Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Skyline R33 GTS25T sedan

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2018-11-14, 16:25

Dzień dobry,

Udało mi się zebrać fundusze i myśli ażeby zakupić totalny wygłup :P czyli SKYLINE'a R33 z 94' w wresji GTS25T w sedanie.

Co mamy:
-silnik RB25DET seria(zdrowa) w serii ma 245KM(przy 6400rpm)/275NM(przy 4800rpm) na hamowni wypluł prawie 235KM :) i 270NM + BOW HKS i wkładka Pippercross > moim zdaniem nieźle trzyma serie.
- wydech 3 cale od kolektora > końcowy tłumik komorowy(pewnie on tu dusi dużo) AAALE policemani nie mają powodów do zaczepek ogólnie w pełni cywilna głośność z pomrukiem
-zawias > chiński gwint reszta seria
-hebel seria taki sam jak w Z32 Twin turbo (4tłoczki przód i 2tłoczki tył)
Zakupiłem ten samochód bo zawsze chciałem mieć Sky'a a ten egzemplarz jest w bardzo dobrej kondycji mechanicznej i blacharka jest niezła(podłoga dzwon zajebista tylko błotniki tył do roboty i naspawy na przednich kielichach)
-kiera po ,,dobrej,, stronie :P
-automat 4 biegowy z funkcją overdrive, snow i power(2 pierwsze biegi do odcinki lecą wtedy)
-Ogólnie mam mega banana na twarzy i postaram sie więcej napisać o tym cudzie :P na chwilę obecną jestem na etapie zakupów i ogarniania terminów dla tego samochodu

PLANY:
zostawiam silnik tak jak jest(w przyszłości jak furmankę doprowadzę do fajnego stanu można pomyśleć o lekkim overbooscie na turbinie ale raczej nie dużym z 0,8-0,9bara na max 1,0-1,1bary
zabezpieczenie antykorozyjne kompletne w KROWN POLSKA (na dniach)
błotniki tył zrobić(i te rysy i wgniotke)
skręcic gwint wyżej :P bo jest za nisko
polibusze w każdej tulei w zawiasie
regeneracja felg
ładniejsza końcówka wydechowa
dolot dedykowany HKS
i w sumie tyle :) cieszyć się i przeżywać każdą wyjątkową chwile w tym samochodzie :)

Sky jest wielki z zewnątrz ma prawie 4,75m długości a w kabinie jest mega ciasno. Czuć w nim Japonie :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2018-11-14, 17:11

Obrazek

Obrazek

Mam też oryginalna książkę serwisową Skya. Fajna sprawa!!!
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8402
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: janusz » 2018-11-14, 17:40

Gratulacje zakupu, podoba mi się podejście, żeby utrzymać serię :] Powodzenia w doprowadzaniu auta do porządku :]





_
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: foo » 2018-11-14, 22:44

Japan pełną gębą :)

Awatar użytkownika
matek_p
fanatyk nissana
Posty: 413
Rejestracja: 2016-07-06, 22:31
Lokalizacja: Gliwice

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: matek_p » 2018-11-15, 10:51

Dałbym jakiś dystans może by delikiatnie koła wypchnąć do krawędzi. Poza tym jest mega. Tył jest PRO!
Let the force be with you!

My EX. N15 GTi :arrow: N15 GTi SportLine

Aktualny projekt :arrow: BMW E60 Czarnulka

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2018-11-15, 22:09

Na przodzie już są lekkie dystanse(5mm). Możliwe, że w przyszłości to zrobię na razie jest dla Mnie git. Felgi są oryginalne dla tej wersji(wyjeżdżał z fabryki na takich advanach :) ) w przyszłym tygodniu wymiana oliwy w silniku (motul 15W50 Competition i filtr oleju K&N), regulacja gwintu oraz sprawdzenie i jeśli trzeba to wymiana płynu hamulcowego z odpowietrzeniem i płyn chłodniczy :). 10 grudnbia w Krownie zabezpieczenie kompletne. Może na święta w bieszczady pojadę Skyline'em? :->
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8402
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: janusz » 2018-11-15, 22:28

Weź nie katuj tego silnika takim olejem, zwłaszcza na zimę. Zalej porządne 5W40 i będzie miał silnik na prawdę dobrze :]





_
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2018-11-16, 09:21

Hmm.... już doszedł olej :-/ zasugerowałem się poprzednim właścicielem, który jeździł na tym oleju i powiem Ci że silnik chodzi na tym jak na wodzie wkręca się na obroty jak chory psychicznie... jeśli chodzi o zimny rozruch to przy tej klasie oleju myślisz, że naprawde będzie glut? Samochód w zimę nie będzie jeździł wiele, praktycznie w ogóle. Zabunkruje go i tyle, a nie chce ażeby oliwa która ma już nalatane 10k km była w nim na całą zimę... >> dooobra zamówiłem Motula 5W40 Xcessa :P, mam po nim najlepsze wspomnienia względem wszystkich millersów, gulfów itp. 15W50 będzie na lato do upalania(trochę baniak poczeka na swój czas)
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-03-23, 14:14

Dzień dobry Sky konsekwentnie szykowany jest na sezon :mrgreen: . Myślę czy aby nie wziąć wolnego i nie czmychnac na zlot ;> .
Zrobiony wydech końcowy tłumik 4,5cala oraz renowacja felg, opony letnie założone już, wymieniony komplet hamulca przód + tył oraz weryfikacja recznego. Dodatkowo wymieniony olej w dyfrze na Millera NT+ LS.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy SMIC z R34 GTT czeka jeszcze. Olej na lato i świece.
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

DARO GTI
fanatyk nissana
Posty: 1342
Rejestracja: 2012-11-22, 20:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: DARO GTI » 2019-03-24, 10:33

Wydech wygląda zacnie ...a jak brzmi ? Turbo mocno wycisza wiec powinno być cicho
Czerwone auta sa szybsze ...

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-03-25, 20:36

Trzeba założyć ICka większego żeby doładowanie zwiększyć bo po odmuleniu wydechu doładowanie odrobinę spadło, i nie jest tak cicho jak powinno być według mnie. Brzmi fenomenalnie!!! :-D
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

subbas
fanatyk nissana
Posty: 271
Rejestracja: 2016-03-14, 11:38
Lokalizacja: Toruń

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: subbas » 2019-03-26, 08:40

No to nagrywaj pany, wszyscy chcą posłuchać :-D

golec
nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-29, 11:50
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: golec » 2019-03-26, 21:17

Graty zakupu, znane mi auto i znam też poprzedniego właściciela ;)

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy z modami, czy z pomysłami na skaja,to zapraszam, mieszkam w okolicy wwa, wiec zawsze chętnie pomogę czy coś doradzę ;)

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-03-26, 22:26

golec pisze:
2019-03-26, 21:17
Graty zakupu, znane mi auto i znam też poprzedniego właściciela ;)

Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy z modami, czy z pomysłami na skaja,to zapraszam, mieszkam w okolicy wwa, wiec zawsze chętnie pomogę czy coś doradzę ;)
golec > zgłoszę się od razu! na chwilę obecną ogarniam sprawy, że tak powiem na bieżąco :).
W kwietniu w planach:
- (mój ślub) oraz wymiana świec, przegląd na SKP, podniesienie gwintu, weryfikacja pasków klinowych, po podniesieniu giwntu geometria :-) , zastanawiam się co robić dalej. Czytałem na forach w UK i USA, że seryjne ECU oraz ten automat obsłuży do 270KM MAX bez EMU i strojenia oraz większych wtrysków.(pilnować świec trzeba, pompa paliwa wydajniejsza itp.) Nie mam większych planów co do tego samochodu względem mocy aniżeli 260KM :) to mi w zupełności wystarczy. W planach mam dalszy rozwój i nie ukrywam, że będę zbierał siły za parę lat na coupe w MT. Sedana chce jako bardzo fajny JDM na weekendy i wieczorne przejażdżki z okazjonalnymi zrywami z kimś kto zaczepi na drodze :-).

Po weselu i ślubie wezmę się ostro do roboty! i zobaczymy co wymyślę :P
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

golec
nowy na forum
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-29, 11:50
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: golec » 2019-03-27, 12:19

nie rozumiem, po co chcesz podnosić go na gwincie :P pojęcie za nisko nie istnieje :P

Silnik sam w sobie, bez otwierania to i 350hp Ci zniesie, na seryjnym ecu lepiej nie przekraczać doładowania o 0.2b większego od serii. seryjne turbo tez ma problem z wirnikami, które nie wytrzymują na dłuższa mete więcej jak 0.9-1b.

Świece załóż stopień zimniejsze od seryjnych, pompa paliwa jak jest wydajniejsza to można sprawdzić czy instalacja elektryczna wyrabia, bo często pojawiają się spadki napięcia (w 200sx normalna rzecz z wydajną pompą).

Co do wytrzymałości automatycznej skrzyni nie jestem w stanie się wypowiedzieć. Jedyną styczność jaką miałem z nissanowskim automatem to w s13 i chłostę znosił dzielnie, ale jaką maksymalną noc przeżyje, nie wiem ;)

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-03-27, 12:32

doładowanie 0,9bara mnie satysfakcjonuje w zupełności :) seryjny wskażnik doładowania pokazuje do 700mmHG czyli jakieś 0,93bara obecnie w peaku dochodzi ledwo do 3/4 drogi do góry wskaźnika czyli 0,6-0,7bara. Spec 1 ma wytrzymalsze łożysko wirnika turbo aniżeli Spec 2. Świece do końca nie wiem jak sprawdzić standardową ciepłotę w moim skyu chciałem założyć BKR7EIX czyli stopień zimniejsze to będzie BKR6EIX?
znalazłem też coś takiego >>
https://www.ebay.pl/itm/Set-6x-Colder-N ... 1438.l2649

dokładnie jeden stopień zimniejsze.

Nie rozumiem do końca wypowiedzi odnośnie pompy paliwa :)? Jak założę wydajniejszą to spadki napięcia spowodują co? ograniczenie jej wydajności? Zależy mi by trzymała poziom minimalnie wyższy niż seryjna bo też nie chce żeby był przelewany na jałowych.
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-04-10, 13:06

Cały czas napływają frutsy!! :-D

Obrazek


Obrazek

Oryginalna kierownica obszyta na nowo.

Oraz świeczki:
Obrazek

Filtr oleju k&n z oliwa też lada moment wjedzie. Z UK czekam na nowy skórzany mieszek ręcznego.
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

Awatar użytkownika
Seba WWA
fanatyk nissana
Posty: 1323
Rejestracja: 2011-06-19, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: Seba WWA » 2019-04-10, 15:11

Jedne z moich ulubionych felg. Kiedyś zjeżdżając z Andersa do Słomińskiego zapatrzyłem się na niego i przywaliłem w krawężnik :)
Widzę że blachy Ursynowskie. Może jak na jakiś spot Stołecznej wpadniesz? Każdy pierwszy czwartek miesiąca.

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-04-12, 12:19

Ja kursuje głównie po Warszawskiej Białołęce i Legionowie + trochę po Puławskiej bliżej Piaseczna. Blachy są takie bo tak został zarejestrowany. Może wpadnę ale najszybciej po majówce.
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-05-04, 09:41

Kolejny UP.
Zdemontowalem gwint i założyłem komplet zawieszenia opartego na amortyzatorach bilstein B6 i seryjnych springach.
Swiece wymienione, oliwa też na 15W50 motula, i ogólny serwis filtr paliwa, wymiana płynu chłodniczego, wymiana płynu hamulcowego i odpowietrzenie układu. Wymiana SMIC z R34GTT i zainstalowanie seryjnej kierownicy, wczoraj udało mi się założyć nowy skórzany mieszek. Wnętrze wygląda teraz naprawdę dobrze.

Ogólnie w końcu da się jeździć tym samochodem po naszych drogach :-)! Czuć różnice też w Intercoolerze nie ma już opcji ze puchnie nawet po 10-15min upalania zawsze zbija bieg prawie do jedynki i ciągnie jak szalony. Teraz mam inną rozkmine. Turbo nie chce osiągnąć wyższego ciśnienia doładowania aniżeli 0,5bara bez względu na to ile przekrece regulator.... Jakieś pomysły ? Seryjny wastegate nie pozwala na więcej? Mam też inna teorie, że może to jednak pompa paliwa pada, i gdy spada napięcie i ciśnienie paliwa maleje w wyższych partiach obrotów to knock sensor blokuje doładowanie do tego poziomu. Hm? Proszę o wypowiedzi.

Foty:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I krótki film jak chodzi bez silencera na jalowych jeszcze na ssaniu: (ale YT strasznie zniekształcił dźwięk, postaram się jakoś po ludzku to nagrać w innym czasie)
https://youtu.be/Jda46C0SehY
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

foo
fanatyk nissana
Posty: 1783
Rejestracja: 2009-12-09, 13:46
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: foo » 2019-05-05, 19:57

Działasz widzę :]

Lampiony przód to plastikony?

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-05-06, 19:38

Lampy przód chyba szklane. Mam kontakt do firmy z Holandii która mi je przerobi na Europejskie świecenie taniej aniżeli w Polsce :P.
Z upów: Już do Mnie płynie/leci z Chin belka na tył eliminująca HICAS'a :D

PS. Ogarnąłem już sprawę boosta. Niestety w wersji z automatem tak jest ustawiona mapa w ECU i doładowanie ma tzw. 1 stage. Wersję z manualem mają 2 poziomy doładowania przy 2500 i od 4500rpm. Więc ten typ tak ma. W przyszłości po prostu trzeba wrzucić świnkę i ustawić wyższe doładowanie.
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

Awatar użytkownika
Bziuk
fanatyk nissana
Posty: 621
Rejestracja: 2012-12-13, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: Bziuk » 2019-05-07, 07:14

Kurde.. mega fajna opcja takie daily... przygarnąłbym coś takiego gdyby nie to, że tone już w nissanach... :D
Jest: N14 SSS style,Pulsar GTI-R i K11 SUPER CVT
Było: 2 x B13 , N15 sedan, Micra K11, P11 Si i P11.144 sport VE...

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2019-08-19, 19:45

Duży up!

Dawno nic nie aktualizowałem, ale teraz przynajmniej mam dużo materiału. Wymieniany wcześniej HICAS eliminator dotarł i został zamontowany wraz z pełnym ustawieniem zbieżności i geometrii dwóch osi. :) Różnica kolosalna, inny samochód prowadzenie jest ,,inne,, samochód sztywniejszy i chętniej ,,zarzuca tyłem,, jednocześnie jest przewidywalny.

Obrazek

Później zamówiłem EBC (electronic boost controller) wraz z 3" downpipe'm, gdyż stałem się mądrzejszy i już wiem, że boost w automatach ma tylko 1 stage i wynosi on 0,40-0,45bara w zależności od warunków pogodowych. Chciałem więc poprawić nieco tę sytuację. Dodatkowo pomierzyłem rury i okazało się, że się myliłem i wydech to 2,5cala.
Zamówienie dotarło i zabrałem się za montaż EBC.

Sam komputer jest dosyć zaawansowany i posiada wiele opcji. Można ustawić dwa poziomy doładowania tj. LOW i HIGH. Można ustawić docelowe doładowanie np. seria 0,45bara +50%więcej. Jest możliwość regulacji otwarcia wastegate'a, jego czasu otwarcia i zamknięcia, siłę intensywności doładowani(czy ma rozwijać się liniowo czy kopnąć od razu) Można ustawić limit doładowania i jego odcięcie(zabezpieczenie przed przeładowaniem). Jest czujnik peaku doładowania oraz osiągnięty boost na danym ,,przygazowaniu" podczas jazdy.
Montowałem takie urządzenie pierwszy raz, zupełnie instynktownie na podstawie instrukcji i schematu za pierwszym razem zadziałało wszystko idealnie. mamy czujnik ciśnienia w dolocie i czujnik przy regulator że ciśnienia paliwa.

Obrazek

Poniżej nowy solenoid do sterowania wastegate'em. Wykonany bardzo solidnie jest aluminiowy i czuć w rękach, że to nie chiński szit.
Obrazek

Kabelki przepuściłem do kabiny od strony schowka pasażera przepustem na wiązkę wewnętrzną.
Obrazek

Tutaj komputerek już w kabinie.
Obrazek

W międzyczasie kupiłem komplet regeneracyjny reflektorów i trochę je odmatowiłem. Efekt niezły trzyma się na razie ale już nie na takim poziomie jak bezpośrednio po. Ogólnie jest lepiej, ale i tak lampy do regeneracji.

Obrazek

Jakiś tydzień temu założony został downpipe. Niestety nie dogadałem sie z Motowydechem i chłopak nie miał materiału tj. rury 3" bo podjąłem decyzje o straight pipie. Zostawię tylko tłumik końcowy. Mam 2 różne silencery jeden bardzo agresywny i spełnia z zapasem wszystkie normy głoścności. Drugi do jazdy na codzień. I trzecia opcja bez silencera. :hah:
wydech będzie kończony w zimie.

Obrazek

Obrazek

Na koniec parę zdjęć samochodu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam,
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

michalinio22
stały bywalec
Posty: 120
Rejestracja: 2014-08-09, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skyline R33 GTS25T sedan

Post autor: michalinio22 » 2020-01-18, 18:52

BUMP!
Dzień dobry w nowym roku :-D ! Duża aktualizacja. Sky jest szykowany na ostro na sezon ;). Dużo się wydarzyło w moim życiu i uznałem, że nie będę się pieścił z tematem ;).

Samochód pojechał do RBT Garage na uzbrajanie. Turbo zostało zweryfikowane i jest w stanie idealnym zero najmniejszych luzów. Docelowo będziemy dmuchać jak najwięcej bo chce mieć 3 z przodu.
Będzie zrobione min:
- Duży FMIC
- Przeróbka reflektorów przód na świecenie UE i wnętrze czarne jak z GTR'a
- dodanie większej chłodnicy skrzyni biegów + pełny serwis(olej +filtr)
- Zmiana foteli na kubełkowe. Kształt i wzór obszycia jak z GTR'a ;)
- Wymiana kompletu rozrządu wraz z pompą wody :)
- wydajniejsze cewki (benchmark)
- regeneracja alternatora i łożyska napinacza kompresora klimy
- wymiana pasków
- w związku z dodanym FMIC zmiana wentylatora na cieńszy SPAL'a
- wymiana rur powietrza i wody na silikony :)
- wydajniejsza pompa paliwa Deatschwerks DW200
- wszystko będzie strojone na NISTUNE na komputerze z 300zx Z32 i przepływce z Z32 która największy zakres regulacji (zapewne u Chestera :mrgreen: )
- wydech straight pipe 3"

Wrzucam zdjęcia z prac które zostały ukończone. Teraz strojenie + serwis skrzyni i hamownia :).

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na sam koniec ;> mały smaczek :D link do filmu z dźwiękiem wydechu >>
https://www.youtube.com/watch?v=hIVCC8z ... -KtAiRrUgY

Pozdrawiam,
SR20DE screaming> I'm Burning Up For You!
Zobacz balerona z bliska> http://www.fotosik.pl/u/michalinio2293p ... 7?noMobile

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”