Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Nissan Terrano 2 2.7TDI Koła 33 cala

Moderatorzy: janusz, Zielkq, mimier

Awatar użytkownika
psis17
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-07-02, 09:10

Nissan Terrano 2 2.7TDI Koła 33 cala

Post autor: psis17 » 2019-09-23, 14:05

Mam do sprzedania Nissana Terrano II 2.7TDI 1996r centralny zamek elektryczny szyberdach i szyby. Blokada LSD w tylnym moście. Wszystko sprawne.
OC do 09-01-2020; Przegląd do 26-01-2020; Hak wbity w dowód
Sprzedaję ponieważ nie radzę sobie z manualną skrzynią. Potrzebuję czegoś z automatyczną.
Samochód służy mi do zabawy w terenie (ale nie topienia od razu po dach) i pod tym kontem był modyfikowany. A co zostało zrobione:
Rama – naprawiona
Buda –podniesiona ok. 5cm, podłoga zrobiona, pomalowana raptorem, zostały do zrobienia progi i nadkola przód (nie zrobiłem bo nadkola czekały na koniec sezonu, a progi – nie zdążyłem-miały być pod hi lift). Ostatnio zahaczyłem prawym bokiem o słupek, ale zostało to naprawione. Poza tym jest trochę rys wynikających z przeznaczenia pojazdu.
Przednie błotniki - tworzywo sztuczne
Zderzaki przód, tył - stalowe- bardo solidne
Snorkel - szczelny (nie wpuści nawet kropelki)
Zawieszenie przód całe na poliuretanie. Z tyłu nie wymieniłem bo okazało się że gumy są nowe, ale komplet czeka.
Nowe drążki kierownicze
Nowa podpora drążka kierowniczego z dodatkowym wzmocnieniem
Nowe łożyska w piastach
Nowe tarcze hamulcowe i klocki i przewody
Nowe bębny tył, szczęki, tłoczki, przewody
Dystanse pod górne wahacze
Nowe teleskopy przód (koniec lipca)
Dolne odboje z przodu –lublin/żuk, z tyłu star
Przedni most opuszczony (koniec z ukręcaniem przegubów)
Nowe kompletne sprzęgło( ma 2 tygodnie)
Uszczelniony bak i poprowadzone nowe przewody paliwowe (nie ciekł – to profilaktyka)
Nowa chłodnica (wymieniona w połowie lipca) dodatkowy wiatrak załączamy z kabiny
Założona zmodyfikowana, wydajniejsza pompa paliwa na linkę do tego lekko podkręcona
Stalowe zderzaki przód i tył
Wyciągarka XTR 12000 – na gwarancji
Alternator 180A - prądu nie brakuje
Zregenerowany rozrusznik
Na przednim oświetleniu założone ceramiczne kostki, tylne lampy led
Wymienione przewody wysokiego napięcia na grubsze plus i masa 70mm2 , wyciągarka 50mm2
Nowy akumulator żelowy (połowa lipca)
Nowa szyba przednia
Opony 33 cala (255/85/16) kopia maxxis trepador - robią w błocie, też na zapasie – stan super
Nowy wydech (początek lipca)
Oświetlenie robocze led przód i tył
Silnik w bardzo dobrym stanie szczelny – zero wycieków. Mosty też suche bez wycieków . Pali na dotyk
Dodatkowe wskaźniki: doładowanie, napięcie, obroty silnika
W komplecie dorzucam masę części: reduktor, przedni most z podporami, górne wahacze na poliuretanach, wał przedni, wał tylni, tylne półosie, piasty z tarczami hamulcowymi ,zaciski hamulcowe, komplet szyb bocznych, szyberdach elektryczny, masa plastików i wszystko o czym zapomniałem a leży w garażu.
Do tego komplet (5 sztuk) kół 29 cali MT felga 15 cali

Cena 16500zł do negocjacji
Nr tel 606893124

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auto Sprzedam / Zamienię”