Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Sunny] [N14] Blue Arrow by lestant

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

kamil12
fanatyk nissana
Posty: 778
Rejestracja: 2010-02-11, 21:40
Lokalizacja: łódź

Post autor: kamil12 » 2012-06-20, 20:06

Saffira pisze:
kamil12 pisze:niech moc będzie z Tobą :mrgreen:
otóż to...tak samo ja szykuję niespodziankę...
tesh podświetlasz Alme??? :->

Saffira

Post autor: Saffira » 2012-06-20, 20:07

kamil12 pisze:
Saffira pisze:
kamil12 pisze:niech moc będzie z Tobą :mrgreen:
otóż to...tak samo ja szykuję niespodziankę...
tesh podświetlasz Alme??? :->
ciekawiej - ale nie róbmy kolego OFFTOPA

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2012-06-20, 20:08

kamil12 pisze:No dajcie spokój kolega ma od niedawna prawko,chce mieć konkretnie doinwestowaną furę... ...moim zdaniem nie zrealizujesz kolego tych modyfikacji bo braknie Ci zapału lepiej ukierunkuj się w inną stronę tą poprawną.Tak jak pisze Arbuz przejrzyj projekty na tym forum i niech moc będzie z Tobą :mrgreen:
Jak kolega przeczyta większość projektów to przerazi się jaka ilość mamony za tym idzie i będzie dalej brnął w to co zaczął :)

A tak btw.
Bardzo ładny kolor :)
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2012-06-20, 20:09

Seboo991 pisze:przerazi się jaka ilość mamony za tym idzie i będzie dalej brnął w to co zaczął
Te "gadżety" jakos specjalnie taniej nie wyjdą pewnie :)

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2012-06-20, 20:15

DubSon pisze:
Seboo991 pisze:przerazi się jaka ilość mamony za tym idzie i będzie dalej brnął w to co zaczął
Te "gadżety" jakos specjalnie taniej nie wyjdą pewnie :)
Noo kłóciłbym się :P i myślę, że bombel też :D
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
lestant
fanatyk nissana
Posty: 280
Rejestracja: 2011-12-31, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lestant » 2012-06-20, 20:34

witam

szczerze ludzie nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi :| każdy widzę że się czepia i chce mnie "wyśmiać" na forum . to co ja robię to jest wyłącznie moja sprawa więc prosiłbym o trochę rozsądku w tym temacie, nie wstawiłem tego auta aby się wszyscy śmiali tylko aby go zaprezentować wam. a ta historia co napisałem to nie żaden kawał tylko z życia wzięte bo może ktoś zechce przeczytać i chodź odrobinę zainteresować się moją historią z marką nissan - nikomu nie każe tego czytać, jest wolny wybór. A co do tuningu, nie preferuję zbytnio mechanicznego tuningu jak większość z was, nie będę robić z tego auta żadnej wyścigówki która ma po 200-300 i więcej koni i nie będę się ścigać nie wiadomo z nim i potem się chwalić że bmw albo coś innego było słabsze. Dla mnie tuning mechaniczny jest zbyt dużym obciążeniem finansowym więc pozostanę "chyba" tylko przy wymianie silnika na gti 2.0 dla poprawy osiągów (bo mój 1.4 nie chce jechać). A co do osób które tuningują mechanicznie nie mam nic do was. Każdy przerabia swoje auto jak chce. Zresztą dużo też ludzi tuninguje/przerabia optycznie i to właśnie z nich biorę koncepcje dla swojego auta. I to by było na tyle, pewnie znów nie mam w niczym racji - prawda ?

Prosiłbym o nie pisanie więcej takich głupich komentarzy tylko po to aby mnie wyśmiać przy wszystkich.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2012-06-20, 20:46

lestant pisze:szczerze ludzie nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi
Koledzy tylko chcą Ci pokazać, że droga, którą chcesz iśc nie jest powszechnie uważana za poprawną.
lestant pisze:każdy widzę że się czepia i chce mnie "wyśmiać" na forum
Uwierz, że nikt tu nikogo nie wyśmiewa. Wyobraź sobie, że napisałeś, że od jutra będziesz nosił sukienki. Wolisz, żeby Ci powiedzieli, że super będziesz wyglądał, czy to, że skoro jestes facetem to masz nosić spodnie?
lestant pisze:więc pozostanę "chyba" tylko przy wymianie silnika na gti 2.0 dla poprawy osiągów
I tego sie trzymaj

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2012-06-20, 20:59

bombel pisze:lestant napisał/a:
więc pozostanę "chyba" tylko przy wymianie silnika na gti 2.0 dla poprawy osiągów


I tego sie trzymaj
x2 :-D
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
Arbuz
fanatyk nissana
Posty: 500
Rejestracja: 2010-01-30, 22:46
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Arbuz » 2012-06-20, 21:00

Chłopaku ! zobacz co Ty piszesz ?! Masz ślicznego nissana a chcesz zrobić z niego jeżdżącą reklamę sklepu z choinkami na święta ?

Piszesz o tym że nie masz kasy na przerabianie wozu ? Pokazać Ci nissany 1.4 od chłopaków co musieli gaz wkładać bo nie mieli za co jezdzić ? I zobaczysz jakie mają auta. Nikt tam nie ma ryflowanej blachy pod nogami, choinki o zapachu kokosowym do malucha czy oczojebnych neonów niczym Gwiezdne wojny...

Podlicz sobie to swoje " tuningi " i zobaczy ile musisz w to wpakować kasy a ile bys musiał żeby autko miało ładny dźwięk i fajnie się prowadziło.
Nikt Ci nie każe wsadzać RB26DETT czy robić auta do rajdów. Nawet ten SR20DE jest zbędny. Ładnie zrobić pod maska, ogarnąć wydech ( sam wydech bez kolektora ) do tego stożek i masz podstawowo fajnie zrobiony wóz... a Ty masz wizje auta jakbyś sprzedawał watę cukrową na wesołym miasteczku albo goframi nad Bałtykiem !

Jeśli chcesz poświęcę swój czas i w weekend zrobię Ci kalkulacje Twoich fantastycznych tunerskich zachcianek a tego co by każdy zrobił gdyby miał Sunnego !
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ....

SPRZEDAM WAŁKI DO SR20DE PODNOSZĄCE MOC....

Awatar użytkownika
MlodyLDZ
fanatyk nissana
Posty: 998
Rejestracja: 2010-08-19, 20:49
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlodyLDZ » 2012-06-20, 21:02

Arbuz pisze: oraz dwie kostki na sznureczku na lusterku żeby wisiały
Eee, co masz do kostek? :mrgreen:
Arbuz pisze:choinki o zapachu kokosowym do malucha
Padłem. :lol:

Awatar użytkownika
Seboo991
fanatyk nissana
Posty: 861
Rejestracja: 2011-01-30, 21:18
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Seboo991 » 2012-06-20, 21:08

I speszycie chłopaka :)
lestant pisze:Każdy przerabia swoje auto jak chce. Zresztą dużo też ludzi tuninguje/przerabia optycznie i to właśnie z nich biorę koncepcje dla swojego auta. I to by było na tyle, pewnie znów nie mam w niczym racji - prawda ?
Broń boże ,nie chce być nie miły, ale bierzesz za wzór najbardziej żałosny sposób na modyfikacje, kojarzony z golfem i cali...
~~->Usługi Transportowe<-~~
Wysyłka paczek już od 20.00zł na terenie całego kraju :) Zagadaj do mnie na PW bądź pod numer telefonu 0-666-039-376:) pozdrawiam!!
Tico turbo soooooon :D

Awatar użytkownika
lestant
fanatyk nissana
Posty: 280
Rejestracja: 2011-12-31, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lestant » 2012-06-20, 21:13

Arbuz pisze:Chłopaku ! zobacz co Ty piszesz ?! Masz ślicznego nissana a chcesz zrobić z niego jeżdżącą reklamę sklepu z choinkami na święta ?

Piszesz o tym że nie masz kasy na przerabianie wozu ? Pokazać Ci nissany 1.4 od chłopaków co musieli gaz wkładać bo nie mieli za co jezdzić ? I zobaczysz jakie mają auta. Nikt tam nie ma ryflowanej blachy pod nogami, choinki o zapachu kokosowym do malucha czy oczojebnych neonów niczym Gwiezdne wojny...

Podlicz sobie to swoje " tuningi " i zobaczy ile musisz w to wpakować kasy a ile bys musiał żeby autko miało ładny dźwięk i fajnie się prowadziło.
Nikt Ci nie każe wsadzać RB26DETT czy robić auta do rajdów. Nawet ten SR20DE jest zbędny. Ładnie zrobić pod maska, ogarnąć wydech ( sam wydech bez kolektora ) do tego stożek i masz podstawowo fajnie zrobiony wóz... a Ty masz wizje auta jakbyś sprzedawał watę cukrową na wesołym miasteczku albo goframi nad Bałtykiem !

Jeśli chcesz poświęcę swój czas i w weekend zrobię Ci kalkulacje Twoich fantastycznych tunerskich zachcianek a tego co by każdy zrobił gdyby miał Sunnego !
nie chce tu robić więcej offtop wiec skoro masz tak pisać to nie pisz wcale. będę robić na co mam ochotę z tym autem, nie robię żadnej wiochy bo nie oglądają się za mną ludzie ani tym bardziej nie wyśmiewają się z mojego auta (tak jak niektórzy na forum) to co robią inni to niech sobie robią. myślisz że ja tylko w optykę pakuje kasę ? wymieniłem całe zawieszenie przód i tył (amory, stabilizatory, drążki etc.) co może mam paragony pokazać skoro mi nie wierzysz ? z mechaniki będzie tak jak pisałem "chyba" przekładka silnika od gti 2.0 i stożek i na tym zakończę, no i pewnie wymaluję całą komorę silnika bo strasznie wygląda. A co do wydechu już się pozbyłem katalizatorów i to w taki sposób że teraz auto stoi na podwórku dopóki nie wstawię znów bo policja chciała mi dowód zabrać bo za głośno chodzi - a chciałem żeby tylko sobie "buczało" autko.

kalkulacje możesz zrobić sobie ile ty wydałeś na swoje auto bo ja nie mam takiej ochoty na to, bo wiem ile wydałem ale te auto robię dla siebie i będę jeździć dopóki się nie rozsypie całe, i zamiast się cieszyć ze znów ktoś robi coś przy aucie to negatywnie oceniasz moją pracę, najlepiej żeby każdy w mechanikę wkładał i żeby miał po 400 km tak ?




I pewnie będzie dalej offtopic więc najlepiej będzie jak temat ten zostanie usunięty tak ?

Awatar użytkownika
Arbuz
fanatyk nissana
Posty: 500
Rejestracja: 2010-01-30, 22:46
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Arbuz » 2012-06-20, 21:18

lestant pisze:
i zamiast się cieszyć ze znów ktoś robi coś przy aucie to negatywnie oceniasz moją pracę, najlepiej żeby każdy w mechanikę wkładał i żeby miał po 400 km tak ?




I pewnie będzie dalej offtopic więc najlepiej będzie jak temat ten zostanie usunięty tak ?
Ja nie krytykuje że robisz ! mam wrażenie że nie czytasz ze zrozumieniem. Nikt nie każe Ci robić 400 koni, dla mnie możesz mieć 10 koni ale ze smakiem. Cenie to co robisz i trzymam kciuki, wymiany amorków, eksploatacyjne graty itp...technicznie dbasz o auto i za to Ci brawo ( ogólnie na fotkach wygląda na bardzo zadbanego ) ale po co Ci te ryflowane dywaniki ? Neonki ? i kij wie jeszcze co ?

Tuning idzie do przodu a nie się uwstecznia...jeśli twierdzisz że nie musisz iść z tuningiem jaki jest teraz to dlaczego nie jeździsz wozem ze snopkiem siana i z zaprzęgiem koni ?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ....

SPRZEDAM WAŁKI DO SR20DE PODNOSZĄCE MOC....

Awatar użytkownika
lestant
fanatyk nissana
Posty: 280
Rejestracja: 2011-12-31, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lestant » 2012-06-20, 21:25

ale tuning jest mechaniczny i optyczny tak ? czy się mylę ? może to ciężko nazwać nawet optycznym ale np. odnośnie dywaników ryflowanych to chodzi mi o wstawienie blachy ryflowanej, takie coś montują ludzie w audii i nie tylko bo kolega mi o tym powiedział zresztą zobacz na internecie fajny efekt to jest. A co do neonków to tak jak pisałem jest to w planach, a sam wiesz jak wyglądają plany ? pewnie połowa ich odpadnie a druga połowa się zmieni. Zresztą czas pokaże, wiesz wszystko zależy od czasu i pieniędzy bo oczywiście poza autem mam też inne wydatki więc różnie może być ale po prostu takie są plany a co z tego wyjdzie to się okaże z czasem.

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2012-06-20, 21:26

lestant pisze: I pewnie będzie dalej offtopic więc najlepiej będzie jak temat ten zostanie usunięty tak ?
Nie tak szybko wszyscy się wygęgaja napiszą co mają do napisania a potem sie ewentualnie posprząta a na razie musisz przyjąć to na klatę ;-)
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

Awatar użytkownika
Cubuś
fanatyk nissana
Posty: 987
Rejestracja: 2010-02-21, 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Cubuś » 2012-06-20, 21:46

Kolego lestant proszę Cię przeczytaj uważnie ze zrozumieniem to co piszą przedmówcy. Nikt na forum nie wyśmiewa się z Twojego auta, tylko chcemy, żebyś nie popsuł tego co zrobili w fabryce w Japonii.
Jeżeli chodzi o modyfikacje jak to nazywasz tunning optyczny to po co Ci te wszystkie "bajery"?.
Na Twoim miejscu bym lekko obniżył auto i nic więcej nie jest potrzebne gdyż bodykit jaki posiada to auto w zupełności wystarcza.
Co do środka auta to fajnie, że wrzuciłeś fotele od SR-a, zrób bardziej dyskretne tweetery i nie kieruj się opinią kolegi z audi o "ryflowanej" blasze zamiast dywaników bo poprostu to nie pasuje do naszych japońskich aut.
Pozdrawiam
Nissan Pulsar SSS
DATSUN 260Z

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2012-06-20, 21:48

lestant pisze: takie coś montują ludzie w audi
Co Ty gadasz? W Audi? Też sobie kupie!
(taka ironia jakby co :) )
lestant pisze:kolega mi o tym powiedział
Jeeezu, jakbym ja miał robić przy aucie co mi koledzy podpowiadają, to on by wyglądał jak kupa - zlepek golfów, astr, civiców i kij wie czego jeszcze :roll:


Słuchaj, koledzy podpowiadają tylko jak dobrze ogarniać sunnego, żeby fajnie wyglądał, żeby dawał frajde z jazdy, a nie oświetlał rowy i plac przed remizą...
Rozumiem, to Twoje auto, Twoje plany i modyfikacje, ale tu tak już jest - jak się komuś coś nie podoba to wali od razu. Nie ma owijania w bawełne, chuchania, ach, och jaki cudny. Rozumiesz?

Awatar użytkownika
Arbuz
fanatyk nissana
Posty: 500
Rejestracja: 2010-01-30, 22:46
Lokalizacja: Sieradz

Post autor: Arbuz » 2012-06-20, 21:50

Jaki to tuning jest optyczny ? Powiedz mi jaki ? spojlery na tylną klapę że doniczki można stawiać z domowymi kwiatami ? ( nie licząc ori GTI-R ), blacha, światełka na desce, neony pod autem ? - no powiedz mi czy to jest tuning optyczny ? Co w tym jest takiego tuningowego bo może ja się nie znam na tuningu...

Bo dla mnie optyczny np. przy japońcu to są fotele ala JDM, wydech z kąta ustawiony np. ala apexi, auto posadzone niżej, ambery ( w przypadku hondy ), stickery, felgi ładne, negatywy, rozpórki wewnątrz kabiny zwane inaczej C-pillar, gałka zmiany biegów np. ala NISMO, fajna kierownica, dywaniki ze smakiem ( MATERIAŁOWE ), dokładki zderzaków itp....

Jeśli się mylę to mnie skrzyczeć ....
Ostatnio zmieniony 2012-06-20, 21:53 przez Arbuz, łącznie zmieniany 1 raz.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą ....

SPRZEDAM WAŁKI DO SR20DE PODNOSZĄCE MOC....

Awatar użytkownika
yapko
fanatyk nissana
Posty: 694
Rejestracja: 2010-04-19, 16:45
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: yapko » 2012-06-20, 21:51

Spokój ! - żebym ja musiał uspokajać forum :-P

lestant - tak to jest że jak wchodzisz między krowy, musisz muczeć tak jak one ;-) joke
Masz fajne i niedługo w jakimś sensie kultowe auto ( przynajmniej dla mnie), więc niektórzy chcą widzieć cały czas to auto w dość nienaruszonym seryjnym stanie. Przełożenie silnika na SR20 to też nie taka szybka sprawa i bedziesz mieć unieruchomione auto przez pewien czas.
Sunny nie jest Ci obojętny bo zależy Ci na dobrych ocenach i tutaj i polskajazda.pl . Ja na Twoim miejscu bym dbał o niego, nawet z tymi przeróbkami jakie teraz ma, cieszył się i uzytkował bezawaryjne auto.

Myśle że wątek jest na tyle wartościowy w interakcje międzyludzkie że nie zostanie usunięty
viewtopic.php?t=15336 - bluzy NISSANZONE.pl w sprzedaży

kamil12
fanatyk nissana
Posty: 778
Rejestracja: 2010-02-11, 21:40
Lokalizacja: łódź

Post autor: kamil12 » 2012-06-20, 22:26

aż mi się łza zakręciła Yapko zgadzam się 100 procentów pozdrawiam.

Awatar użytkownika
homik123456
fanatyk nissana
Posty: 1283
Rejestracja: 2009-12-21, 20:18
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: homik123456 » 2012-06-20, 23:44

A ja tam uwazam ze nie nalezy narzucac komus tego co ma zrobic ze swoim autem.Chyba ze sam o to poprosi.Natomiast lestant niech zrobi co mu sie tylko podoba w swoim aucie, bo zawsze mozna zmienic to na takie jak bylo. Nie wy bedziecie jezdzic tym autem wiec nie macie sie czego wstydzic. Ma swoje pierwsze no moze drugie auto wiec niech proboje i sie uczy na swoich wlasnych bledach.
Obrazek

Awatar użytkownika
sunniak1.6sr
fanatyk nissana
Posty: 820
Rejestracja: 2009-12-07, 23:02
Lokalizacja: Miasto Łódź

Post autor: sunniak1.6sr » 2012-06-21, 01:15

Ludzie najpierw czepialiście się micry , teraz czepiacie się sunnego, Racją jest że ori wygląd jest wystarczający i że jak tuning to tylko mechaniczny, ale zrozumcie jeżeli ja lubię czerwony kolor to Wy go nie musicie lubić, jeżeli chłopak przerobi tego sunniacza na maszynkę do mielenia mięsa to i tak będzie to tylko jego sprawa. Złota zasada "ma się podobać mnie , innym nie musi"

[ Dodano: 2012-06-21, 02:17 ]
Pewnie zaraz mnie skrytykujecie , ale uważam że mam rację, chcecie mieć autka w ori wyglądzie , przecież ja macie więc nie wiem po co sie czepiacie.

Awatar użytkownika
mimier
fanatyk nissana
Posty: 1446
Rejestracja: 2009-12-10, 13:27
Lokalizacja: Londyn

Post autor: mimier » 2012-06-21, 01:36

lestant niestety taka jest prawda, że na tym Forum nie tolerujemy większości modyfikacji, które chcesz zrealizować. Nie oczekuj tu, że ktoś będzie Ci podpowiadał gdzie możesz dołożyć np. więcej neonów. Dla nas to co chcesz zrealizować to nic innego jak WIEJSKI TUNING. A widać, że parę pozytywnych zmian już poczyniłeś tak jak nawet niegłupie felgi, przyciemnienie szyb, brak katów, usunięcie egr itp. i trzymaj się tego ale jak dla mnie jako osoby, która posiadała identyczne auto w tym samym kolorze zmiany typu: brewki + światła dzienne umieszczone w dziwnym miejscu, jakieś neony i komin z tyłu...to jest dla mnie nie do pomyślenia. Nie było nawet jak byłem w twoim wieku. Co do srebrnych dywaników to się nie wypowiadam, bo poprzedni właściciel właśnie mi takie zafundował hehe :)
A jak wygląda sprawa z tylnymi kielichami i nadkolami? Zaglądałeś tam? ...Bo jeśli nie to może czekać Cię niemiła niespodzianka :/ Jak się sprawuje gaz? Czy jest to druga generacja czy sekwencja?

Awatar użytkownika
Rysiu83
fanatyk nissana
Posty: 2197
Rejestracja: 2009-12-09, 05:39
Lokalizacja: WWL

Post autor: Rysiu83 » 2012-06-21, 05:57

Hehe..fajnie tu...specjalnie w pracy nie zaglądałem tutaj żeby mieć co teraz czytać :-)
Po kolei..N14 GA14DE,P10 SRi,P11GT SportLine ----> :)

smeru
fanatyk nissana
Posty: 397
Rejestracja: 2009-12-09, 07:35
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Post autor: smeru » 2012-06-21, 07:31

Ja uważam że 80% obecnych planów modów jest OK
zrobiono car audio - nie ideał, ale każdy się uczy na błędach - może kolega jeszcze coś zmieni
przyciemniono szybki, stop a'la Pulsar, polerka lakieru, elektryczne szyby, stożek, rozpórki, klimatyzacja - OK
oświetlenie wnętrza - nie wiem jak to zrealizowano, ale może wyszło fajnie, kilka osób na forum to zrobiło i nikt nie krytykował
alufelgi też moim zdaniem pasują
zaczęto prace nad wydechem - choć końcówka moim zdaniem nie pasuje, w poprzednim była lepsza
hamulce - tutaj wielkie pole do popisu
pranie tapicerki - nie pamiętam jakiego środka użyłem, mogę sprawdzić, ale od razu wymyj nim plastiki, bo ten plak na pewno przeszkadza i odbija się w szybie, ja lubię matowe wnętrze

Pozmieniaj za to plany co do oświetlenia zewnętrznego, wyrzuć DRL i brewki. Jak chcesz oświetlenie na zewnątrz, to dodaj w drzwiach jak to ma np. opel vectra, że się zaświeca pod drzwiami przy otwartych drzwiach, dodaj funkcję leaving home.
Dopicuj wykończenie wnętrza, tak żeby wszystko wyglądało na oryginał.
Ja bym na twoim miejscu odpuścił ekrany w zagłówkach - raz że się rzuca w oczy i łatwo o kradzież, dwa kupa kasy a i tak będziesz siedział z przodu. Szkoda kasy.
Co do swapa, to chyba dużo taniej wyszłoby włożyć 1.6 - jeżeli masz jeszcze resztki starego samochodu, to masz idealnego dawcę.

Reasumując - mniej świecidełek, bardziej dyskretnie i będzie super.
Była P11 2.0 16V - rozbita
Jest P11.144 2.0 16V LPG oraz Accord VII 2.4 LPG

Awatar użytkownika
Ali-En
fanatyk nissana
Posty: 374
Rejestracja: 2010-01-25, 21:57
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Ali-En » 2012-06-21, 08:17

Dokładnie, tutaj tylko część pomysłów jest a'la wiejski tuning. Kolega musi zrozumieć że te rzeczy modne już nie były 5 lat temu.
N14 GTI NEO VVL
Obrazek

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-06-21, 08:37

lestant, rób co chcesz .. auto ma jeździć bezproblemowo .. i chyba to ma być priorytet.. Co do "tjuningu" to Twoja brocha co zrobisz .. moje przeróbki wizualne też nie robią "furory" ale jak mam to w nosie .. :) zajrzyj sobie w mój temat :))
O gustach się nie rozmawia .. :)
Ale chłopaki dobrze podpowiadają .. ogarnij mechaniczne tematy .. typu wydech, CAI, rozpóry .. i zobaczysz , że nawet na 1,4 auto może fajnie zachowywać się na drodze.
Ja nie jestem "piewcą" gleby .. ale tylko ze względu na stan naszych dróg .. Generalnie to auto to dość wdzięczne pole do popisu .. :)
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
lestant
fanatyk nissana
Posty: 280
Rejestracja: 2011-12-31, 18:52
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: lestant » 2012-06-21, 09:13

dobra koniec offtopic będę po kolei realizować plany i prezentować je tutaj. jest teraz taki problem iż ostatnio złapała mnie policja i chciała zabrać mi dowód za głośny wydech. nie mam wydechu środkowego (poprzedni właściciel chyba się go pozbył, ale mi zostało z pierwszego auta. Nie mam także katalizatora (o ile można to nazwać katalizatorem) w kolektorze wydechowym, ponieważ wstawiłem z silnika 1.6 a od 1.4 był dwu-częściowy więc tam był chyba też katalizator. No i oczywiście odnośnie wydechu został skrócony o 10cm bo był za długi i zostało wywalone z niego część wygłuszenia. To co muszę zrobić ? chyba najlepiej wspawać katalizator środkowy tak ?

Awatar użytkownika
scubzik
fanatyk nissana
Posty: 3435
Rejestracja: 2009-12-09, 22:56
Lokalizacja: TrzyKorony

Post autor: scubzik » 2012-06-21, 09:24

lestant, wstaw środkowy tłumik .. Kat zmuli ci auto ..
Uważaj blabla na ZUOOOOOOOO
JEST:Scubzowy SilverFlea
JEST:Mżonkowy Biały SSS:)
BYŁO: Mżonkowa Biała "Beza"

Awatar użytkownika
Duchu
fanatyk nissana
Posty: 465
Rejestracja: 2010-04-19, 12:03
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Duchu » 2012-06-21, 09:57

scubzik pisze:lestant, wstaw środkowy tłumik .. Kat zmuli ci auto ..
bingo i proszę zdejmij te brewki i dzienne przód SR jest najlepszy bez czarowania

Powodzenia w dalszych modach na pewno będę śledził ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”