Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Odradzam] Bydgoszcz

Moderatorzy: Ryba, Maniek-ol

Awatar użytkownika
Gibki
fanatyk nissana
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-10, 21:46
Lokalizacja: Bydgoszcz wzg.w.

[Odradzam] Bydgoszcz

Post autor: Gibki » 2010-01-03, 16:30

No to do odradzenia mam 2 warsztaty w tym mieście ;]
1. Niestety pierwszy z nich to Auto Mania Serwis na ul. Fordońskiej... tam niestety przywiozłem wahacz do wymiany... Założono mi bez problemu... musiałem to zrobić szybko a ze udzielam się w firmie obok to zostawiłem u nich.. powiedziano mi tylko ze zbieżność do zrobienia.. niestety w innym warsztacie (który tez odradzam) FeuVert powiedzieli mi ze zły wahacz jest :/ poprzedni mechanik mając oba w reku nie zauważył różnicy a był zdecydowanie dłuższy. nie dość tego myślałem ze mnie łagodnie potraktują jako sąsiednią firma to zdarli sporo kasy. w tym drugim warsztacie kosztowało mnie to o polowe mniej.

2. Drugi warsztat to już wspomniany wcześniej FeuVert na Wojska Polskiego 20D. Owszem pomogli mi z wahaczem, bo zdjęli żeby go wymienić i założyli później poprawny. Zapytałem się co jeszcze wymagałoby wymiany w najbliższym czasie to powiedział ze uszczelniacz od strony kierowcy. no to pojechałem po obie rzeczy. Założyli tez niby bez żadnych problemów. Az tu nagle przed świętami kicha. Autko się rozkraczyło. Początkowo myślałem ze to tylko sprzęgło bo kolega Quattro już mi wspominał ze jest na wykończeniu. Pojechałem do nich i powiedzieli ze sprzęgło i przegub wewnętrzny uszkodzony. Postanowiłem się skontaktować z Quattro i dochodziliśmy do tego co się mogło stać. Autko później zawędrowało do Quattro i wszystko jasne. założyli mi wcześniej zły uszczelniacz. owszem sam go przywiozłem ale mając oba w reku to chyba widać kiedy ma jeden 8mm a drugi 18mm ;] chyba ze ślepy był ;] niestety przez ten uszczelniacz przegub wewnętrzny był uszkodzony. Chyba ten mechanik to jakiś kat a nawet ciekawe jak dal rade to wszystko poskładać z szerszym uszczelniaczem ;]

Ma szczęście dzięki koledze Quattro wszystko dobrze się skończyło :)

Martwi mnie jeszcze jedna rzecz. Wszystkie te części pochodziły z Nisscar-u na Bocznej. Świetnie bo części są szybko dostępne, ale jak już siedzi w nissanie to powinien wiedzieć co do czego jest :/ na mnie niestety nie zrobił dobrego wrażenia. Dlatego może nie tyle go odradzam co sugeruje sprawdzić co daje.

Radze omijac te dwa warsztaty szerokim lukiem.. naprawde zawiodlem sie na nich...

POZDRAWIAM!!
P11.144 2.0 16V :)
100NX 1.6 16V - był...
P12 1.9 diesel - ojca

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”