Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

Gdzie wpiąć wtyczkę od haka

Moderatorzy: bonzo, azorek

Piotrastorun
nowy na forum
Posty: 6
Rejestracja: 2012-06-07, 18:34
Lokalizacja: Torun

Gdzie wpiąć wtyczkę od haka

Post autor: Piotrastorun » 2012-10-17, 19:53

Witam,kupiłem orginalny nissanowski hak z instalacja zakonczona orginalna wtyczka .I mam taki problem gdzie znajduje sie wtyczka żeby to wpiac.Dodam ze po długosci przewodu i gumy(przejsciowki)powinno wypasc gdzies w okolicy fotela/kierownicy.
Moze ktos wie gdzie to znalezc?.
Pozdrawiam Piotrek.

Awatar użytkownika
piotr323f
fanatyk nissana
Posty: 320
Rejestracja: 2010-12-24, 00:06
Lokalizacja: Z pod lasu

Post autor: piotr323f » 2012-10-18, 19:09

Witam,

Ja mam hak chyba od urodzenia, przynajmniej taki kupiłem. Przewody idą na stronę lewą (kierowcy) i mam tam chyba jakąś wtyczkę, tyle co pamiętam bo chciałem go zdjąć wypiaskować i pomalować, ale się już lato podstępnie skończyło. Ale do rzeczy, wtyczka jakaś być musi bo instalacja od kierunkowskazów jest skonstruowana w ten sposób, że jak podepniesz przyczepkę (dodatkowe obciążenie w obwodzie kierunkowskazów) to oprócz normalnego dźwięku ich pracy pojawia się taki czysto elektroniczny z tego brzęczyka pod kolumną kierownicy. Ma on chyba ostrzegać przy skręcaniu, że samochód potrzebuje więcej miejsca na ten manewr. Więc trzeba poszukać.

Przypadkowe odwrotne podpięcie wtyczki od przyczepki (tzw. samoróbki) kończy się spaleniem bezpiecznika od świateł "Stop".

Pozdrawiam,

Piotr
... W życiu piękne są tylko chwile ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Terrano”