Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

VIPZONE dla NISSANZONE.pl

Sklepy, firmy, warsztaty i inne, gdzie mamy zniżkę

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

NiSm
nowy na forum
Posty: 11
Rejestracja: 2012-08-16, 21:26
Lokalizacja: Bydgoszcz

VIPZONE dla NISSANZONE.pl

Post autor: NiSm » 2012-08-20, 22:21

Witajcie

Jestem właścicielem Nissana S14 i postanowiłem dołączyć do waszego forum. Wstępnie poczytałem kilka postów i jestem rad iż na forum jest bardzo fajna atmosfera. Mam zamiar zostać z wami dłużej...Jako że prowadzę działalność gospodarczą związaną z handlem felgami i oponami w internecie, chciałbym zaproponować wszystkim użytkownikom tego forum specjalne traktowanie VIP w moim sklepie... co to dla was znaczy ? Myślę że dla 80% produktów z mojej strony mogę zaproponować lepsze ceny. Czasami będzie to rabat 50zł czasami 100zł od kompletu, w zależności od producenta felg lub opon po moje możliwości. Na forum są ludzie ,którzy szukają fachowej porady i lepszej ceny. Myślę że te rzeczy można załatwić od ręki bez zbędnego proszenia się.

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania do mnie proszę piszcie na adres bok@felgeos.pl lub na PW telefon do mnie to 664-925-725. Obecnie posiadam w ofercie jedną z największych ofert felg aluminiowych w kraju i nie tylko, na stronie znajdziecie felgi renomowanych producentów z niemiecką homologacją TUV i nie tylko... Oferta jest ogromna sami rzućcie okiem :)

Serdecznie zapraszam wszystkich nowych VIPów... być może by trafić do wszystkich Vipów tego forum powiesimy banerek informujący o specjalnej strefie VIP dla NISSANZONE.PL

Jeżeli macie jakieś sugestie to zapraszam do rozmowy, w sprawie umieszczenia tego posta kontaktowałem się z właścicielem strony prosząc o ewentualne zdanie na temat tego ogłoszenia, co spotkało się z dobrym przyjęciem i przyzwoleniem. Mam nadzieje że komuś będę wstanie pomóc spełniać marzenia :)

to można zerkać na kółka
http://www.felgeos.pl
http://www.e-opony.net
NO RISK NO FUN

Awatar użytkownika
Dreams
fanatyk nissana
Posty: 2177
Rejestracja: 2011-04-29, 22:58
Lokalizacja: Sweden/Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Dreams » 2012-08-25, 16:48

Hmm powiem ci ze jak dlamnie to super;p naperwno do ciebie sie odezwe w nie dlugim czasie o feleczki zobaczymy co tam masz;p

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2012-09-19, 18:38

Widzę że ceny nie są jakieś szczególnie wysokie. No i każdy może sobie coś dla swojego auta wybrać. Ja napewno się odezwę, jak tylko do kraju wrócę...
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

Awatar użytkownika
Serwises
fanatyk nissana
Posty: 504
Rejestracja: 2009-12-11, 16:22
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: Serwises » 2013-04-14, 19:35

Wybór felg bardzo duży.Szkoda tylko że nie ma opcji konfiguracji felg do danego samochodu co w przypadku podjęcia decyzji o ewentualnym zakupie jest rzeczą ważną.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zniżki dla Klubowiczów”