Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

ZLOT 2010 - rozmowy

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
sergiej
fanatyk nissana
Posty: 4155
Rejestracja: 2009-12-07, 20:01
Lokalizacja: Szczecin k.Kluczkowa

Post autor: sergiej » 2009-12-09, 17:41

moze za krotko jestem w klubie ...ale wiem jedno ja nawet do przemysla pojade :) tak czy inaczej kazdy kto byl choc raz w borsku wie ze tam jest fajnie ...i jeszcze jedno zalucie ze nigdy nie byliscie na polnocnym bo agusia i reszta robi super imprezki ...mimo tego ze jest nas mniej niz na ogolnopolskim bawimy sie rownie dobrze ...niektorzy twierdza ze nawet lepiej ... tak czy inaczej mam nadizeje ze w tym roku bedzie wiecej niz 200 aut na zlocie ogolnopolskim :)

Awatar użytkownika
Jastrząb
fanatyk nissana
Posty: 1053
Rejestracja: 2009-12-09, 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Jastrząb » 2009-12-09, 17:49

aaaaa ale mi się gęba cieszy na myśl ogólnopolskiego :) :D
Masz pękniętą lub zerwaną poduszkę skrzyni biegów w Almerze GTi, napisz a dowiesz się jak naprawić.

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2009-12-09, 17:57

qwasar pisze:Tylko czemu zawsze ma być pokrzywdzony południowy wchód? Czy odrzucamy zloty NKP jako niebyłe, a to będzie pierwszy zlot NZ i następny dla równowagi będzie koło np. Kielc?
Były propozycje robienia zlotu ogólnego na południu Polski i jakoś nikt z południa nie znalazł żadnego odpowiedniego miejsca. Z resztą tu nie chodzi tylko o miejsce, ale o zorganizowaną grupę która się zajmie całą organizacją, zabezpieczeniem, szukaniem ośrodka i lotniska innych dodatkowych atrakcji, pozyska sponsorów i całą masę spraw z tym związanych.
A dlaczego ostatnio wybierano Borsk, bo udowodniliśmy ze potrafimy się zorganizować :)
Jeżeli weźmiecie od nas przykład i i przygotujecie tak samo dopracowany pomyśl na zlot to nie ma sprawy, ja z bardzo miłą chęcią pojechał bym południe Polski.

Awatar użytkownika
Michalllo
fanatyk nissana
Posty: 2156
Rejestracja: 2009-12-09, 00:24
Lokalizacja: Płock

Post autor: Michalllo » 2009-12-09, 18:07

[/quote]Kazdy wydaje kase na to co chce. Weżcie pod uwagę, że Borsk jest już sprawdzony a dwa jest tam ekipa, która ma juz doswiadczenie w organizacji i zawsze wychodzilo im to bardzo dobrze. Jesli poludnie chce zorganizowac zlot to chlopaki zrobicie cos w tej sprawie. Jedzcie pogadajcie ile kosztuje lotnisko, poszukajcie zakwaterowania, czesto bylo tak, ze czesc pieniedzy trzeba bylo wylozyc przed zlotem. Ja się ciesze, że wracamy do Borska. Lotnisko jest super (nie to co ostatnio, ze mielismy czesc) zawsze mozna wyskoczyc sobie na rybe nad Baltykiem...szkoda tylko, ze jest tak blisko, bo tak jak wczesniej ktos wspominal ogromna atrakcja jest jechanie w kolumnie :-D[/quote]

No i dodam że można przy okazji odwiedzić nasze polskie Morze :)
Ja też bym wolał żeby zlot odbył się w Polsce centralnej np. u nas w Płocku Ale nasze lotnisko jest całkowicie trawiaste i nie bardzo sie nadaje na taką impreze (wyobrazacie sobie wyscig na 1/4 mili na trawie :D:D)
Dlatego nie narzekajmy tylko zbierajmy kasę i szykujmy sprzęt moja maxi raz mnie dowiozła nad morze wiec myślę ze teraz nie będzie gorzej :D:D

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 18:12

qwasar pisze: Kilka zlotów NKP odbyło się na północnym zachodzie, a przeciwległego krańca prawie nikt nie reprezentował mimo, iż w Lublinie, Zamościu i Rzeszowie jest sporo aktywnych klubowiczów. A najbardziej wkurzają teksty cwaniaczków z okolic miejsca zlotu, że można odkładać przez cały rok na ogólnopolski zlot.
Proszę nie obrażaj nas ;-) jesli chcesz prosze bardzo znajdź lotnisko za rosądna cene i baze noclegowa ktora pomieści ponad 200 osob ;-) zabezpiecz impreze na lotnisku, wymysl konkurencje znajdz grupę ludzi ktora Ci pomoże... ;-) gwarantuje Ci ze napewno sie nie wybawisz nie odpoczniesz ;-) bo musisz cos przypilnowac, to nie jest takie proste jak sie wydaje przygotowania zlotu ogolnopolskiego z roku na rok jest coraz drozsze i dluzsze... tymbardziej ze co rok uczymy sie czegos wiecej o organizacji ;-) ...
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Misiek
fanatyk nissana
Posty: 1360
Rejestracja: 2009-12-07, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Misiek » 2009-12-09, 18:22

skończmy już o tych odległościach. To nie klub wycieczek rowerowych żeby odległość była kluczem do wszystkiego... i nie mieszkamy w Rosji czy Ameryce żeby odległości były niebotyczne.
Do organizatorów prośba- w razie jak potrzeba będzie jakaś pomoc mówcie od razu. Unikniemy sytuacji jak kiedyś że pare osób było z czegoś nie zadowolonych a organizatorzy narzekali że zarobieni byli :-)
169 KM/ 183 Nm i rośnie: http://tinyurl.com/omxvb66
z klubem Nissana od grudnia 2005

Awatar użytkownika
Pawel18PL
fanatyk nissana
Posty: 2592
Rejestracja: 2009-12-09, 07:22
Lokalizacja: ObywatelŚwiata

Post autor: Pawel18PL » 2009-12-09, 18:33

Witam jestem w prawdzie w miarę świeżym "klubowiczem" to pozwolę sobie wtrącić słowo odnośnie lokalizacji zlotu w okolicach Kielc. Wielkim atutem okolicy Kielc jest dostęp do toru w miedzianej górze gdzie można by zrobić parę atrakcji których może brakować przy jeździe po płycie lotniska...myślę, że baza noclegowa też nie byłaby większym problemem. Do kielc i mieli by blisko klubowicze z krakowa-warszawy-tarnowa-lublina-łodzi natomiast dalej miałby wrocław poznań itp...
Do zabawy
SR20DE N/A+
SR20DE + SUPERCHARGER
SR20VE + jakieś dmuchanie
DailyCar
1.2 TSI
viewtopic.php?t=474 -> Odbudowa 100 nx

Awatar użytkownika
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1090
Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jawert » 2009-12-09, 18:39

ja zapowiadam przyjazd w trzy pokolenia i dwa samochody + wózek :mrgreen:


aha i pojedziemy tam gdzie będzie trzeba, żeby dojechać na zlot
1.8 acenta xenon 2006 TTI TCB 880 + Midland ML-145

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2009-12-09, 18:41

Sluchajcie w tym roku miejsce zlotu juz jest ustalone. Cieszy nas, ze podajecie alternatywne miejsca na borska ale tak jak pisalem wczesniej najwczesniej skorzystamy z nich na zlocie w 2011. Moze wydawac sie ze do czerwca jeszcze jest cala masa czasu a tak naprawde jesli teraz bysmy chcieli robic ankiete i rozeznania gdzie co i za ile to okaze sie, ze tego czasu jest duzo za malo.

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 18:52

dylson pisze:najwczesniej skorzystamy z nich na zlocie w 2011.
dokladnie ;-) smialo mozecie jezdzic, patrzec, rozmawiac, a nam przedstawic konkrety! po przyszlorocznym zlocie ;-)

teraz skupmy sie na tym zlocie 2010 :mrgreen: i nie narzekajcie ;-)
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Quattro
fanatyk nissana
Posty: 446
Rejestracja: 2009-12-09, 12:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Quattro » 2009-12-09, 18:52

Ja się pisze na Borsk. Ponieważ to okres bożocielny jedyne co mnie smuci to fakt, że będę musiał zrezygnować ze zlotu FEFK-u. Ale trudno :)

Pytanie taktyczne - co z hamownią? Będzie coś? Mam pojechać do AGMY i się o coś popytać?

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 19:08

Jako przedstawiciel południa nie narzekam. Gdzie trzeba tam przyjadę. Zgodzić też muszę się z osobami, którym ze względu na koszty nie jest wszystko jedno. Podobno na wschodzie jest pięknie. Może zamiast proponować 2 lokalizacje nie lepiej zebrać chętnych do ogarnięcia info o ewentualnym miejscu w ich okolicy. Powstałoby kilka propozycji, które moglibyśmy poddać pod głosowanie. Merid dla przykładu wyszedł z bardzo dobrą inicjatywą. Napewno wybierzemy optymalny wariant.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 19:14

Quattro pisze:Pytanie taktyczne - co z hamownią? Będzie coś? Mam pojechać do AGMY i się o coś popytać?
Popytaj jesli masz czas :mrgreen:

p'xxl, inicjatywy sa co roku... chetnych do inicjatyw tez ;-) ... w tym roku zostalo to juz ustalone i sa juz prowadzone konkretne przygotowania ;-)
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Quattro
fanatyk nissana
Posty: 446
Rejestracja: 2009-12-09, 12:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Quattro » 2009-12-09, 19:23

Zajadę sobie przy okazji tam :)

Zlot zapowiada sie u mnie ciekawie - wreszcie bez baby i własnym Nissanem :D

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 19:32

SnowLady pisze:w tym roku zostalo to juz ustalone
Jak na starym forum padło pytanie co ze zlotem to odpowiedź, że spoko będzie i zero informacji. Może wypadałoby podać do publicznej wiadomości oficjalna informacjąc o castingu na miejscówkę. Decyzja już zapadła? Szkoda. Borsk borsk północ północ.
SnowLady pisze:p'xxl, inicjatywy sa co roku... chetnych do inicjatyw tez
Jak co roku. Tylko nie widziałem jeszcze otwartego tematu dotyczącego propozycji zlotu. Zawsze była wielka cisza a potem informacja o terminie i kosztach. Padła opcja zlotu na dolnym śląsku to wykonałem kilkanaście telefonów, spędziłem mase czasu na szukaniu bazy noclegowej i ewentualnego miejsca na pojeżdżawki. Padła decyzja że Legnica. Gdzie był zlot w 2009 wszyscy wiedzą...
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
Ryath
Administrator
Posty: 383
Rejestracja: 2009-11-21, 20:50
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Ryath » 2009-12-09, 19:36

p'xxl pisze:
SnowLady pisze:w tym roku zostalo to juz ustalone
Jak na starym forum padło pytanie co ze zlotem to odpowiedź, że spoko będzie i zero informacji. Może wypadałoby podać do publicznej wiadomości oficjalna informacjąc o castingu na miejscówkę. Decyzja już zapadła? Szkoda. Borsk borsk północ północ.
SnowLady pisze:p'xxl, inicjatywy sa co roku... chetnych do inicjatyw tez
Jak co roku. Tylko nie widziałem jeszcze otwartego tematu dotyczącego propozycji zlotu. Zawsze była wielka cisza a potem informacja o terminie i kosztach. Padła opcja zlotu na dolnym śląsku to wykonałem kilkanaście telefonów, spędziłem mase czasu na szukaniu bazy noclegowej i ewentualnego miejsca na pojeżdżawki. Padła decyzja że Legnica. Gdzie był zlot w 2009 wszyscy wiedzą...
Piotrek,

1. Legnica odpadla, bo nie bylo bazy. Wiem, bo przylecialem specjalnie do Polski zeby za tym jezdzic. I naprawde nie bylo gdzie ludzi rozmiescic
2. Popatrz, ze mamy duzo sponsorow, ktorzy pomoga zrobic impreze tanszym kosztem, czyli mniejszymi skladkami
3. Nie ma naprawde sensu sie klocic, zwlaszcza ze zloty w Borsku byly najlepiej zorganizowanymi zlotami klubowymi.
4. Uwierz mi na uszach stane zeby 2011 bylo na dolnym slasku :D
Pozdrawiam
Ryath

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2009-12-09, 19:45

p'xxl, cieszy mnie i pewnie innych tez, ze sa ludzie ktorzy chca sie podjac organizacji zlotu gdzies na poludniu. Ale zrozum, ze w tym roku sytuacja naprawde byla wyjatkowa a jesli przed zlotem 2011 ktos powie, ze zlot jest w borsku i to jest nieodwolalne to bede stal z Toba ramie w ramie i domagal sie ankiety i zmiany miejsca.
Ostatnio zmieniony 2009-12-09, 19:46 przez dylson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 19:46

Ryath pisze:4. Uwierz mi na uszach stane zeby 2011 bylo na dolnym slasku :D
Nie musi być na Dolnym.
Najważniejsze, żeby dać ludziom hasło za rok do szukania miejsca ciekawego, z dobrą bazą i zapleczem do szaleństw. Niech zloty będą w różnych miejscach: wschodzie, zachodzie, południu i północy. Dobrze przy okazji pozwiedzać RP.

W żaden sposób nie podważam tutaj Borska jako dobrej miejscówki do zlotu. Czekam na info dot. miejsca.

Zaintrygowało mnie do Debrzno. Czekam na rozwój sytuacji.

[ Dodano: 2009-12-09, 19:51 ]
dylson pisze:cieszy mnie i pewnie innych tez, ze sa ludzie ktorzy chca sie podjac organizacji zlotu gdzies na poludniu.
Południe, wschód, północny wschód. Na suwalszczyźnie przecież jest pięknie a nikt nie mówił, że musi być lotnisko.

Poza tym wszystkim oczywiście fajnie, że po tych burzach zlot będzie. Zobaczymy jak to będzie dalej.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
Ryan1987
fanatyk nissana
Posty: 270
Rejestracja: 2009-12-09, 00:30
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Ryan1987 » 2009-12-09, 19:55

Ja bym proponował od przyszłego roku dla równowagi robić północ - południe -wschód - zachód w takiej lub innej kolejności by było sprawiedliwie
Obrazek

Awatar użytkownika
Quattro
fanatyk nissana
Posty: 446
Rejestracja: 2009-12-09, 12:26
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Quattro » 2009-12-09, 20:00

p'xxl pisze:
Południe, wschód, północny wschód. Na suwalszczyźnie przecież jest pięknie a nikt nie mówił, że musi być lotnisko.
Powiem Ci z doświadczenia ze zlotów FEFK, że brak takiej atrakcji jak lotnisko - zamienia większą część zlotu w potężną popijawę.

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2009-12-09, 20:01

Jężeli znajdą sie osoby które się podejmą tego :
SnowLady pisze:jesli chcesz prosze bardzo znajdź lotnisko za rosądna cene i baze noclegowa ktora pomieści ponad 200 osob ;-) zabezpiecz impreze na lotnisku, wymysl konkurencje znajdz grupę ludzi ktora Ci pomoże... ;-) gwarantuje Ci ze napewno sie nie wybawisz nie odpoczniesz ;-) bo musisz cos przypilnowac, to nie jest takie proste jak sie wydaje przygotowania zlotu ogolnopolskiego z roku na rok jest coraz drozsze i dluzsze... tymbardziej ze co rok uczymy sie czegos wiecej o organizacji ;-) ...
To było by bardzo fajnie i super uatrakcyjniło by zloty :-)

A sam jesteś w stanie podjąć się takiej organizacji :?:

Awatar użytkownika
Szyman
doświadczony forumowicz
Posty: 211
Rejestracja: 2009-12-09, 12:53
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów

Post autor: Szyman » 2009-12-09, 20:06

chętnie bym się zjawił na takim zlocie, ale kompletnie nie wiem, jak się wyrobie finansowo w ogóle ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 20:11

Quattro pisze:Powiem Ci z doświadczenia ze zlotów FEFK, że brak takiej atrakcji jak lotnisko - zamienia większą część zlotu w potężną popijawę.
Większy kawałek placu do zrobienia osów by wystarczył. Każdy kto jest amatorem i szuka miejsc, gdzie można zrobić nawet nieoficjalną pojeżdżawę wie gdzie takowe miejsca są w jego okolicy. Poza tym jeżeli dasz ludziom propozycję na zwiedzanie to z czystej ciekawości liczba bezweglednych amatorów %%% zmaleje.
Dragomir pisze:A sam jesteś w stanie podjąć się takiej organizacji :?:
Jeżeli to było do mnie to dobrze wiesz, że w pojedynkę jest to niemożliwe. Znam swoje okolice i wiem gdzie są miejsca nadające się na zlot i czym (oprócz %%% i lotniska) czas ludziom wypełnić. I pewnie nie tylko ja bo są ludzie z innych rejonów polski, którzy mają podobną wiedzę o swoich okolicach. Tylko to trzeba wykorzystać. Zagadnienie domniemania miejscówki zlotowej uznaje w swoim przypadku za zakończone.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 20:13

p'xxl, spokojnie ;-) co roku staramy sie zmieniac lokalizacje ale naprawde jest ciezko z lotniskiem i baza noclegowa a to jest najwazniejsze... koszta za wynajecie lotniska bazuja od 1000 do 8 tys :-/ szukamy tam gdzie najtaniej ... i jak pisalam wczesniej jesli chcesz masz czas pojezdzij popytaj i daj nam znac a napewno w 2011 roku bedzie DŚ ;-) mi osobiscie i tak obojetnie gdzie bo chce spotkac sie z Wami porozmawiac pobalowac :mrgreen:

[ Dodano: 2009-12-09, 20:15 ]
p'xxl pisze:Większy kawałek placu do zrobienia osów by wystarczył. Każdy kto jest amatorem i szuka miejsc, gdzie można zrobić nawet nieoficjalną pojeżdżawę wie gdzie takowe miejsca są w jego okolicy. Poza tym jeżeli dasz ludziom propozycję na zwiedzanie to z czystej ciekawości liczba bezweglednych amatorów %%% zmaleje.
wiekszy??? tzn ze pomiesci 200 aut??? zapewni odrebny odcinek na oesy kjs i cwiartke?? i parking??? na maly bufet??? na plac dla pociech itd???
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 20:16

Ja nie mam nigdy czasu na jakieś podróże i takie okazje jak zloty NKP staram się wykorzystywać do rozszerzania swojej działalności wszedobylskiego. Chętnie jeszcze raz popenetruję kaszuby i pomorze.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
Szymeq
fanatyk nissana
Posty: 3068
Rejestracja: 2009-11-29, 19:47
Lokalizacja: Wawa Zachód
Kontakt:

Post autor: Szymeq » 2009-12-09, 20:21

Słuchajcie .. jeśli macie jakieś propozycje co do miejscówki zlotu to nie czekajcie aż padnie hasło - gdzie zlot i czy musi to być Borsk.
W tym roku planowaliśmy zrobić w okolicy 100-licy. Głównie z tego powodu aby każdy miał w miare blisko na zlot. W sumie pod koniec wakacji zaczęliśmy drążyć temat. Jaca zajął się tematem lotniska Modlin a ja lotniskiem Bielice /k Sochaczewa. Zawsze jedno z dwóch wypali... Sprawa z tygodnia na tydzień zaczęła się gmatwać. Modlin stwierdził, ze już nie wynajmują lotniska na drobne imprezy - sa zainteresowani tylko imprezami masowymi za które krzyczą sobie niemiłosiernie. Nas na to nie stać. Nawet gdyby lotnisko wypaliło byłby problem logistyczny z noclegami... a wiemy jak to wygląda gdy grupa jest w różnych ośrodkach.
Bielice - byłe wojskowe lotnisko koło Sochaczewa. Dostałem kontakt do właściciela/ zarządcy trenu. Pogadaliśmy sobie ... ceny nie podał ale wręcz zażądał informacji dotyczących naszych poprzednich zlotów wraz z informacjami w jakich mediach się ukazywały relacje, (odniosłem wrażenie, ze zależało mu jedynie na rozgłosie) oraz chciał kompletna listę aut, nr rej oraz ubezpieczenia aut które miały pojawić się na lotnisku ... wysłałem człowiekowi ze 3 x maila z informacjami zeszłorocznymi ... później dzwoniłem ze 4 x i ciszaaaa . W między czasie znalazłem ośrodek który był w stanie przyjąć na barki nocleg dla ok 200 osób .. popytałem w mazdaspeed który tam miał "mega spot" - doszły do mnie informacje, że ów człowiek nie należy do sympatycznych - ale to nie o to chodzi. Dlatego zajęliśmy się przygotowaniami jak najwcześniej aby w razie "w" - można było zrobić jakaś alternatywę ...
Jak widać na naszym przykładzie nawet wręcz proste i oczywiste sprawy nie wyglądają tak jak byśmy się tego spodziewali
Z nissanem od 2005 roku :)

Awatar użytkownika
Dragomir
fanatyk nissana
Posty: 499
Rejestracja: 2009-12-06, 08:32
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dragomir » 2009-12-09, 20:34

p'xxl pisze:Dragomir napisał/a:
A sam jesteś w stanie podjąć się takiej organizacji :?:


Jeżeli to było do mnie to dobrze wiesz, że w pojedynkę jest to niemożliwe. Znam swoje okolice i wiem gdzie są miejsca nadające się na zlot i czym (oprócz %%% i lotniska) czas ludziom wypełnić. I pewnie nie tylko ja bo są ludzie z innych rejonów polski, którzy mają podobną wiedzę o swoich okolicach. Tylko to trzeba wykorzystać. Zagadnienie domniemania miejscówki zlotowej uznaje w swoim przypadku za zakończone.
I od tego trzeba zacząć, znasz okolice i miejsca to szukasz osób które zajmą się pozostałą częścią i które pomogą (nie które tylko będą podpowiadać). Objeżdżasz teren wypytujesz się o warunki, robisz dużo zdjęć miejsca i okolic (baza noclegowa lotnisko), szukasz odpowiednich osób z którymi rozmawiać na temat najmu, wynajmu, itp. itd.
Tymi sprawami muszą zająć się klubowicze lokalni. Jak już Padnie decyzja np. "teraz Wrocław" to już załatwianiem formalności zajmuje się zarząd, a lokalni klubowicze są do załatwiania spraw które można załatwić tylko na miejscu.

Dlaczego Borsk wygrał z Borkami, pierwszy Borsk Organizowała Garstka Osób ale bardzo dobrze zorganizowanych i nie bojących się podjąć konsekwencji, zmarnowało mnóstwo czasu swojego prywatnego, ponieśli kosza które się nie zwrócą. Naprawdę napracowały się żeby ta impreza miała jakiekolwiek szanse wygrać atrakcyjnością.
W brew pozorom to jest ogromna odpowiedzialność żeby taki "Kowalski" co przyjechał 500-700 km powiedział - "Naprawdę było warto :D ta grupa ze śląska naprawdę się postarała" - a na pewno nie obejdzie się też bez słów krytyki.

Awatar użytkownika
p'xxl
fanatyk nissana
Posty: 593
Rejestracja: 2009-12-09, 17:42
Lokalizacja: Wrocław/Wałbrzych

Post autor: p'xxl » 2009-12-09, 20:36

SnowLady pisze:wiekszy??? tzn ze pomiesci 200 aut??? zapewni odrebny odcinek na oesy kjs i cwiartke?? i parking??? na maly bufet??? na plac dla pociech itd???
Nie przesadzasz? Dodaj jeszcze trybuny dla widowni, dmuchany zamek dla dzieci i szczęki handlowe z gadżetami. Gdzie w Karpicku było wyznaczone miejsce dla pociech? Wiało niemiłosiernie, dla niektórych problemem było pokonanie 100 czy 200 metrów na pokaz driftu bo padało. Nie porównuj większego placu z lotniskiem.
Primera P11 GT do kupienia w dobrych pieniądzach. Info na PW

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

Post autor: SnowLady » 2009-12-09, 20:38

p'xxl pisze:a nie mam nigdy czasu na jakieś podróże i takie okazje jak zloty NKP staram się wykorzystywać do rozszerzania swojej działalności wszedobylskiego. Chętnie jeszcze raz popenetruję kaszuby i pomorze.
wiec ;-) nierozumiem Twojego "bulwersa" odnosnie zlotu w okolicach polnocy... skoro nie masz czasu na rozmowy z potencjalnymi "kontrahentami" lotnisk, pasow, osrodkow itd ;-) ... ;-) nie mniej jednak zachecamy Ciebie do wspolorganizacji zloty w 2011 r ;-)
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

Awatar użytkownika
Ryath
Administrator
Posty: 383
Rejestracja: 2009-11-21, 20:50
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Ryath » 2009-12-09, 20:41

p'xxl pisze:
SnowLady pisze:wiekszy??? tzn ze pomiesci 200 aut??? zapewni odrebny odcinek na oesy kjs i cwiartke?? i parking??? na maly bufet??? na plac dla pociech itd???
Nie przesadzasz? Dodaj jeszcze trybuny dla widowni, dmuchany zamek dla dzieci i szczęki handlowe z gadżetami. Gdzie w Karpicku było wyznaczone miejsce dla pociech? Wiało niemiłosiernie, dla niektórych problemem było pokonanie 100 czy 200 metrów na pokaz driftu bo padało. Nie porównuj większego placu z lotniskiem.
Sam wysylales smsa o tresci "pogoda" pod blizej nieznany numer. Piotrek, dajmy sobie na luz z tym, gdzie zlot ma byc. Staramy sie jak mozemy zeby Wam obnizyc oplate za zlot, zeby kazdy mogl przyjechac. Nie ciagnij dyskusji na forum. Masz do mnie gg to pisz smialo... i tak nie przeczytam :)
Pozdrawiam
Ryath

Zablokowany

Wróć do „Zlot 2010”