Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Znaleziono 3 wyniki

autor: arturo525
2015-09-02, 22:11
Forum: Zaprezentuj Swoje Nismo
Temat: [ Primera] Primerka_P11
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 25212

lalunia
autor: arturo525
2015-04-12, 14:04
Forum: Zaprezentuj Swoje Nismo
Temat: [ Primera] Primerka_P11
Odpowiedzi: 54
Odsłony: 25212

no no fajne autko . koło fajne . muszę powiedzieć że na żywo wygląda dużo lepiej jak na foto

co do niespodzianek to zawsze jakieś są po zakupie używanego auta więc nie ma się czym przejmować panie Jarku
autor: arturo525
2015-03-10, 19:32
Forum: Zaprezentuj Swoje Nismo
Temat: [ Almera] Almerka N15
Odpowiedzi: 79
Odsłony: 37800

Jarek szybki rób wszystkie wtedy będzie ładnie przy białym kolorze .

ps. po naszym zabiegu kosmetycznym ładnie wygląda alma

Wyszukiwanie zaawansowane