Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Primera] Nissan Primera P10 1.6slx

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Wierzej
wiem o czym pisze
Posty: 66
Rejestracja: 2013-11-01, 15:12
Lokalizacja: Wierzejki

Post autor: Wierzej » 2014-07-22, 20:16

janusz, Wybacz za opóźnienie ale doszło do tego że musiałem wyjechać i dopiero wróciłem więc sprawa ma się tak padły pierścienie w najbliższych dniach podeślę foty z rozbiórki...I teraz szukam silnika 1.6 16v...Zobaczymy co czas przyniesie teraz mam czas to wyleci silnik odpicuje komorę zdjęcia wstawiał będę z prac....Właśnie kompa mam w garażu i odpinam instalace upy będą na pierwszej stronie...

Awatar użytkownika
ronnie333pl
wiem o czym pisze
Posty: 87
Rejestracja: 2013-02-27, 16:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ronnie333pl » 2014-07-23, 12:35

Wierzej, szukasz kompletnego silnika? Mam w garażu sprawny, z przebiegiem ok 200k, bez osprzętu (trzeba sobie zamontować gaźnik - mam takowy no i kable wymienić). Jakbyś potrzebował czegoś to pewnie na pw się dogadamy

Wierzej
wiem o czym pisze
Posty: 66
Rejestracja: 2013-11-01, 15:12
Lokalizacja: Wierzejki

Post autor: Wierzej » 2014-07-23, 20:42

ronnie333pl, Mam silnik pod lublinem i niedaleko siedlec tylko go sprawdzić:).Dzisiaj ciąg dalszy wyciągania :) zaraz Up zrobię na stronie pierwszej::) ps szukam używanej chłodnicy.

[ Dodano: 2014-07-26, 14:39 ]
Silnik kupiłem stał ogrom czasu silnik z Anglii na kolektorze 73c tylko zmienię listwę wtryskową...Podobno ma 60tysi przebiegu a tarcza jakaś MKRR siedzi i tylko 1.5milimetra grubsza od mojej ori która ma 255tyś przebiegu...Zamiast oleju w silniku były brązpwe gluty zrzuciłem miskę i wyropowałem od dołu zaraz zrzucę pokrywę zaworów i zobaczę co i jak... Powie mi ktoś jakie ma wymiary nowa tarcza do 1.6 ? bo u mnie nity prawie na wierzchu i 6mm grubości...

Złożyłem na tarcze MKRR 1.5mm grubszą tylko docisk dałem od siebie i do pon do sklepu po wszystkie poduszki olej do silnika jaki polecacie na rozruch i jakieś 2tyś kilometrów ?.

[ Dodano: 2014-08-08, 17:55 ]
Dzisiaj się przejechałem pierwszy raz na nowym silniku z wydechem do katalizatora głośny jak sieczkarnia ale jedzie :D

Primera sprzedana temat do zamknięcia z nissanem się nie rozstaje wkrótce wrócę.Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”