest założenie, a nie to czy czyjś przejazd jest lub nie.

Już mieliśmy taki film, w zeszłym roku, w którym było wszystko ale chyba nikt go całego nie obejrzał

Awatar użytkownika
Ulus
fanatyk nissana
Posty: 418
Rejestracja: 2013-04-12, 17:28
Lokalizacja: Poznań / Środa WLKP

Post autor: Ulus » 2014-08-26, 21:18

słuchajcie fajnie ze coś mamy aczkolwiek w filmie zmienilbym troche ... tak na przyszly rok wiecej samochodów lotniska jakieś kamerki on board to w koncu zlot samochodów tutaj mamy duzo ogłoszeń parafialnych i wiekszości nie słychać nawet ;p troche bez sensu

Podsumowując filmik dupy nie urywa ale jest sporo fajnych ujęć :) i napewno zachęci aczkolwiek promo było lepsze :)
Sprzedam graty do 100nx-a GTI i Primery P11.144

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-08-26, 21:31

Jeśli chodzi o promowanie klubu czy grupy to każdy stara się robić co może.Ja napisałem co myślę jeśli były rozmowy że ktoś będzie zlot nagrywał i zbiera się kasę na kamerzystę to chyba mam prawo sie odezwać .Zrobiliśmy amatorski filmik naszej grupy to masz ADMINISTRATOR skrytykował że to pokaz slajdów a nie filmik .Więc biorę przykład z góry. Jeśli chodzi o sam filmik to szału nie ma ale jest jakaś promocja tylko z mojego punku widzenia i nie tylko mojego promocja to jest chyba kilku samochodów na ośrodku i lotnisku no jak na moje tych samych a nie wszystkich
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8402
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2014-08-26, 21:36

Ulus, promo można zrobić ze zdjęć grup lokalnych.
Klfsolec, filmik z naszego zlotu dolnośląskiego to jest połączenie filmików i zdjęć.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-08-26, 21:41

Janusz każda promocja jest dobra czy to filmiki czy foty byle był Klub reklamowany wiadomo krytyka musi być bo nie wszystkim się dogodzi . Jeśli ma być filmik promujący klub nissana to powinien być z nissanami a nie interesują mnie inne marki na lawecie czy na ćwiartce. Jakby było promocja klubowiczów to owszem wtedy można pokazać inne fury.
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-08-26, 21:57

Filmik Przypomina mi trochę "Paranormal activity 2"
Człowiek cały czas ogląda z nadzieją, że w końcu się coś wydarzy, a tu litery.

Szczerze to mnie ten filmik nie zachęcił by do zapisania się do klubu.

Ale mam nadzieje że, to tylko moje odczucie.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2063
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2014-08-26, 22:06

obejrzałem i stwierdzam, że może nie jest aż tak porywający jak filmidła z grupy vaga ale z drugiej strony jest milion razy lepszy niż zeszłoroczny. promocja klubu moim zdaniem jak najbardziej na plus! no i pamiątka, do której osobiście częsciej będę wracać niż do zdjęc na dysku... :mrgreen:

Awatar użytkownika
NaMiBiA
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2009-12-08, 22:40
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: NaMiBiA » 2014-08-26, 22:23

Rozumiem, że będzie ciąg dalszy? Tendencja wzrostowa?? 3,23 ---> 15,58 ----> i jakiś full materiał tylko dla Klubowiczów?? :->
Obrazek

Awatar użytkownika
Andrzej.
fanatyk nissana
Posty: 738
Rejestracja: 2012-10-19, 08:51
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Andrzej. » 2014-08-26, 23:02

Obejrzałem film z ogólnopolskiego i powiem, że na prawdę dobry. Fajne ujęcia i dużo ciekawych aut i co najważniejsze to przez taki film to i klub się reklamuje co też działa pozytywnie....
Audi A4 B6 '01 automat
VW Polo 6n '98 automat - sold
Nissan Sunny n14 '95 automat - sold
Zestaw CB :arrow: Teddy ASC + AT 71 &
Johnny II ASC + Omega Sirio 27 // Alan 38 <okok>

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-08-27, 05:15

NaMiBiA, to jest pełny film...
ktoś dobrze wspomniał pamiętacie zeszłoroczny film? ja tak i na tamten nie było tyle uwag a było to 40 minut przejazdów na 1/4 ( chyba bo nawet całego nie obejrzałem ...).
Skoro się nie podoba/jest słaby to na przyszły rok albo ktoś zrobi nam to pro bono ( zobaczymy co z tego wyjdzie ) albo znajdźcie kogoś super profesjonalnego kto za taką kwotę jaką zapłaciliśmy przyjedzie na w sumie 4 dni nagra złoży obrobi itp itd.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
lewy
fanatyk nissana
Posty: 495
Rejestracja: 2010-05-12, 21:09
Lokalizacja: gdynia

Post autor: lewy » 2014-08-27, 08:15

o jakiej kwocie mowa?
Byle by do przodu

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2014-08-27, 08:22

No nie dogodzi ....
Z nissanem od 2005 roku :)

Lombardo88
fanatyk nissana
Posty: 1189
Rejestracja: 2009-12-08, 22:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lombardo88 » 2014-08-27, 08:51

bardzo fajna pamiątka ze zlotu!piwo dla pomysłodawcy/ów! prawdą jest,że nikt z forum nie przedstawiłby w miarę obiektywnej relacji, tak jak zrobili to ludzie z zewnątrz... ;-)

Awatar użytkownika
Wiooreck
fanatyk nissana
Posty: 1468
Rejestracja: 2010-05-19, 23:24
Lokalizacja: Łódź/Przysucha

Post autor: Wiooreck » 2014-08-27, 08:56

Sajmooon pisze:albo znajdźcie kogoś super profesjonalnego kto za taką kwotę jaką zapłaciliśmy przyjedzie na w sumie 4 dni nagra złoży obrobi
Nie da się. I to piszę do wszystkich, którzy się oburzają. Tak na prawdę to cena jest adekwatna do tego co powstało, bo nagrać film to jest jedno, ale później wykorzystać to co się nagrało, obrobić i sklecić w jedno to całkiem inna sprawa.

Inna kwestia, my jako klubowicze dajemy za to pieniądze, dlatego jeśli jest aż tyle słów krytyki do tej produkcji, to w następnym roku możemy zmienić "firmę". Zlot jest dla nas, chcemy się pobawić, odpocząć, cokolwiek innego zrobić i uważam, że żadne z nas nie chciałoby potem charytatywnie pracować , a i tak nasłuchać lub naczytać się zawsze pojawiających słów krytyki. Więc o wiele lepsza jest firma "z zewnątrz", którzy to wszystko mają wpisane w swój zawód.

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-27, 09:12

o jakiej kwocie mowa?
10zł/osoby

Awatar użytkownika
Romankz
nowy na forum
Posty: 33
Rejestracja: 2013-09-06, 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Romankz » 2014-08-27, 09:28

Witajcie, chciałem dodać parę zdań od siebie jako że jestem autorem tych dwóch filmików.
We wcześniejszych postach, kiedy proszono mnie o nakręcenie filmu ze spotu grupy Warszawskiej wspominałem że nie jestem profesjonalistą a kręcenie filmików jest moim hobby, jestem zwykłym studenciakiem który co jakiś czas kręci filmiki motoryzacyjne. Jednak szukano osoby z forum która by to zrobi, więc podjęliśmy się tej pracy. Jeśli chodzi o koszta to prawie połowa z tego i tak poszła na zakwaterowanie w "Rejsie".
Jeśli chodzi o filmiki które dostaliśmy od ludzi to osobiście ja dostałem od Pepe z gopro, przepraszam że nie pamiętam nicku od wiśniowego sunny gti i jeszcze jednej osoby z kamerki,więcej do mnie nikt nie podchodził.Chciałem być pomocny dla klubu w którym jestem a wyszło jak zawsze.
Przepraszam że nie spełniłem wszystkich oczekiwań forumowiczów, na następny rok możecie znaleźć osobę która zrobi to 3 razy lepiej.
Pozdrawiam ;-)

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-27, 09:56

Romankz, nie przejmuj się. Tu ludzie tak mają :)

Awatar użytkownika
ForesteR
doświadczony forumowicz
Posty: 261
Rejestracja: 2013-08-28, 23:58
Lokalizacja: Czersk

Post autor: ForesteR » 2014-08-27, 10:15

Moim skromnym zdaniem zajawka była średnia ale za to filmik ze zlotu bardzo mi się podoba :)
Romankz, w tej kwestii zrobiłeś kawał świetnej roboty! :)
Bo film ukazuje nie tylko aspekt motoryzacyjny naszego klubu ale również ludzi, klubowiczów.
Że potrafimy się dobrze bawić nie tylko na lotnisku :)

Awatar użytkownika
Seba WWA
fanatyk nissana
Posty: 1323
Rejestracja: 2011-06-19, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Seba WWA » 2014-08-27, 11:39

Zapowiedź filmu zawsze ma pozostawić niedosyt żeby nakłonić do obejrzenia pełnometrażowej wersji.
Już nie narzekajcie, z zeszłego roku kilka osób miało gopro i nikt nie wrzucił nawet do obejrzenia w temacie zlotowym. I wyszło co wyszło.
Nie wiem czego się spodziewacie po filmie, są samochody ludzie i zorganizowany klub, chociaż po waszych wypowiedziach wyglądamy jak dzieci w przedszkolu kłócące się o zabawkę!
Jak pisał bombel profesjonalny film to kasa, jak podniesiemy składkę to za rok powiecie że na co te pieniądze idą...
Ogarnijcie się ludzie!

Awatar użytkownika
klfsolec
fanatyk nissana
Posty: 1247
Rejestracja: 2009-12-04, 22:16
Lokalizacja: Solec Kujawski

Post autor: klfsolec » 2014-08-27, 12:12

Myślę że nikt tu nikogo nie chce obrazić lub urazić. Mamy czasy demokracji i każdy może się wypowiedzieć jak chce i co chce.Jeśli ktoś krytykuje to znaczy że coś się dzieje wiadomo że nie każdemu musi się podobać.Co do krytyki ktoś coś napisze nie dobrze nie napisze się nic też niedobrze to w końcu co robić. Mając sporo krytyk i wypowiedzi można pomyśleć co następnym razem zmienić czego dać więcej czego mniej.Ode mnie krytyka jest taka za mało pokazane z lotniska nie chodzi mi tylko o konkurencje ale samochody ludzi jak coś się robi ogląda tak samo konkurencje na ośrodkach czy też integracja,a za dużo czasu poświęcone na rozdanie nagród starczyło pokazać zwycięzców.
klfsolec KFSI blabla jesteś z Bydgoszczy lub okolic dołącz do https://www.facebook.com/EkipaKujawskaNz

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-08-27, 12:54

klfsolec, o takie własnie nam opinie chodzi jak teraz napisałeś, a nie, że do d*** i tyle

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2014-08-27, 13:36

Romankz pisze:jeszcze jednej osoby z kamerk
To ja :)
Na zlocie było ze 3x mówione aby podejść i powiedzieć chłopakom, że macie jakiś materiał. Sam tak zrobiłem choć materiału miałem może ze 4 min.
Osobiście zmienił bym przejścia aby wyeliminować te 1 -2 sek czarne plamy.
Z nissanem od 2005 roku :)

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2014-08-27, 13:48

Mi się bardziej promo podoba od pełnego filmu :)
Fajnie, że w końcu coś powstało i nie wiem dlaczego tak narzekacie :D

Fajnie wyglądają te przycięcia w rytm muzyki i tego mi brakowało w pełnym filmie.
No i moim zdaniem w promo powinna być piosenka z pier^olnięciem! :evil:

Awatar użytkownika
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1090
Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jawert » 2014-08-27, 14:01

uleńka pisze:a widziałeś Jawert że występowałeś w filmie? :->
nie mogło być inaczej :-P - dobrze się zamaskowałem

opis powinien być bardziej - powstanie filmu sponsorowali :-D

jak dla mnie filmik spoko, przejazdy powinny być osobno, a w filmie tak jak jest - ich zajawka
1.8 acenta xenon 2006 TTI TCB 880 + Midland ML-145

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
uleńka
fanatyk nissana
Posty: 1604
Rejestracja: 2009-12-08, 22:27
Lokalizacja: Gdynia, Szczecin

Post autor: uleńka » 2014-08-27, 14:10

Romankz, dobra robota :)
jeśli się nie zrazisz po tych reakcjach to można wyciągnąć wnioski z tego co zrobiliście w tym roku i w przyszłym nanieść drobne poprawki

moim zdaniem promo super, na prawdę mi się podoba, jest to czego ja oczekuję od takiego filmu czyli dynamika, poczucie humoru i zachęcenie widza do włączenia dłuższego filmu

co do tej dłuższej wersji zaczyna się fajnie, rozkręca się i..... zapamiętałam że 2 razy jest pokazane "tojtoje są tam" :D minutka więcej OSów i ćwiartki i byłoby super
a Wiktoria wymiata :mrgreen: bardzo mi się podoba sposób robienia ujęć, nieostrości i przeskoki tempa, dobre oko do kadru

nie przejmuj się chłopie, jak napisał klf forum jest od pisania tylko niestety to co ktoś pisze nie zawsze jest do końca przemyślane, myśli ktoś że jest anonimowy a później wychodzi że jednak nie do końca... ;)

ps. w międzyczasie jawert się dopisał przede mną, ile ludzi tyle opinii i wszystkim się nie dogodzi nigdy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zlot 2014”