Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Sprzedam Nissan Sentra SE-R Spec V 2005

Moderatorzy: janusz, Zielkq, mimier

azetowy
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2019-06-07, 12:54

Sprzedam Nissan Sentra SE-R Spec V 2005

Post autor: azetowy » 2019-06-10, 17:36

Model samochodu: NISSAN SENTRA SE-R SPEC V
Rocznik: 2005
Przebieg: 100 000 km
Listę dodatkowego wyposażenia: Elektryczne szyby (x4), szpera, tempomat, szyberdach, rozpórka kielichów, klimatyzacja.
Cena: 12500 zł do negocjacji
Kontakt: 782 338 359
Silnik: 2,5l QR25DE (ogółem taki sam jak w Nissanie X-trail, ze względu na wersję Spec V zwiększona kompresja).

Zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dokładniejszy opis:
Posiadam na sprzedaż samochód Nissan Sentra SE-R Spec V. Jak sama nazwa wskazuje jest to wersja sportowa (Sport Edition Racing). Samochód posiada 2.5l silnik o mocy 177KM oraz 6-biegową skrzynie sportową o ograniczonym poślizgu (ze szperą). W aucie jest założony kolektor sportowy 4-2-1. Nissan zadbał w tym samochodzie o takie rzeczy jak np rozpórke kielichów czy wzmocniony wał korbowy Spec V. Samochód z USA został sprowadzony w 2011 roku, przez ostatnie 4 lata samochód w znajomych rękach, ja nim jeżdżę półtora roku wcześniej jeździł mój dobry kolega. W ostatnim roku była przeprowadzana regeneracja tylnych hamulców wraz z nowymi klockami. Auto mechanicznie 100% sprawne, jak na auto z USA przystało brak rdzy. Samochód ma dwa komplety felg z oponami, na zimę stalówki z oponami. Wyposażenie całkiem fajne, 4 elektrycznie sterowane szyby, szyberdach który nie cieknie nawet w największe ulewy, przyjemny tempomat w kierownicy oraz oryginalne radio i nagłośnienie firmy Bose które było standardem w tym aucie. Autko do setki ma 7s, do 200 około 25s więc bardzo przyjemnie się nim jedzie na autostradzie. Jest to idealny samochód zarówno do użytku codziennego, używam go jako normalne auto do pracy, jak i do szaleństwa na torze wyścigowym. Nissana w takiej wersji przez ostatnie 2 lata w internecie znalazłem tylko jednego i był on na części więc śmiało można powiedzieć że w tym kolorze i wersji to jedyne autko w kraju. Zapraszam do zakupu, auto od osoby prywatnej. OC świeżo zapłacone, ważne do kwietnia 2020, przegląd do czerwca 2020. Sprzedaje z powodu choroby kolana, potrzebuję coś w automacie ze względu na operację kolana lewego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Auto Sprzedam / Zamienię”