Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[N16] Lewa tylna lampa

Moderatorzy: Seba WWA, sergiej

Lipski
nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-03-01, 20:22
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

[N16] Lewa tylna lampa

Post autor: Lipski » 2018-03-04, 19:39

To mój pierwszy post, więc na początek chciałbym się z Wami wszystkimi przywitać.
Problem z moją lewą tylną lampą jest taki, że wypadł plastikowy odbłyśnik.
Obrazek
Chodzi o ten najbliżej lewej krawędzi lampy. Macie może jakiś sposób jak go wcisnąć na miejsce w miarę bezinwazyjnie dla lampy? Z tego co wiem, lampa jest zgrzewana więc może być ciężko, ale zawsze warto zapytać. Z góry dzięki za pomoc :mrgreen:

Awatar użytkownika
matek_p
fanatyk nissana
Posty: 413
Rejestracja: 2016-07-06, 22:31
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: matek_p » 2018-03-05, 09:56

Tak patrzę to niestety ale bez ew. rozklejenia lampy chyba się nie obejdzie. Nie miałem takiej lampy w rękach ale... Nie wepchniesz niczego do jej środka od strony żarówki bo pewnie plastiki od stopu, kierunku czy cos są wklejone w jakiś sposób uniemożliwiający rozbieranie tego.
Let the force be with you!

My EX. N15 GTi :arrow: N15 GTi SportLine

Aktualny projekt :arrow: BMW E60 Czarnulka

Awatar użytkownika
Suwakovsky
wiem o czym pisze
Posty: 69
Rejestracja: 2015-06-16, 05:24
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Suwakovsky » 2018-03-05, 16:10

Oddzielenie klosza od lampy jest trudne ale możliwe. Jednakże jeśli nie przeszkadza w niczym to że on odpadł, to ja bym wiele nie robił. możesz zawsze spróbować od wewnętrznej strony zrobić dziurkę i jakimś grubszym drutem go wepchnąć, ale czy warto? potem może Ci parować wewnątrz lampy

Lipski
nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 2018-03-01, 20:22
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Post autor: Lipski » 2018-03-05, 16:20

Lampa w sumie i tak już paruje, a podejrzewam, że było już coś grzebane skoro odblask wypadł. Zauważyłem to dopiero wczoraj wieczorem, więc nie zaglądałem tam. Nie przeszkadza jakoś bardzo, ale jak się da to warto spróbować włożyć na miejsce.

wujo38
nowy na forum
Posty: 39
Rejestracja: 2013-10-18, 13:42
Lokalizacja: Świętochowice

Re: [N16] Lewa tylna lampa

Post autor: wujo38 » 2018-11-20, 14:20

Powiem Ci, że możesz mieć problem bo lampa jest klejona, a do tego plastikowa. Ja też to przerabiałem i wydaje mi się, że to nie wynika z tego, że ktoś coś tam ruszał tylko z wieku auta i działania czynników zewnętrznych. Miałem też spore problemy z lampami przednimi, bo plastik w środku nie wytrzymywał i wszystko pękało w rękach. Poszukaj może jakiegoś nowego zamiennika? Ja tak zrobiłem, wymieniłem cały komplet i jestem bardzo zadowolony. Ja kupowałem lampy tej firmy co tutaj https://www.iparts.pl/czesc/reflektor-l ... tml#100433. Świecą o wiele lepiej niż stare.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Almera”