O regulaminie

Moderatorzy: bombel, Seba WWA

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-20, 20:02

1. Założenie Stowarzyszenia
Zdecydowanie tak
2. Wizytówki
Moga byc ale rozdawane do rak wlasnych bez wkladania za szybe
3. Wlepy klubowe dla wszystkich
Nie, tylko dla osob ktore pojawiaja sie na spotach
4. Składki klubowe
Dobrowolne bez nagradzania w jakikolwiek sposob osob wplacajacych
5. Usuwanie martwych dusz
Nie mam zdania, jesli w czyms przeszkadzaja to tak
6. Pozycjonowanie forum
Oczywiscie
7. Film promujący klub
Jesli klub chce tak sie reklamowac to nie mam nic przeciwko, jednak powinno to byc realizowane za pieniadze klubowe np z dobrowolnych skladek.
8. Nowy Engine Forum
Ten jest super szybki i przez tyle lat nie stwarzal wiekszych problemow niestety brakuje mu kilku waznych funkcji i tylko dlatego jestem za zmiana.
9. Zmiana moderatorów grup na bardziej aktywnych
Jesli jest taka potrzeba.
10. Rozwój kanału na YT i FB
Tak
11. Duże naklejki klubowe na całe auto
Jesli beda chetni to czemu nie
12. Stałe miejsce zlotu ogólnopolskiego
Nie
13. Założenie tematu: Co robię w życiu
14. Wybór sposobu moderacji / działania giełdy
A po co moderacja w tym dziale? Jesli ktos napisze ogloszenie bez zdjec, opisu i ceny to jego problem. Napiszesz ujowe ogloszenie to nic nie sprzedaz nie powinno to nikogo obchodzic
15. Zmiana kadry zarządzającej
Ci ktorzy nie maja czasu lub checi sami odejda lub zostana usunieci a na ich miejsce dostana szanse nowi. Demokratyczne wybory zdecydowanie NIE!

Zakaz cytowania ostatnich postow to jakas paranoja, poprawianie bledow i zaznaczanie ich na czerwono tez. Trzeba dac forumowicza swobode nie bede przed napisaniem kazdego postu sprawdzal czy np nie wymyslono zakaz cytowania nieparzystych postow.

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2014-01-20, 20:14

Dylson jeśli chodzi o błędy, to niektórzy robią takie, że normalnie szkoda słów. Wyobraź sobie jakby wyglądała teraz Elektroda.pl jakby nie wzięli się tam za sprawdzanie pisowni i poprawianie/zaznaczanie błędów na czerwono. Wystarczy poczytać NKP tam też trafiają się kwiatki i to całkiem niezłe, choć ostatnio i tak spadła tam ilość błędów w postach użytkowników.
Co więcej - to świadczy o nas jako o moderatorach, o forum. Jeśli dbamy o wygląd forum i poprawność to będziemy szanowani. Jeśli to olejemy to będzie opinia, że mamy na to .......... no właśnie to. Każda osoba, która prezentuje sobą jakiś poziom stwierdzi, że to forum nie ma poziomu i nie warto tu przebywać.
A z tym cytowaniem to się zgadzam z Tobą.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2014-01-20, 20:18

Zaznaczanie błędów na czerwono też mi się nie widzi.
Kiedyś na forum komputerowym po prostu poprawialiśmy błędy i dawaliśmy podpis typu:

//poprawiłem błędy ort. / interpunkcyjne / merytoryczne
//DubSon

i tyle i tylko podpis był w innym kolorze (czerwony/zielony) ;))

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2014-01-20, 20:22

Mnie osobiście denerwuje jak ktoś założy temat dotyczący problemu, który wcześniej był poruszany i jest odpisane użyj wyszukiwarki i temat zamknięty. I takich tematów jest pełno i nic innego one nie robią tylko zaśmiecają forum...
Dziękuje za uwagę...
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
janusz
fanatyk nissana
Posty: 8403
Rejestracja: 2009-12-10, 17:44
Lokalizacja: .....

Post autor: janusz » 2014-01-20, 20:24

DubSon tylko to jest dawanie ryby zamiast wędki. "Co się będę wysilał z ortografią, moderator za mnie poprawi".
A tak jak się pozaznacza na czerwono to człowiekowi może się zrobić głupio, że nawalił tyle błędów. Zrobi mu się głupio i na drugi raz przegoni się po tekście i sprawdzi go.

Vixo to jest lenistwo i przyzwyczajenie ludzi do tego, że podaje się im wszystko na tacy, na gotowe - zrób za mnie. Ludziom nawet nie chce się wstukać paru literek na klawiaturze, żeby znaleźć rozwiązanie. Ja mam to codziennie na uczelni - przychodzą ludzie po szkole średniej i też myślą, że poda się im wszystko na tacy - my ich nagle uświadamiamy, że jest inaczej - mają sobie samo znaleźć informacje. My ich możemy jedynie nakierować, odesłać do źródeł, gdzie to mogą znaleźć.
Ostatnio zmieniony 2014-01-20, 20:27 przez janusz, łącznie zmieniany 1 raz.
赤い 霊 czyli 日産プリメーラP11GT -> viewtopic.php?t=12560

pije by paść ...
... padam by wstać ...
... wstaje by pić ...
... pije by żyć

_

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2014-01-20, 20:26

vixo, czesc takich tematow przestaje potem istniec. Czy to jest wywalana, czy tez scalana do tematow wlasciwych. Zgadzam sie, nie wszystkie i nie zawsze.

Pozdrawiam
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2014-01-20, 20:30

janusz, jak ktoś przeginał, to się dawało WARNy, czyli ostrzeżenia, czerwoną kreskę czy jak to sobie ludzie nazywają.
Oczywiście nie za pierwszym razem, ale jak ktoś przesadzał z błędami w n-tym poście ;)

Co do sprawy poruszonej przez vixo...
Nie wiem co jest nie tak, ale używanie wyszukiwajki forumowej przyprawia o ból głowy.
Naprawdę! Znalezienie czegoś jest bardzo trudne, a jak ktoś jest nieobeznany z wszelkiego rodzaju forami internetowymi, to w końcu traci cierpliwość i albo szuka gdzie indziej, albo jedzie do mechanika, a nie na tym polega chyba nasza pomoc ;)

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-01-20, 21:06

Dylson a czy zmiany w regulaminie nie były zawsze wcześniej obwieszczane?
Co do cytowania ostatniego postu powiedz a co Ci dawała możliwość cytowania całego ostatniego posta?
Błędy hmmm... cóż też mam problemy z ortografią i interpunkcją, ale komunikujemy się w języku polskim więc warto by było wykonywać to poprawnie.
Sprawdzanie posta czy nie ma błędów... u mnie zajmuje to 2 sekundy w przeglądarce mam zainstalowaną wtyczkę że ma mi podkreślać błędy i ciężko przed kliknięciem wyślij rzucić okiem czy coś nie jest podkreślone? Rozumiem osoby piszące z tabletów itd itp, że się nie chce pisać z polskimi znakami pamiętajmy jednak że znaki te mają ogromne znaczenie bo jest różnica między: "robić komuś łaskę" a tym samym zwrotem bez polskich znaków ;)
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-20, 21:11

janusz pisze:Zrobi mu się głupio i na drugi raz przegoni się po tekście i sprawdzi go.
Albo nie napisze juz nic. Jesli czuje sie w jakims miejscu glupio to tam nie chodze tylko szukam takiego gdzie czuje sie swobodnie. Proste i logiczne, prawda?
vixo pisze:Mnie osobiście denerwuje jak ktoś założy temat dotyczący problemu, który wcześniej był poruszany i jest odpisane użyj wyszukiwarki i temat zamknięty.

Na forum mitsumaniaki nowy uzytkownik byl objety swego rodzaju kwarantanna. Trwala ona 5 postow i jakis okres czasowy, przez ten czas dostawali pomoc jednak z zaznaczeniem, ze gdyby uzyli szukajki sami znalezli by temat ktory ich interesuje.

Awatar użytkownika
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1090
Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jawert » 2014-01-20, 21:24

Sajmooon pisze:Co do cytowania ostatniego postu powiedz a co Ci dawała możliwość cytowania całego ostatniego posta?
tak dla przykładu - bardziej chodzi o to jak jest to interpretowane przez modów:
viewtopic.php?p=323540#323540 post sxp22 z 2013-12-27, 10:13
1.8 acenta xenon 2006 TTI TCB 880 + Midland ML-145

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-20, 21:33

Sajmooon pisze:Dylson a czy zmiany w regulaminie nie były zawsze wcześniej obwieszczane?
Nie kazdy ma czas czytac cale forum. Jesli forum ma byc przyjazne dla uzytkownika to ma nie byc zadnych udziwnien. Im ich mniej tym lepiej. Wiesz ze prawo budowlane w polsce nie pozwala na wiecej jak 17 schodow jeden po drugim? A ja chce w domu 18 schodow zbiegowych i komu by to przeszkadzalo?
Sajmooon pisze:Co do cytowania ostatniego postu powiedz a co Ci dawała możliwość cytowania całego ostatniego posta?
A co daje zakaz cytowania? Chyba tyle co przyklad ze schodami, mozna posmiac sie z glupich przepisow.
Mozna zrobic instrukcje jak uzywac szukajki.

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-01-20, 22:03

dylson, to inaczej spróbuje wytłumaczyć sensowność tego przepisu. Czy rozmawiając z kimś twarzą w twarz przed odpowiedzią na jego pytanie bądź jakąś wypowiedź powtarzasz najpierw wszystko co wcześniej powiedział?
jawert, może chodzi o nagminne/wielokrotne/kilkukrotne łamanie tego punktu regulaminu.
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
Dreams
fanatyk nissana
Posty: 2177
Rejestracja: 2011-04-29, 22:58
Lokalizacja: Sweden/Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Dreams » 2014-01-20, 23:43

Jak czytam nie które posty to naprawdę przedszkole :-/ a cytowanie postów co kolega dobrze zauważył to albo nie dopatrzenie moda lub dawanie ostrzeżeń jak się chce. Tego się nie dowiemy. A co by było jak by świnie latały po niebie...cytowanie ostatniego postu nie razi tylko utrwala wiadomość, tak samo jak pani w 3 klasie podstawówki każe powtarzać... To na temat cytowania ostatnich postów i każdy może popełnić błąd i przez przypadek zacytować no i co z tego? bo złamal regulamin i obrazu ostrzeżenie? BAN odrazu...

Awatar użytkownika
mimier
fanatyk nissana
Posty: 1446
Rejestracja: 2009-12-10, 13:27
Lokalizacja: Londyn

Post autor: mimier » 2014-01-21, 00:04

NissanDreams pisze:Jak czytam nie które posty to naprawdę przedszkole
Hehe...to Ci się udało :)
NissanDreams pisze:obrazu nie ostrzeżenie tylko powinien być BAN nie?
Bana nie będzie :) Moderatorzy się zmienili to i będziemy od nowa rozmawiać o tematach które przybliżył Kolega...

Awatar użytkownika
Dreams
fanatyk nissana
Posty: 2177
Rejestracja: 2011-04-29, 22:58
Lokalizacja: Sweden/Cz-wa
Kontakt:

Post autor: Dreams » 2014-01-21, 00:08

mimier piszę z fona i gdzieś spacja mi wskoczyła ;) taki błąd można wybaczyć ;)

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-21, 09:20

Sajmooon a co mam zrobic jesli chce odpowiedziec na posty NissanDreamsa? Napisal dwa posty od mojego ostatniego, czyli teraz moge zacytowac i odpowiedziec na:
NissanDreams pisze:A co by było jak by świnie latały po niebie

Byle nie spiewaly jak slowiki
Ale zeby odpowiedziec na jego ostatniego posta musze juz sam tworzyc odpowiedz zeby bylo wiadomo, ze zmieniam watek. Jaki jest tego sens? Jesli zakaz to ogolny na cytowanie i przestrzegac go twardo a za lamanie warny. Teraz czesc osob i tak cytuje ostatnie posty i w wiekszosci przypadkow bez konsekwencji, tylko modowie maja dodatkowa prace. To samo ortografia jesli jest takie parcie na to to robic tak jak na wspomnianej elektrodzie czyli pisz poprawnie a jak nie pasuje to zegnamy. Akurat tutaj nie widze polsrodkow, zasady forumowe maja byc przestrzegane i tyle.

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-01-21, 09:29

dylson sam sobie odpowiadasz jak widać potrafisz kliknąć na nick użytkownika i skierować do niego odpowiedź...
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-01-21, 09:31

Używajcie cytowania selektywnego do woli, ale pisanie jeden pod drugim zrobi choinkę bez sensowną

Awatar użytkownika
DubSon
fanatyk nissana
Posty: 2938
Rejestracja: 2011-07-14, 13:23
Lokalizacja: WLKP / St. Tuchorza

Post autor: DubSon » 2014-01-21, 09:40

Z tym cytowaniem ostatnich postów jest tak, że jak się tego nie przestrzega, to robi się taki syf:

PRZYKŁAD:
mimier pisze:
NissanDreams pisze:Jak czytam nie które posty to naprawdę przedszkole
Hehe...to Ci się udało :)
NissanDreams pisze:obrazu nie ostrzeżenie tylko powinien być BAN nie?
Bana nie będzie :) Moderatorzy się zmienili to i będziemy od nowa rozmawiać o tematach które przybliżył Kolega...
mimier pisze:
NissanDreams pisze:Jak czytam nie które posty to naprawdę przedszkole
Hehe...to Ci się udało :)
NissanDreams pisze:obrazu nie ostrzeżenie tylko powinien być BAN nie?
Bana nie będzie :) Moderatorzy się zmienili to i będziemy od nowa rozmawiać o tematach które przybliżył Kolega...
mimier pisze:
NissanDreams pisze:Jak czytam nie które posty to naprawdę przedszkole
Hehe...to Ci się udało :)
NissanDreams pisze:obrazu nie ostrzeżenie tylko powinien być BAN nie?
Bana nie będzie :) Moderatorzy się zmienili to i będziemy od nowa rozmawiać o tematach które przybliżył Kolega...
Bo każdy odpowiada na ostatni post cytując go i robi się tzw. choinka ;) Dlatego lepiej unikać cytowania CAŁYCH postów poprzednich.

Awatar użytkownika
Zielkq
fanatyk nissana
Posty: 3591
Rejestracja: 2012-05-31, 09:31
Lokalizacja: Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zielkq » 2014-01-21, 10:13

DubSon, dokladnie. A wystarczy, ze w postach mamy jeszcze jakies obrazki i robi sie bezsensowne przewijanie ekranu (zwlaszcza na malych ekranach i urzadzeniach mobilnych).

Pozdrawiam
Podróże małe i duże
Pomoc prawna: Adwokat Wrocław
Z YT: "JDM wants to be USDM, Euro wants to be USDM and USDM wants to be Euro."

Awatar użytkownika
MagicalFire
doświadczony forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: 2013-06-21, 21:38
Lokalizacja: Cybinka
Kontakt:

Post autor: MagicalFire » 2014-01-21, 12:31

Zielkq, właśniepo to jest opcja cytowanie selektywne
vixo pisze:Lewa ręka szefa :D

cicho bo sie wszystko wyda :evil:

każdy moderator to osoba myśląca i powinien sam oceniać czy ktoś sie kwalifikuje pod ukaranie cz jakiś post pod wy edytowanie/poprawienie

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-21, 18:59

Sajmooon mozesz jasniej w jaki sposob sam sobie odpowiedzialem? Zakaz cytowania tylko ostatniego postu przed niczym nie chroni nie rozumiesz? Ze powstana choinki? Prosze bardzo
Sajmooon pisze:Dylson a czy zmiany w regulaminie nie były zawsze wcześniej obwieszczane?
Co do cytowania ostatniego postu powiedz a co Ci dawała możliwość cytowania całego ostatniego posta?
Błędy hmmm...cóż też mam problemy z ortografią i interpunkcją, ale komunikujemy się w języku polskim więc warto by było wykonywać to poprawnie.
Sprawdzanie posta czy nie ma błędów... u mnie zajmuje to 2 sekundy w przeglądarce mam zainstalowaną wtyczkę że ma mi podkreślać błędy i ciężko przed kliknięciem wyślij rzucić okiem czy coś nie jest podkreślone? Rozumiem osoby piszące z tabletów itd itp, że się nie chce pisać z polskimi znakami pamiętajmy jednak że znaki te mają ogromne znaczenie bo jest różnica między: "robić komuś łaskę" a tym samym zwrotem bez polskich znaków ;)
Odpowiedz
foo pisze:DubSon napisał/a:
Dlatego lepiej unikać cytowania CAŁYCH postów poprzednich.

Generalnie zgadzam się, ale również jako administrator forum i doświadczeniem nauczony uważam, że niekiedy wspomniane cytowanie, to jedyny sposób na "utrzymanie" w oryginale treści krnąbrnego forowicza przed edycją postu - z którego wynika później np. bezsensowna dyskusja prowadząca do warn'ów. Kadra zarządzająca, powinna się wykazać pewną świadomością tematu w obrębie którego się porusza, a nie czyhać by bezmyślnie kliknąć usuń, ku płytkiej uciesze swego majestatu ;)

Co do cytowań, to grzebiąc w sieci jeszcze lata temu - natrafiłem na praktykę @nick, która to skutecznie ogranicza "puchnięcie" tematu, jednocześnie wymuszając na świadomych użytkownikach przeczytanie niekiedy całego tematu, by zrozumieć o co kaman. Kilka osób zaczyna podobną formę odpowiedzi na posty preferować, co generalnie cieszy.

Kolejna sprawa, przynajmniej mnie wprowadzająca w dysonas, to "Strona główna" - wchodząc bezpośrednio na nią, odnoszę dziwne wrażanie, że 95% newsów, dotyczy nowinek producenta... Ok, zgoda - nowinki można przemycić CZASEM, ale zdaje się jest to klub oparty na użytkownikach, a nie portal fabryczny. Doceniam wkład osoby, która te newsy redaguje, czy też może robi to jakaś wtyczka php itd. Jakkolwiek - fajnie jakby to właśnie o użytkownikach forum zostawał tam ślad, np. notka o sukcesie yapka, czy gdzieś tam znów WOŚP, gdzieś po drodze zbiórka kasy dla chorego dziecka, tudzież akcja nakrętki, a za chwilę nie wiem, choćby link do tematu użytkownika, że Bombel zarżnął kolejny silnik, a grupa Bydgoszcz zamiast typowo spotkać się na parkingu poszła rolować kręgle i był to spot spotów w tym regionie itp. Wydaje mi się, że nie problem o takie new'sy, moderatorzy Stref mogli by podsyłać co tam się gdzie cennego działo ;)

Cegiełki - jak najbardziej za! Żeby chociaż bez tych add'sów gooooglowskich czy jak to się tam zwie nie było... a nie tuptasz do kogoś w odwiedziny i co tam w temacie autek słychać pyta, a tu wibratory z alledrogo się przewijają w okienku reklamy, bo hooooy wie co kto wcześniej oglądał na tym kompie, czy co jakie cookie zostawiło i weź tu komuś pokaż temat i tłumacz, że to nie forum nissana reklamuje takie sprzęty :hah:

Jau!

________________
Odpowiedz...

Widzisz zrobilem to zgodnie z regulaminem, nie zacytowalem ostatniego posta a mimo to wspomniana wczesniej choinka powstala. Moim zdaniem nie ma na to recepty i tutaj indywidualna ocena moderatora powinna byc decydujaca. Sztywny zapis nie pomoze niestety w niczym.
Ostatnio zmieniony 2014-01-21, 21:11 przez dylson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sajmooon
fanatyk nissana
Posty: 2623
Rejestracja: 2009-12-09, 07:23
Lokalizacja: Gdynia, Rotmanka

Post autor: Sajmooon » 2014-01-21, 19:05

"5.a. Cytując czyjąś wypowiedz należy ograniczyć się do jak najmniejszego fragmentu tejże (nie powielamy cudzych całych postów). "
Punkt regulaminu mówiący o cytowaniu całych wypowiedzi dalej twierdzisz, że to co pokazałeś jest zgodne z regulaminem?
Była Padlina:
Sajmooon'owa "Padlina"
Była Gruzz Operacyjna:
Sentra B15 Gruzz in da Haułs :D
Nissan jeszcze będzie... coming soon [2022]

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2014-01-21, 19:08

Mimo wszystko dałbym ostrzeżenie :D
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1090
Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jawert » 2014-01-21, 19:11

vixo pisze:dałbym
6. Wystawianie Ostrzeżeń użytkownikom łamiącym regulamin (zalecane w przypadku poważnych naruszeń regulaminu)

czy nie kruszymy kopii o pierdoły :-P
1.8 acenta xenon 2006 TTI TCB 880 + Midland ML-145

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2014-01-21, 19:16

To nie było poważne ale profilaktycznie można dać nie :D
Jak ktoś nowy użyje wulgaryzmu to już ostrzeżenie jest, jak jakiś user, który jest dłużej na forum to się puszcza w eter :)
Najlepiej byłoby albo każdy albo nikt....
Ale to można sobie gdybać :roll:
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
jawert
fanatyk nissana
Posty: 1090
Rejestracja: 2009-12-08, 22:25
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: jawert » 2014-01-21, 19:23

no widzisz to o tę uznaniowość chodzi
bo dziś dasz profilaktycznego warna a jutro bana a potem ...

poza tym im prostsze prawo/regulamin tym łatwiej go przestrzegać a każde komplikowanie i dodawanie paragrafów prowadzi tylko do niepotrzebnych scysji w kwestii ich interpretacji co sam pokazałeś bo jednemu dasz a innemu odpuścisz
1.8 acenta xenon 2006 TTI TCB 880 + Midland ML-145

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

vixo
fanatyk nissana
Posty: 5683
Rejestracja: 2010-11-16, 21:13
Lokalizacja: EOP

Post autor: vixo » 2014-01-21, 19:28

Ja niestety nie mogę dawać :-P
Ale wiem o co Ci chodzi i też to zauważyłem niestety...
W zupełności się zgadzam z Tobą
W10 2.0SLX-sold
P10 2.0eGT-crash
P10 2.0eGT-race
P10 1.6SRI-sold
P10 2.0eGT-sold
P10 2.0LX-daily
P10 1.6 SRI-crash
N14 GTI-sold
G20-daily
W10 2.0-race
200sx s13-reborn
P10 eGT-daily

Awatar użytkownika
dylson
fanatyk nissana
Posty: 2123
Rejestracja: 2009-11-29, 13:53
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: dylson » 2014-01-21, 21:14

Cytaty poprawione i juz sa zgodne z regulaminem. Przepraszam za niedostosowanie sie do punktu 5a.

Awatar użytkownika
sxp22
fanatyk nissana
Posty: 1176
Rejestracja: 2010-04-13, 12:15
Lokalizacja: Mogilno / Francja

Post autor: sxp22 » 2014-01-21, 21:41

dylson pisze:Cytaty poprawione i juz sa zgodne z regulaminem.
To teraz trzeba cofnąć ostrzeżenia. :D

Chodziło mi o to, iż tych cytowań całych postów jest naprawdę sporo. A ostrzeżeń kilka. czy nie lepiej napisać danej osobie na PW, aby zmieniła posta. Jeśli fakt naruszenia regulaminu powtórzy się , to wtedy ostrzeżenie.
A tak to trochę niesprawiedliwe. Wiem że wszyscy powinni przeczytać regulamin. Ale co widać co niektórzy w ogóle nie wiedzą o jego istnieniu. Albo mają gdzieś jego przestrzeganie.
blabla zapraszam do Grupy kujawsko-pomorskiej !!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Życie Klubowe”