Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[ Almera] Berry Almera GTI

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
SenTex
doświadczony forumowicz
Posty: 234
Rejestracja: 2011-06-30, 14:06
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: SenTex » 2011-07-17, 16:01

Tlumik już kupiłeś?
U mnie tak chodzi "rzekome" gówno tak jak to ocenil kolega prtp'06 :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=3UvFvs6qMTA

zwojak
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2010-07-08, 10:41
Lokalizacja: boguslawice

Post autor: zwojak » 2011-07-17, 21:42

bo kolega prtp'06 uważa że musi kosztować a jak jest drogie to lepsze a tak niestety w przypadku wydechów od tego pana nie jest - są tanie i dobre. Sam mam go kupę czasu i nic się nie dzieje

Awatar użytkownika
prtp'06
aktywny forumowicz
Posty: 198
Rejestracja: 2010-01-05, 17:14
Lokalizacja: lbn

Post autor: prtp'06 » 2011-07-18, 08:17

widze ze panowie maja jakis problem ze soba... wyjasnilem juz ze zlego slowa uzylem i chodzilo mi ze el-tec bylby lepszym rozwiazaniem, poniewaz wiem ze w przypadku n15 daje dobre wyniki, brzmienie to dla mnie drugorzedna sprawa

kwestia waszej filozofii, ja na wozie staram sie nie oszczedzac, wole uzywac dobrych jakosciowo komponentow

sory za OT, powodzenia Berry przy klejeniu wydechu

zwojak
wiem o czym pisze
Posty: 46
Rejestracja: 2010-07-08, 10:41
Lokalizacja: boguslawice

Post autor: zwojak » 2011-07-20, 12:49

ja nie mam problemu z sobą ale jak mam wywalić ok 2tys za wydech a mieć to samo tylko z innego materiału za mniej niż połowę to już się robi różnica i zostaje siano np na strojenie. Poza tym gwarancja na 2 lata tez daje dużo do myślenia skoro oferują nawet przedłużenie gwarancji do 30miesięcy - widać technologia dobrze opanowana skoro się nie boją.

pamiętaj nie zawsze drożej znaczy lepiej
nissan tu nissan tam almere mam
GTI
dolot custom
wydech Proex
zawieszenie ?????
felgi BBS
audio - a po co?

Awatar użytkownika
Berry
stały bywalec
Posty: 129
Rejestracja: 2010-11-06, 07:52
Lokalizacja: ZWC

Post autor: Berry » 2011-08-02, 10:40

Problem jest z czasem, bo auto musi jeździć,a ja mam na lato w cholerę roboty...a autka potrzebuje
Jak już będę robic to wsio co trzeba, nie na raty...

Jeszcze trzeba wymienić simeringu na wale i można by wymienić pasek wieloklinu i
kolka czy te podejdą?

http://allegro.pl/lekkie-kola-pasowe-ni ... 24889.html


W kolektorze jest trochę nagaru, wypłukac go w ropie czy jakiś ciekawszy specyfik?

Kolejna sprawa zawieszenie, gumy nie tłuka ale czuję pewne pływanie przy ostrym dodawaniu gazu,diagnosta stwierdził że końcówki drążków przydało by się wymienić, więc pewnie wymienię całość zawieszenia na 555...

Co do kół, standardowo almera ma alusy z oponami 195/55/15 więc na takich oponach pewnie mierzone są osiągi, czy zamiana na profil 205/45/16 doprowadziła do jakieś straty na osiągach?

Jak widac idę w stronę doprowadzenia autka do idealnej kondycji, bo drażnią mnie wszelkie niedociągłości....takie jak gumka od majtek która podtrzymywała cięgna wycieraczek która zerwała się ku*wa przy największej ulewie.... :mrgreen:

ammaimon
stały bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 2010-08-27, 12:43
Lokalizacja: Krk

Post autor: ammaimon » 2011-08-02, 22:00

z sr20det nie podejda, ale te na pewno :)

http://www.unorthodoxracing.com/Itemdet ... &Model=218

Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”