Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Sunny] Sunny--N14--SR20VE+T--Stage2

Moderatorzy: Seba WWA, Ryba, Sajmooon, janusz, Zielkq

Awatar użytkownika
Tony
fanatyk nissana
Posty: 297
Rejestracja: 2010-02-21, 11:46
Lokalizacja: Puławy/W-wa

Post autor: Tony » 2011-05-22, 09:06

Gratki wyniku Panowie :D
Na filmiku widać ,że auto daje dużo frajdy z jazdy, banan nie znika wam z twarzy ;p
Prędkość nigdy Cię nie zabije... Jedynie nagłe zatrzymanie...

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2011-05-22, 09:16

Coobcio pisze:Chłopak ma zdecydownie najwieksze z was turbo,
Widziałem i sam potwierdziłeś ze malutkie :P

Awatar użytkownika
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa

Post autor: sergiej » 2011-05-22, 09:49

dobry filmik :)

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2011-05-22, 10:09

No w takim autku to o ile się nic nie chrzani to banan nigdy nie schodzi z twarzy :D
No może z wyjątkiem "akcji" pod dystrybutorem :D :evil:
Nasze Nisma
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nissan/Sunny/60133
http://www.polskajazda.pl/Samochody/Nis ... ima/105105
Pozdrawiamy Wszystkich.
MICHAŁ Z ZOSIĄ oraz KAMILKIEM i MARCINKIEM :)

Awatar użytkownika
nismojoe
fanatyk nissana
Posty: 503
Rejestracja: 2010-01-25, 12:16
Lokalizacja: Poznań

Post autor: nismojoe » 2011-05-22, 10:15

Tak mocnego pustaka opanować to nie lada sztuka, auto bije na łeb wszystkie sunny w tym kraju , jeździ męsko i wygląda jak nówka, czekamy na artykuł w GT :) i pierwsze wrażenia właściciela, nie moge wyjść z podziwu - filmik miazga , jak to się zbiera - rewelacja !
Project: Midnight puprle Twin Turbo Z32 EU
Daily: Black g35 sedan US
Family car: Black Z50 EU

Awatar użytkownika
KTR
fanatyk nissana
Posty: 695
Rejestracja: 2009-12-11, 13:12
Lokalizacja: lubelskie piaski

Post autor: KTR » 2011-05-22, 10:24

jest mistrzunio!!! :mrgreen: Gratuluje auta ;) hehe ciekawy jestem co napisze właściciel po odbiorze auta :-P
pozdro
P10eGT->N14GTi 5d
OCTAVIA 1RS oem+

lukasz84
fanatyk nissana
Posty: 329
Rejestracja: 2009-12-27, 13:04
Lokalizacja: Łomża Warszawa

Post autor: lukasz84 » 2011-05-22, 11:01

Dzieki panowie za takie podejscie do tematu ,. bo szczerze to nie raz uslyszalem i pewnie uslysze po hu.. to wszystko, hehe a bynajminiej zeby przeczytac tak sformuowane posty,Wielkie dzieki :viva: Nissan powstal z czystej pasji ,. zamilowania do konkretnej marki a dokladniej modelu,no i moc to chyba kazdy lubi ,. jest to teraz moje oczko w glowie. Mi sie podoba i ciesze sie ze wam rowniez i tak jak wspominalem wczsniej jest to stage1 i mam nadzieje ze bedzie stage2 itd. juz ja a to zadbam. Hehe az nawet mam stresa przez ta piewsza przejazdzka ,..
Coobcio filmik zajebsty,.. aj niesamowicie poprawil mi dzis humor. :hah:

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2011-05-22, 11:20

Dzięki za miłe słowa :) No Filmik jak i Foty są zarąbiste ;) Co to pierwszej przejażdżki to powiem szczerze ten wóz wymaga 150% koncentracji na drodze :mrgreen:

lukasz84
fanatyk nissana
Posty: 329
Rejestracja: 2009-12-27, 13:04
Lokalizacja: Łomża Warszawa

Post autor: lukasz84 » 2011-05-22, 11:32

Obrazek
ladne foto :-) widac 150% koncetracji bo pasy nie zapiete :-P

Awatar użytkownika
bonzo
fanatyk nissana
Posty: 4005
Rejestracja: 2009-11-29, 12:58
Lokalizacja: Bolechowo Osiedle
Kontakt:

Post autor: bonzo » 2011-05-22, 12:13

lukasz84 pisze: Nissan powstal z czystej pasji ,. zamilowania do konkretnej marki a dokladniej modelu
Jeszcze na zlocie mógłbyś się pojawić ;-) :)
Datsun280Z
Przyszła pora na Patrola
był Z31 Y60 N14 gti, gti-r,C23M



SCHODY DREWNIANE

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2011-05-22, 13:14

Przygotowania do dzisejszych testow czasowych :P

Obrazek

Awatar użytkownika
nossbuk
fanatyk nissana
Posty: 370
Rejestracja: 2009-12-22, 22:27
Lokalizacja: Błonie / Warszawa

Post autor: nossbuk » 2011-05-22, 14:51

To kiedy te testy Panowie? Moze dzisiaj na C sie pojawicie?

maruda
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-26, 19:32
Lokalizacja: Łomża

Post autor: maruda » 2011-05-22, 18:13

Mam pytanie do Coobcia..
Czemu na twojej stronie jest opis nissana,z którego wynika że wszystkie modyfikacje przeprowadzone w aucie sa zrobione przez Ciebie.??
Jak wszyscy wiedzą, Ty tylko wystroiłeś samochód..!!!

Dobrze sobie przywłaszczyć czyjś wysiłek włożony w auto.??

Co do baku i regulatora, nie martwcie sie o to, będzie to ogarnięte na TIP TOP.
Ostatnio zmieniony 2011-05-22, 18:23 przez maruda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Neptune
fanatyk nissana
Posty: 1004
Rejestracja: 2009-12-10, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Neptune » 2011-05-22, 18:15

Dobry filmik, osiągi jeszcze lepsze, zabawa, adrenalina i auto nie do opisania ;)

Na filmiku uwiecznił się nawet skrawek mojej Primy :P

Dawajcie kolejne filmiki, będzie dla potomnych :D Fama o tym aucie jeszcze długo będzie rodziłą podniecenie :mrgreen:
Nissan Primera SR20DE+T

Awatar użytkownika
xtomek
fanatyk nissana
Posty: 1086
Rejestracja: 2009-12-11, 18:52
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: xtomek » 2011-05-22, 18:25

:-D
Ostatnio zmieniony 2011-05-23, 21:17 przez xtomek, łącznie zmieniany 2 razy.
P10SLX/VE-SR20VE, 206,4/208/214KM , 228,5/232Nm, wałki SR16VE, Koni przód, Bilstein B6 tył, Weitec -35mm, SSAC 4-2-1, przelot fi 63,5mm OBX-R Racing, limiter 8300, Ecu Det2, stożek JR, spiek,ET 14,357

Awatar użytkownika
scribler
stały bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 2010-01-31, 21:24
Lokalizacja: Warszawa - Włochy

Post autor: scribler » 2011-05-22, 18:43

Byłem, widziałem i miałem okazje być przewieziony na miejscu pasażera i powiem że naprawdę zajebiste wrażenia z jazdy podaje konkretnie, Subaru w tyle zostało i to porządnie :)

Awatar użytkownika
zuru82
fanatyk nissana
Posty: 453
Rejestracja: 2010-01-02, 13:06
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: zuru82 » 2011-05-22, 19:00

Coobcio pisze:Chłopak ma zdecydownie najwieksze z was turbo, pokręcone wałkami i strojone od początku do końca na hamowni z mikro korektami na ulicy, których dokonywałem stojąc w korku... :D

Ps. Powstał filmik z wczorajszego upalania:
http://www.youtube.com/watch?v=6nu3JMrB ... r_embedded

Dziś szykuje się kolejny spot na upalanie ale z jakaś męską konkurencją typu najszybszy Saab w PL i Ibiza :P
Filmiki kozackie wszystkie :)

Co do turbo to mi też Coobciu pisałeś, że te z Subaru jest mniejsze od tego mojego z Evo ;P hehe. Jak widać turbo wystarczająco męskie do mocy ponad 300 :)

Jeszcze raz gratulacje i oby cieszyło jak najdłużej bezawaryjnie.
Kupię auto z SR20VE na pokładzie :)

Awatar użytkownika
BaSsGrU
fanatyk nissana
Posty: 1359
Rejestracja: 2010-04-19, 21:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BaSsGrU » 2011-05-22, 19:06

gdzie te testy maja sie odbyć ?
Chętnie bym popatrzył :mrgreen:
Dark Shadow

lukasz84
fanatyk nissana
Posty: 329
Rejestracja: 2009-12-27, 13:04
Lokalizacja: Łomża Warszawa

Post autor: lukasz84 » 2011-05-22, 19:15

bonzo pisze:
lukasz84 pisze: Nissan powstal z czystej pasji ,. zamilowania do konkretnej marki a dokladniej modelu
Jeszcze na zlocie mógłbyś się pojawić ;-) :)
naprawde chcialbym, i cos zrobie moze w tym kierunku ;-)

Awatar użytkownika
Marcinek
stały bywalec
Posty: 138
Rejestracja: 2010-11-05, 16:55
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Marcinek » 2011-05-22, 19:18

eh aż się miło czyta jak chłopaki dłubią przy tym męskim sunnym :) nic tylko pogratulować i czekamy na 4 z przodu :D :lol:
Mało się zarabia żyje się jak hrabia 8)
100NX SR20DE + Garrett t25 -->180KM,273NM

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2011-05-22, 21:57

Co do modyfikacji to mysle ze to nie jest tak napisane żę tylko to Coobcio robił...

Co do testów niestety nie mieliśmy racelogica zeby pomierzyć łapaliśmy sie dziś na naszym drag stripie :P z męską ibizą jemioła i wózy chodza bardzo podobnie :mrgreen:

Co do 4 z przodu to myśle że to bedzie stage 2 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pawel18PL
fanatyk nissana
Posty: 2592
Rejestracja: 2009-12-09, 07:22
Lokalizacja: ObywatelŚwiata

Post autor: Pawel18PL » 2011-05-22, 21:58

Strach pomyśleć jak będzie wyglądał stage 3 ;)
Do zabawy
SR20DE N/A+
SR20DE + SUPERCHARGER
SR20VE + jakieś dmuchanie
DailyCar
1.2 TSI
viewtopic.php?t=474 -> Odbudowa 100 nx

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2011-05-22, 22:06

Myślę że stage 2 wystarczy ;) Zrobić moc ok 440 koni rozwyjanych liniowo i bedzie męsko ;)

Jedynie przydały by sie jakieś kubły z porządnymi pasami :-P

Awatar użytkownika
Coobcio
fanatyk nissana
Posty: 3074
Rejestracja: 2009-12-09, 10:29
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Kontakt:

Post autor: Coobcio » 2011-05-22, 22:24

maruda pisze:Mam pytanie do Coobcia..
Czemu na twojej stronie jest opis nissana,z którego wynika że wszystkie modyfikacje przeprowadzone w aucie sa zrobione przez Ciebie.??
Projekty na mojej stronie opisuję zawsze według takiego samego schematu...
Chodzi głowie o pokazanie efektu końcowego w postaci kresek z hamowni, tzn. jaki efekt przyniosły poskładane do kupy wszystkie zabawki tej układanki po wystrojeniu.

Jak ja robię w 100% swój projekt to też korzystam z usług innych jak np. spawanie orurowań i wydechów...
Nieraz zdarza się że wpada auto tylko na strojenie i wszystko co jest z tym związane jak np. zmiana wtrysków paliwa na wieksze, dołożenie regulatora, przejście z maf na map, jak uznam że jest ciekawe i efekt końcowy przyjemny to też zamieszczam to na swojej stronce...

Przeczytaj od początku ten topic, jest w nim napisane że auto do nas przyjechało na lawecie z VE już pod maską wraz z kompletnym orurowaniem dolotu, wydechem, downpipem i kolektorem wydechowym który z 5 lat temu spawał Maciek Grabowski...
Ostatnio zmieniony 2011-05-22, 23:36 przez Coobcio, łącznie zmieniany 1 raz.
WWW.COOBCIO.PL

OSIĄGNIĘCIA:
SR20VE + Turbo 342KM
W pełni uliczne GA16DE 128KM
Nissanowe 1.6 N/A 183KM
Nissanowe 2.0 N/A 243KM
Nissanowe 2.0 + T 319KM
Nissanowe 2.0 Turbo 407KM

Awatar użytkownika
Kenet
fanatyk nissana
Posty: 369
Rejestracja: 2009-12-09, 22:00
Lokalizacja: Warszawa / Węgrów

Post autor: Kenet » 2011-05-22, 23:34

Auto męsko podaje, nie ma lipy.

Awatar użytkownika
Coobcio
fanatyk nissana
Posty: 3074
Rejestracja: 2009-12-09, 10:29
Lokalizacja: Warszawa - Grochów
Kontakt:

Post autor: Coobcio » 2011-05-22, 23:40

Jemioła sprzęt także lata okrutnie, wrażenie mam że do pierwszej setki Nissan ciut szybszy ale przy wyższych prędkościach brakuje mu jednak tych Nm...
Tak żeby na III biegu załączać z ECU mastera boost selenida połączonego z MBC żeby rosło nam doładowanie do np. 1,1bara to by było męsko ale to już nie na tej turbinie ona i tak dała z siebie 115% możliwości i to zaledwie na 0,8 bara :D
WWW.COOBCIO.PL

OSIĄGNIĘCIA:
SR20VE + Turbo 342KM
W pełni uliczne GA16DE 128KM
Nissanowe 1.6 N/A 183KM
Nissanowe 2.0 N/A 243KM
Nissanowe 2.0 + T 319KM
Nissanowe 2.0 Turbo 407KM

maruda
nowy na forum
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-26, 19:32
Lokalizacja: Łomża

Post autor: maruda » 2011-05-23, 10:13

Coobcio pisze:
maruda pisze:Mam pytanie do Coobcia..
Czemu na twojej stronie jest opis nissana,z którego wynika że wszystkie modyfikacje przeprowadzone w aucie sa zrobione przez Ciebie.??
Projekty na mojej stronie opisuję zawsze według takiego samego schematu...
Chodzi głowie o pokazanie efektu końcowego w postaci kresek z hamowni, tzn. jaki efekt przyniosły poskładane do kupy wszystkie zabawki tej układanki po wystrojeniu.

Jak ja robię w 100% swój projekt to też korzystam z usług innych jak np. spawanie orurowań i wydechów...
Nieraz zdarza się że wpada auto tylko na strojenie i wszystko co jest z tym związane jak np. zmiana wtrysków paliwa na wieksze, dołożenie regulatora, przejście z maf na map, jak uznam że jest ciekawe i efekt końcowy przyjemny to też zamieszczam to na swojej stronce...

Przeczytaj od początku ten topic, jest w nim napisane że auto do nas przyjechało na lawecie z VE już pod maską wraz z kompletnym orurowaniem dolotu, wydechem, downpipem i kolektorem wydechowym który z 5 lat temu spawał Maciek Grabowski...



Ok, nie chce siać jakiejś propagandy, ale musze Ci powiedzieć, że ośmieszasz sie trochę w świecie polskich tunerów, a jak zapewne wiesz, jeden drugiego zna ew. pozna.

Co do opisu na twojej str. downpipe nie jest 76 tylko jest owalny i ma ze 100mm w najszerszym miejscu. Wczesniej ktoś zrobił jakiś kibel, 76mm i spaliny z WG uderzały o flanszę, teraz jest to duzo lepiej zrobione.
Kolektor tak samo, z dupy trochę, turbina za wysoko jest umieszczona, nie wspominając o opróżnianiu komory spalania.

Muszę przyznać, że ładnie wystroiłeś samochód, sporo wyszło mocy.
Dzisiaj fura do mnie ma dotrzeć, zobaczymy czy jest szybka :mrgreen:[/quote]

Z filmami na YT jest to samo, na każdym jest napisane by Coobcio itp. hehe....

Myślałem, że skoro zajmujesz sie modami, stroisz fury dla ludzi z calej Polski, to jestes pożądnym *kolesiem*. Jak ewidentnie widać, myliłem sie.

Wiesz dobrze, że ta fama pójdzie na całą Polskę....
Decyzja należy do Ciebie co z tym zrobisz, ja jestem ta sytuacja zniesmaczony, jak i wielu moich znajomych, którzy też są aktywni w *tym temacie* i zapewne będą nie raz o tym wspominać swoim kolejnym znajomym.... :]
Generalnie trochę śmieszna sytuacja...

Awatar użytkownika
prtp'06
aktywny forumowicz
Posty: 198
Rejestracja: 2010-01-05, 17:14
Lokalizacja: lbn

Post autor: prtp'06 » 2011-05-23, 16:39

maruda pisze:Ok, nie chce siać jakiejś propagandy, ale musze Ci powiedzieć, że ośmieszasz sie trochę w świecie polskich tunerów, a jak zapewne wiesz, jeden drugiego zna ew. pozna.

Co do opisu na twojej str. downpipe nie jest 76 tylko jest owalny i ma ze 100mm w najszerszym miejscu. Wczesniej ktoś zrobił jakiś kibel, 76mm i spaliny z WG uderzały o flanszę, teraz jest to duzo lepiej zrobione.
Kolektor tak samo, z dupy trochę, turbina za wysoko jest umieszczona, nie wspominając o opróżnianiu komory spalania.

Muszę przyznać, że ładnie wystroiłeś samochód, sporo wyszło mocy.
Dzisiaj fura do mnie ma dotrzeć, zobaczymy czy jest szybka :mrgreen:
Z filmami na YT jest to samo, na każdym jest napisane by Coobcio itp. hehe....

Myślałem, że skoro zajmujesz sie modami, stroisz fury dla ludzi z calej Polski, to jestes pożądnym *kolesiem*. Jak ewidentnie widać, myliłem sie.

Wiesz dobrze, że ta fama pójdzie na całą Polskę....
Decyzja należy do Ciebie co z tym zrobisz, ja jestem ta sytuacja zniesmaczony, jak i wielu moich znajomych, którzy też są aktywni w *tym temacie* i zapewne będą nie raz o tym wspominać swoim kolejnym znajomym.... :]
Generalnie trochę śmieszna sytuacja...
blabla
wez człowieku nie siej propagandy i farmazonów,
to nie temat do czytania o twoich problemach osobistych tylko o projekcie,
załóż jeszcze stronę AntyCoobcio.pl będzie łatwiej

gratki lukasz84, wierze, że to jeszcze nie koniec :P do zobaczenia na ulicy :)

Awatar użytkownika
zuru82
fanatyk nissana
Posty: 453
Rejestracja: 2010-01-02, 13:06
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: zuru82 » 2011-05-23, 16:54

maruda pisze:
Z filmami na YT jest to samo, na każdym jest napisane by Coobcio itp. hehe....

Myślałem, że skoro zajmujesz sie modami, stroisz fury dla ludzi z calej Polski, to jestes pożądnym *kolesiem*. Jak ewidentnie widać, myliłem sie.

Wiesz dobrze, że ta fama pójdzie na całą Polskę....
Decyzja należy do Ciebie co z tym zrobisz, ja jestem ta sytuacja zniesmaczony, jak i wielu moich znajomych, którzy też są aktywni w *tym temacie* i zapewne będą nie raz o tym wspominać swoim kolejnym znajomym.... :]
Generalnie trochę śmieszna sytuacja...
Widzę kolego maruda, że masz okropny żal do tego iż nie zostało nigdzie zaznaczone, kto zrobił mechanikę i poskładał wstępnie wóz?

Powiem tak, jeśli Ty to składałeś (lub ktoś z Twoich znajomych), to nic tylko pogratulować, bo również dobra robota. Tak samo dobra robota jest na następnym etapie, czyli praca Coobcia, który ogarnął wtryski i pełne strojenie. Każdy coś włożył od siebie i tak właśnie powstają takie męskie projekty, czyli na zasadzie współpracy. Nie ma co się spinać i obrażać, a tym bardziej szydzić na forum publicznym.

Jeśli chodzi o same filmy na YouTubie to moim skromnym zdaniem, dopisek "by Coobcio", czy "by ŻuRu", czy "by ktokolwiek" nie musi świadczyć o tym, że wykonana przez kogoś praca, pokazana na filmie jest jego autorstwem w 100%. Może to być opis tego, kto nakręcił film, lub kto go chociaż by wrzucił na Youtuba :)

Powiem tyle...Coobcio jest jak to napisałeś "porządnym kolesiem", bo nawet gdy nie ma czasu i pełno roboty, to prędzej czy później pomoże w każdym temacie.
Po za tym gdy nie zna się człowieka osobiście, nie można oceniać na podstawie jednego filmu na YouTubie z podpisem "by xXx", czy wpisu na stronie internetowej. Liczą się efekty pracy, a ta z tego co wiem, została wykonana bardzo dobrze i właściciel auta jest bardzo zadowolony.

Podsumowując, nie ma co się spinać chłopaki...nie kłócimy się, nie plotkujemy, tylko robimy dalej męskie projekty :D KONIEC OT.

Co do auta...jeszcze raz gratuluję super wyniku, chętnie kiedyś się przejadę tym autem, nawet jako pasażer :->
Kupię auto z SR20VE na pokładzie :)

Awatar użytkownika
Limon
fanatyk nissana
Posty: 1010
Rejestracja: 2009-12-10, 23:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Limon » 2011-05-23, 17:04

Wiec widzę że tutaj troszke się zrobiła nie miła sytauacja 8-)

Powiem tak co do przywłaszczania sobie projektów itp to zaszło nie porozumienie, nigdzie na poczatku tematu nie było napisane gdzie kto i jak robił mechanikę auta. Jest tylko wpis ze wydech by auto-klinika łomża. ;-)

Co do wykonania mechanicznego jest to autko bardzo dobrze po składane co widać w bezawaryjności i kazdy chyba to powie z ogladajacych sunnego ;)

Myślę też że teksty tego typu:
"Myślałem, że skoro zajmujesz sie modami, stroisz fury dla ludzi z calej Polski, to jestes pożądnym *kolesiem*. Jak ewidentnie widać, myliłem sie. "
Są troche nie na miejscu, i można by wyjaśnić tą sytuację telefonicznie internetowo, przez pw, email itp a nie odrazu robić jakieś zamieszanie i nie miłe słowa. Wiadomo każdy może wyrazić swoje zdanie.

Co do tytułów filmów na YT (jako że jestem ich w większosci autorem) to każdy może wziaść aparat, telefon kamerę i nagrać filma i wrzucić go na forum z tytułem jakim sobie podoba ;-) (Np Sunny sr20vet by Auto-klinika, łukasz84 itp )

Zablokowany

Wróć do „Zaprezentuj Swoje Nismo”