Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Micra] Wiśniowy kwiat kwitnącej wiśni

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
Aquarius
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2015-03-04, 21:11
Lokalizacja: Kostrzyn wlkp.

[Micra] Wiśniowy kwiat kwitnącej wiśni

Post autor: Aquarius » 2015-03-20, 23:32

Wrzucam kilka obrazków mojej Mirki 1.0 1997. Jako jedyna kobieta zechciała ze mną być. Od półtora roku przemierza ze mną nasze piękne polskie drogi. Jak do tej pory nie sprawia jakichś wielkich problemów, jednak jej stan pozostawia trochę do życzenia.
Cały czas jeździ, działa, jednak zawieszenie z tyłu już sobie gra solówki jak na perkusji :)
Wymienione łożysko lewe przód, piasta prawa tył, uszczelka pod kapą zaworową, rozrząd, łożyska rolek napinaczy, podświetlenie licznika.
Już do wymiany łożysko prawe przód, piasta lewa tył :)
Sprzęgło już się kończy, biegi wyskakują, więc skrzynia pewnie też...
No i olej który sobie siąpi wszędzie...
Micra od początku miała być autem do pracy, jest traktowana po macoszemu z racji na drugi projekt który w najbliższych latach pochłonie wszystkie pieniądze które będę w stanie odłożyć. Mimo tego staram się ją jakoś reanimować :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tutaj mój zabieg, czyli czarny grill z wyciętymi poprzeczkami, czarny znaczek i lampy "smoked eyes" moim zdaniem na plus :)
Obrazek
Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
majchrzok
fanatyk nissana
Posty: 2064
Rejestracja: 2010-01-18, 19:37
Lokalizacja: Wągrowiec

Post autor: majchrzok » 2015-03-21, 00:02

bardzo na plus te lampy;)
Dbaj jak najlepiej bo warto:)
coz to za projekt bedzie realizowany?

Awatar użytkownika
garygary
fanatyk nissana
Posty: 724
Rejestracja: 2012-05-07, 11:33
Lokalizacja: WPR

Post autor: garygary » 2015-03-21, 00:03

Światła bomba, ale moim zdaniem po modzie grilla nabrała "kobiecych" kształtów ;)

Awatar użytkownika
Andrzej.
fanatyk nissana
Posty: 738
Rejestracja: 2012-10-19, 08:51
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Andrzej. » 2015-03-21, 08:56

Gratki autka, życzę dalszej bezawaryjnosci i radości z jazdy :-) grill i lampy na plus :D wpadnij kiedyś na spota grupy wlkp.
Audi A4 B6 '01 automat
VW Polo 6n '98 automat - sold
Nissan Sunny n14 '95 automat - sold
Zestaw CB :arrow: Teddy ASC + AT 71 &
Johnny II ASC + Omega Sirio 27 // Alan 38 <okok>

Awatar użytkownika
Aquarius
nowy na forum
Posty: 8
Rejestracja: 2015-03-04, 21:11
Lokalizacja: Kostrzyn wlkp.

Post autor: Aquarius » 2015-03-21, 12:11

Na spota prędzej czy później wpadnę, aktywnie uczęszczam na spoty Mitsubishi więc i na Nissana się pojawię. Grill nadał kobiecych kształtów? Może to moja kobieca strona kazała ten zabieg wykonać :D
Drugi projekt to taki misz masz; mam Eagle Talona zrobionego na Mitsubishi Eclipse, więc dla mnie to Eclipse i koniec kropka :)
Eclipse 2G GSX, 4 napęd, turbo. W chwili obecnej 275 KM i 335 Nm, jednak jest zrobiony na pałę i widać całą masę druciarstwa, czeka mnie więc rozbiórka całego auta na części i złożenie od podstaw z pomocą i wsparciem mojego kumpla z forum Mitsubishi.
Celuję w 350 KM i bezawaryjny stan, do tego szary półmat i czarne felgi z pewnym bajerem kolorystycznym ;)

[ Dodano: 2015-07-15, 21:24 ]
Rozstania przyszedł czas... Mam możliwość wrócenia do poprzedniej marki i raczej skorzystam, więc mój dotychczasowy żuczek będzie na sprzedaż za niewielkie pieniądze. Więcej napiszę w odpowiednim do tego dziale.
Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego faktu w słowa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”