Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Murano] Chcesz kupic Murano? Zapytaj w tym temacie

Moderator: azorek

Awatar użytkownika
bilro
wiem o czym pisze
Posty: 66
Rejestracja: 2009-12-10, 22:44
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: bilro » 2012-10-26, 14:30

dokładnie :),
E70, 3.0d, 2009 rok.

Awatar użytkownika
BESEL_
fanatyk nissana
Posty: 551
Rejestracja: 2009-12-08, 21:33
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: BESEL_ » 2012-10-27, 15:51

bilro, czarne?

Awatar użytkownika
bilro
wiem o czym pisze
Posty: 66
Rejestracja: 2009-12-10, 22:44
Lokalizacja: Trojmiasto

Post autor: bilro » 2012-10-27, 19:54

No, czarny.

Awatar użytkownika
ArchBiP
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2013-01-26, 18:57
Lokalizacja: Sanok

Post autor: ArchBiP » 2013-01-29, 08:27

na innym forum nissana pisałem ale chyba warto to powtórzyć:

ku przestrodze innym kupującym MURANO
trafiłem niedawon na otoMoto.pl aukcję chyba większości znanego naciągacza posługuje się adresem meilowym grzegorz_dr1978@yahoo.pl
poniże zamieszczam wysyłane teksty meili:

"Witam,
Ciesze sie , ze sa Panstwo zainteresowani moim samochodem. Sprzedaje ten samochód tak tanio, poniewaz kupilem tu w Anglii inny. Pochodze z Polski. Jestem lekarzem i ze wzgledu na prace przeprowadzilem sie do Wielkiej Brytanii. Mam tu nowa prace i zarabiam wiecej niz w Polsce. Przywiozlem samochód z Polski do Anglii. Samochód zarejestrowany jest w Polsce. Prawdopodobnie sa Panstwo zainteresowani tym, dlaczego sprzedaje go w tak niskiej cenie. Cena rynkowa samochodów z kierownica po prawej stronie jest w Anglii niska. Samochód ma kierownice po lewej stronie, jest to wersja europejska, oraz byl zakupiony w salonie w Polsce.
Samochód jest w doskonalym stanie, nie ma uszkodzen, bezwypadkowy. Nie posiada zadrapan, garazowany. Nie pale, zatem samochód jest typowy dla osoby niepalacej.
Wnetrze jest równiez w doskonalej formie.
Silnik jest równiez w bardzo dobrym stanie, nie ma z nim problemów.
Pojazd posiada pelna dokumentacje serwisowania. Jest on równiez zarejestrowany w Polsce i jest to jeden z powodów, dlaczego sprzedaje samochód w Polsce. Samochód jest równiez ubezpieczony. Posiada wszystkie dokumenty.
Jesli potrzebuja Panstwo wiecej zdjec lub jakiekolwiek inne informacje na temat samochodu, prosze mnie o tym powiadomic w kolejnym mailu, abym mógl Panstwu je wyslac. Równiez podam Panstwu wiecej szczególów na temat tego, w jaki sposób transakcja bedzie sfinalizowana.
Czekam na Panstwa odpowiedz mozliwie jak najszybciej.
Pozdrawiam "

" Witam,
Cena ostateczna zawierajaca wszystkie koszty transportu to: 5 900 EUR. Samochód jest dokladnie jak nowy, nie mam nic do ukrycia. Moga Panstwo wykonac pelny przeglad techniczny po jego otrzymaniu i przekonac sie, ze w ogóle nie ma z nim problemu. Kilka tygodni temu ktos z Polski powiedzial mi, ze kupi mój samochód. Powiedzialem, ze tak jest w porzadku. Spotkamy sie w Londynie i dokonamy transakcji. Wzialem dzien wolny od pracy w Londynie i juz nastepnego dnia zaden kupujacy nie odpowiadal na moje maile ani telefony, dlatego moja oferta jest tutaj.
Szukalem najlepszego rozwiazania, aby przewiezc samochód do Polski w jak najszybszy i najbezpieczniejszy z mozliwych sposób.
Ostatnio znalazlem strone z rekomendacjami odnosnie firmy przewozowej, która dziala tu, w Wielkiej Brytanii i która obsluguje tego rodzaju transakcje.
Tak jest duzo lepiej, poniewaz usluga ta jest legalna. Ich system jest prosty i skuteczny: Moge przewiezc samochód na Panstwa adres w Polsce. Prosze sie nie martwic, pokrywam koszty transportu na wskazany przez Panstwa adres w Polsce. Po otrzymaniu samochodu, maja Panstwo siedem dni na dokonanie weryfikacji, i w tym czasie moga Panstwo zdecydowac, czy wola zatrzymac samochód, czy zwrócic go mnie (naprawde nie sadze, ze bedzie to konieczne). Po zakonczeniu tego siedmiodniowego okresu weryfikacji, system dokona transferu funduszy na moje konto. Przeniesienie dokumentów na Panstwa nazwisko bedzie raczej proste, poniewaz moge podpisac wszystkie formularze tutaj. Do samochodu dolaczona zostanie umowa sprzedazy. Musza Panstwo podpisac umowe sprzedazy po przetestowaniu samochodu w ciagu 7 dni.
Uwazam, ze taki system jest najlepszym dla nas rozwiazaniem, poniewaz nie placa mi Panstwo bezposrednio i jest to sposób na kontrole pieniedzy, które zostana mi przekazane wylacznie po przetransportowaniu samochodu do Panstwa i kiedy Panstwo zdecyduja sie go zatrzymac. Jesli Pan posiada pieniadze i jest Pan gotowy do zakupu, ja musze miec Pana pelne imie i nazwisko, adres pocztowy oraz numer telefonu jak tylko je otrzymam, natychmiast rozpoczne transakcje.
Pozdrawiam "

może komuś się to przyda. Takich informacji w necie chyba nigdy zawiele.

snjasmin
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-28, 02:29
Lokalizacja: Poznań

Post autor: snjasmin » 2013-02-28, 03:13

Witam wszystkich :)
generalnie dobrze jest, że istnieje takie forum gdzie można przynajmniej zapytać mając nadzieję na odpowied(ź)zi.
Historia jest dość krótka, chcę/muszę kupić samochód rodzinny, a że podobają mi się SUV'y zainteresowałem się 3 samochodami : Hyundai SantaFE , BMW X3 i oczywiście Murano (ten ostatni wydaje mi się najfajnieszy w interesującym mnie przedziale cenowym).
Wymyśliłem sobie tak - kupię auto w Niemczech (ok. 8000 Euro), przywiozę i zakładam bardzo dobrą instalację gazową (jaką jeszcze nie wiem)
lub drugi wariant kupuję w Niemczech już z instalacją (ale tu nie wiem czy będzie taka okazja). Jest jeszcze 3 wariant: kupno u nas (kupiony w Polsce, w salonie, serwisowany itd).
Ponieważ zupełnie nie znam tego samochodu mam prośbę - napiszcie
1. na co zwrócić uwagę przy oględzinach (bo wiele rzeczy umyka człowiekowi)?,
2. czy warto skorzystać z ASO do sprawdzenia auta? jeśli tak to co mogliby sprawdzić ?
3. co Wy zrobilibyście będąc jeszcze raz przed zakupem swoich autek :)
4. jeśli chodzi o auta z Polski, to co z zawieszeniem ?
5. gdzie powinny być oryginalne naklejki czy tabliczki znamionowe jeśli auto nie było malowane itp.
6. czy przebieg ma duże znaczenie przy instalacji gazowej i ... w ogóle czy lepiej starszy z mniejszym przebiegiem ? czy młodszy z większym ?
7. czy bać się nissanów z przebiegiem w okolicy 200K ?

Z tego co tutaj wyczytałem, wydaje mi się, że skłaniałbym się do wersji EU, rocznik 2005 lub 2006 w okolicach 100K przebiegu (... choć mam wątpliwości co do rocznika 2005).
Powiem szczerze, że boję się kupować z USA po tym co widzę na otomoto.pl do sprowadzenia - można trafić na niezłą minę ...
Zdecydowanie chciałbym kupić auto bezwypadkowe i najlepiej w ogóle nie uderzone.

Jeśli chodzi o 3 wariant, to ten jeszcze w mirarę myślę na alledrogo :
http://allegro.pl/show_item.php?item=3039912295

Bardzo proszę o podpowiedzi i z góry serdecznie dziękuję.
------------------------------------
Pozdrawiam S.

Awatar użytkownika
ArchBiP
nowy na forum
Posty: 17
Rejestracja: 2013-01-26, 18:57
Lokalizacja: Sanok

Post autor: ArchBiP » 2013-02-28, 13:07

Przed kupnem murano zastanawiałem sie nad Hyundaiem Tussonem jednak to nie jest ta klasa auta co nissan.
Warto odwiedzić ASO koszt ok 300 zł ale strawdzą lakier stan zawieszenia oraz wszystko co miał robione ASO.
Dobrze jest zwrócić uwagę na stan katalizatorów.
na jednym ze zdjęć świeciła się kontrolka płynu od spryskiwacza. Notoryczny brak płynu może powodować uszkodzenie spryskiwaczy reflektorów.
Przy kupnie rocznika do maja 2005 musisz się liczyć z brakiem map polski w nawigacji, na dzień dzisiejszy nie ma takich map do wersji x6, i nie daj sobie wmówić że jest inaczej.
Sciągnij sobie polską instrukcję tam będziesz miał informację o wszystkich tabliczkach znamionowych auta, oraz dowiesz się innych ciekawych rzeczy o autku.
Polecam murano, hyiundai to plastik, a bmw napewno będzie starsze i bardziej wyjeżdzone za taką samą cenę.
Życzę udanych łowów

Awatar użytkownika
BESEL_
fanatyk nissana
Posty: 551
Rejestracja: 2009-12-08, 21:33
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: BESEL_ » 2013-03-01, 12:43

snjasmin, jak chcesz to mogę Ci swojego sprzedać. Z tym, że mam bez gazu, rocznik 2005 ale za to 40 000 mil na przebiegu, więc jak nówka. Auto nie bite, w bardzo dobrym stanie. Jedynie co w nim zmieniałem to filtry, olej i klocki.

snjasmin
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-28, 02:29
Lokalizacja: Poznań

Post autor: snjasmin » 2013-03-12, 02:00

:) Dzięki za info ArchBiP - przed zakupem z pewnością skorzystam z ASO - swoją drogą ciekaw jestem co może wykazać komputer.
:) BESEL_ - Dzięki za ofertę (bardzo niski przebieg - to naprawdę jak nówka) - żona jednak upiera się przy roczniku 2007 (... 2006 w ostateczności :-)
Pozdr.
.. a jeszcze może jedno pytanie, bo przeglądając różne zdjęcia z ofert, różnie to wygląda - mam na myśli obroty silnika na postoju -
na niektórych widać, że wskaźnik temp. jest tak mniej więcej w okolicach 4(czwartej godziny) a obroty tuż pod 1000, ale też są są takie, że przy podobnej temp. obroty są dużo poniżej 1000 obrotów. Stąd pytanie, czy jeśli włącza się klima dochodzi do podwyższenia obrotów na postoju, czy może to świadczyć o jakiejś usterce ?
Ciekawe co wynika z Waszych obserwacji.
------------------------------------
Pozdrawiam S.

farmacon
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-25, 00:13
Lokalizacja: Slask

Post autor: farmacon » 2013-03-25, 00:17

Witam serdecznie
Jestem nowy na forum
Mam zamiar kupić murano
czy ktos moze mi poradzić czy ta oferta jest w miare OKI
http://allegro.pl/nissan-murano-v6-3-5i ... 14852.html
Słaba wersja wyposażenia lae trudno za ta kase nic lepszego sie nie odstanie
Auto oczywiście sprawdzę w ASO i sie potarguje
Pozdrawiam

snjasmin
nowy na forum
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-28, 02:29
Lokalizacja: Poznań

Post autor: snjasmin » 2013-03-25, 08:26

zapytałbym o rodzaj instalacji - z tego co ustaliłem na nasz gaz najlepsza instalacja to BRC - no i trzeba byłoby sprawdzić po VIN'ie np. w vin-info ... może będzie coś o przebiegu. Ja już sprawdzałem taki co miał mieć niby 100k km, a okazało się, że 120k km miał już w 2010 roku ... no to tyle mi przychodzi do głowy.
Pozdr.
------------------------------------
Pozdrawiam S.

farmacon
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-03-25, 00:13
Lokalizacja: Slask

Post autor: farmacon » 2013-03-25, 14:58

Witam ponownie
Instalacja jest dobra zakładana kilka lat temu z jakimś smarowaniem , numer vin bede mial to sprawdze co sie da
Bardziej chodzi mi o wyposażenie, tam nie ma ksenonów, podgrzewanych foteli i skory oraz szyberdachu i kamery parkowania a jest parktronic, czy bez tej kamery ciężko się manewruje do tylu autem ?
I jeszcze jedno jak się nazywa ta nakładka pod tylni zderzak maskująca rury i tłumik bo tez tego nie ma a nigdzie nie znalazłem
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz

Gość

Post autor: Gość » 2013-04-20, 17:49

Witam kolegów mam taką prośbę czy mógłby mi ktoś sprawdzić nissana murano VIN: JN1TANZ50U0001792 poważnie myślę nad kupnem.Tylko ciekawe co to za auto, skąd jest i czy można sprawdzić przebieg samochodu bo jak na 2005 rok to coś mało ma przejechane.Dziękuję i pozdrawiam

pavko
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-23, 20:07
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: pavko » 2013-07-23, 20:14

Witam wszystkich pierwszy raz na forum.
Jestem w trakcie zmiany auta dla żony i na dzień dzisiejszy wybór pada na MURANO z rocznika 2005-07 w wersji europejskiej.
Na razie to tylko przymiarki bo muszę najpierw sprzedać dotychczasowe auto jednak próbuję się trochę dowiedzieć o tym modelu.
- czy w tym roczniku są jakieś słabe strony/częste usterki na które należy zwrócić uwagę?
-czy skrzynia rzeczywiście jest problemowa czy w tych rocznikach już jest dopracowana?

Awatar użytkownika
BESEL_
fanatyk nissana
Posty: 551
Rejestracja: 2009-12-08, 21:33
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: BESEL_ » 2013-07-26, 10:11

pavko, Ja mam wersje USA, więc nie wiem czy pomogę:) Po za tym moje Murano ma przejechane jakies 70 k km. W swoim samochodzie jedyne co zmienialem to olej, klocki, akumulator ostatnio.

Większych problemów z nim nie miałem.

Jak chcesz to możemy pogadać, bo noszę się z zamiarem sprzedania.

pavko
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2013-07-23, 20:07
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: pavko » 2013-07-31, 17:06

Kurcze te MURANO to chyba bezawaryjne wozy- forum śpi, jestem przyzwyczajony do innych marek gdzie fora tętnią życiem i jest pełno pytań, odpowiedzi z których wiele się można dowiedzieć.
Tutaj cisza- to chyba dobry znak :lol:

Awatar użytkownika
BESEL_
fanatyk nissana
Posty: 551
Rejestracja: 2009-12-08, 21:33
Lokalizacja: RZESZÓW

Post autor: BESEL_ » 2013-08-01, 06:58

pavko, Forum żyje, ale użytkowników Murano jest stosunkowo mało :)

SHARKi
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-08, 16:14
Lokalizacja: Łódz

[Murano] Chęć zakupu Murano - rady ,opinie przed kupnem

Post autor: SHARKi » 2014-01-08, 16:23

Witam , zamierzam kupic Murano z 2005r. w wersji eruopejskiej a konkretnie to:

http://allegro.pl/murano-europejski-bi- ... 64519.html


mam pare pytań do osób ktore napewno mają wiekszą wiedze na temat tego modeli niż ja:

1. w/w model ma nawigacje , gdzie nabyć można płyte z aktualna mapą polski by ta nawigacja faktycznie sprawdzała sie w użytkowaniu auta ?

2. auto z ogłoszenia ma już podobno słabe opony , czy zna ktoś rozmiar fabrycznie montowanych opon w/w modelu auta

3. jaką instalacje LPG zalecacie do tego auta , ja z uwagi że bede dużo jedził musze miec LPG


z góry dzieki za pomocne info

novasolutions
nowy na forum
Posty: 7
Rejestracja: 2013-11-30, 22:16
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: novasolutions » 2014-01-08, 21:03

Wygląda przyzwoicie...ale MURANO zawsze sprawdzaj w ASO przed zakupem.
Niech zrobią tzw. 15 punktową ocenę. Zwróć uwagę na katalizatory i olej w skrzyni.
Reszta powinna być ok. Dobra instalacja do MURANO to ok. 5 tysięcy złotych.
Fabryczny rozmiar opon do MURANO to R18.
Jak dobrze poszukasz to dobre używane kupisz za 1000 PLN.
Pozdrawiam,

Marcin

ZB
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-12, 15:58
Lokalizacja: podlaskie

Post autor: ZB » 2014-01-12, 16:12

Witam
mam zamiar kupić Murano z 2005 roku wersja USA. Przejechałem się nim, ale mam wątpliwości co do pracy skrzyni biegów. Czy to jest normalny objaw, że po gwałtownym dodaniu gazu silnik wchodzi na wysokie obroty ale skrzynia praktycznie nie reaguje, samochód nie przyspiesza. Przy wolnym dodawaniu gazu samochód przyśpiesza płynnie i nie szarpie. I druga sprawa, przy pracującym silniku w zbiorniku wyrównawczym płynu chłodzącego pojawiają się bąbelki gazu (nie wiem czy to powietrze czy spaliny). Płyn nie jest zanieczyszczony. Samochód ma założoną instalację gazową.
Proszę o porady.

Dziękuję za porady. Kupiłem Murano:)..też 2005...też USA..ale czarne:)...na razie jest OK....sprawdziłem na stacji nissana.
Ostatnio zmieniony 2014-01-26, 22:24 przez ZB, łącznie zmieniany 1 raz.

marcink185
nowy na forum
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-24, 12:21
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: marcink185 » 2014-01-24, 12:40

Coś nie tak ze skrzynią biegów. Też szukam murano i od września kilka oglądałem. Ciężko jest znaleźć coś dobrego. Oglądałem Murano z Bogorii zdjęcia zachęcające ale stan auta ciężki (wycieki ze wszystkich możliwych miejsc) nie warto się fatygować na oględziny

[ Dodano: 2014-01-24, 12:46 ]
Osobiście zaciekawił mnie ten link http://otomoto.pl/nissan-murano-1wlasci ... 35265.html
choć ten dealer ma nieciekawą opinię w sieci i te pieczątki serwisowe...

[ Dodano: 2014-01-24, 12:57 ]
novasolutions pisze:Wygląda przyzwoicie...ale MURANO zawsze sprawdzaj w ASO przed zakupem.
Niech zrobią tzw. 15 punktową ocenę. Zwróć uwagę na katalizatory i olej w skrzyni.
Reszta powinna być ok. Dobra instalacja do MURANO to ok. 5 tysięcy złotych.
Fabryczny rozmiar opon do MURANO to R18.
Jak dobrze poszukasz to dobre używane kupisz za 1000 PLN.

Witam. Czy Pan może zna dealera KMJ czy u nich sprawdzę legalność wpisów.

Pioro
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-04-02, 08:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Pioro » 2014-04-02, 08:42

Witam Klubowiczów

Przymierzam się do zakupu Nissana Murano
Jest to Europejczyk z grudnia 2006.
3.5 V6 Założony gaz wielowtryskowy bezpośredni Bedini. Nie wiem czy z dodatkowym smarowaniem zaworów.
Mam trochę zdjęć (niestety nie mogę obejrzec autka osobiście), i niepokoi mnie slad oleju na podwoziu. Moze ktoś będzie w stanie ocenić prawdopodobne zródło pocenia lub wycieku na podstawie samych zdjęć..

Link do zdjęć:
https://www.dropbox.com/sh/dbosvp9g8sos728/qHh88TpFYr

Z góry dziekuję za ew. pomoc.
Pozdrawiam,
Pioro
Pioro

Przemek190
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-06-13, 08:48
Lokalizacja: Katowice

Murano 2008 Fift

Post autor: Przemek190 » 2014-06-13, 09:07

Witam, jestem tutaj zupełnie nowy i zielony, a w szczególności jeżeli chodzi o Nissany. Moja dziewczyna uparła się na Murano (poniżej link do ogłoszenia).
Dziś jadę mu się wstępnie przyjrzeć, zbadać grubość powłoki lakierniczej i takie tam, jednak proszę aby ktoś z was, kto ma pojęcie powiedział mi na co mam zwrócić szczególną uwagę przed zakupem. Nie wiem, czy sprzedający zgodzi się na wycieczkę do serwisu tym bardziej, ze najbliższy jest kilkadziesiąt kilometrów od miejsca postoju samochodu.
Powiedzcie proszę co o nim myślicie.
Jak wrócę z oględzin, postaram się podać więcej szczegółów.
Wiem, że powinienem sprawdzić w serwisie termin najbliższej wymiany oleju w CTV, bo wg przebiegu jest to najwyższa pora sądząc po tym, co już przeczytałem na forum (92000km).
No i co sądzicie o instalacji LPI w tym samochodzie?
A także, bo widziałem, że jest wiele modeli silników 3.5 V6 i czy ten podany w ogłoszeniu (256KM) jest w ogóle możliwy w tym egzemplarzu (w ogłoszeniu podano, że wersja europejska).

Nie ukrywam, ze trochę boję się tego samochodu i podchodzę do niego z dość sporym. dystansem.

Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.

http://otomoto.pl/nissan-murano-3-5-v6- ... 09749.html
Przemek

rinamo
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2014-07-13, 19:31
Lokalizacja: Małopolska

Kupno Murano, proszę o pomoc Panowie i Panie

Post autor: rinamo » 2014-09-05, 20:00

Witam Was moi drodzy, jest to jeden z moich postów więc zacznę od tego że jestem posiadaczem pięknej P12 hatchback, ale nadeszła pora na zmianę. Kobieta mnie mocno ciśnie na suva, budżet mamy mocno ograniczony bo około 26 tysięcy.

Biorę głównie pod uwagę hyundai tucson lub właśnie dużo chętnie Murano.

Co sądzicie o tych ogłoszeniach?
http://otomoto.pl/nissan-murano-3-5i-23 ... 61485.html

Wygląda przyzwoicie :
http://otomoto.pl/nissan-murano-awd-3-5 ... 13134.html

Oraz :
http://otomoto.pl/nissan-murano-full-fu ... 55457.html

Jeszcze jedno pytanie, jest naprawdę możliwość kupno Murano w dobrym stanie nie składanego z 3 innych za 27 tysi?

Salvelinus
nowy na forum
Posty: 9
Rejestracja: 2014-08-26, 07:38
Lokalizacja: Łęczyca

Post autor: Salvelinus » 2014-09-08, 07:33

Pierwszy i ostatni jest do opłat, także wyniosą cię powyżej 30 tysi. Środkowy Amerykaniec ale ja wiem czy to źle.
Ja kupiłem 3 tygodnie temu z instalacją gazową Prinsa za 28 tys.
Będziesz oglądał to zwróć uwagę, czy się fotel kierowcy przesuwa bo to ich bolączka, czy szyby działają szyberdach czy nie ma wycieków ze skrzyni biegów oraz mechanizmu różnicowego. Ogólnie maszyną się jeździ pięknie.

rinamo
nowy na forum
Posty: 4
Rejestracja: 2014-07-13, 19:31
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: rinamo » 2014-09-16, 13:34

Dzięki kolego wyżej za rady,

Co powiecie na temat tego ogłoszenia?

http://allegro.pl/nissan-murano-3-5-ben ... 33066.html

Mam 300 km do tego gościa, warto jechać? Przez telefon powiedział że mozemy smialo jechać do aso i sprawdzić stan

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2014-09-16, 13:43

Pamiętajcie, że Murano mają dwie wady.

1. Minimum 40 minut jazdy, by sprawdzić czy skrzynia jest ok lub podpiecie w specjalistycznym zakładzie pod kompa

2. Często padają reduktory od 4x4 i to kosztuje sporo

Zatem jak auto kosztuje tanio, to ja bym się zstanowił

zakrzew
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-22, 07:25
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: zakrzew » 2014-09-22, 07:31

Witam Panowie,

szukam kogos z okolic Wrocka do pomocy w obejrzeniu Murano (auto powindykacyjne) króre chciałem obejrzeć sam lecz nie zdązyłe do godz. 17 w piątek i zamkneli mi 5 min po czasie plac, zrobiłem zbędnie 400km, posiadam wycene rzeczoznawcy a licytacja kończy się dziś, jak ktoś mógł by zobaczyć ten egzemplarz to napewno nieominie go prezent z mojej strony, z góry dzieki za pomoc! tel do mnie 511 777 915

poniżej link

http://otomoto.pl/nissan-murano-C34521208.html

pozdro!

Awatar użytkownika
GRZECHu
fanatyk nissana
Posty: 2365
Rejestracja: 2009-12-06, 19:54
Lokalizacja: z internetu
Kontakt:

Post autor: GRZECHu » 2015-02-28, 11:03

100nx - sprzedany
MAXIMA A32 - sprzedana
Maxima A33 - sprzedana
rower - w użyciu ;)
--
"Taki ze mnie Maxi Gaz" :)

Szafiq
nowy na forum
Posty: 15
Rejestracja: 2015-06-15, 07:12
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Szafiq » 2015-06-15, 07:47

Witam wszystkich,ostatnio zastanawiam się nad zakupem Murano. Już byłbym w stanie go kupić,ale natknąłem się na sporo ogłoszeń i postów na forach o uszkodzonym silniku.Nie ukrywam,że dla mnie to nowość w japońskim samochodzie, tam po prostu silniki się nie psują.W ogłoszeniach jest kilka z uszkodzonym silnikiem,ostatnio jeździłem jednym i facet powiedział,że wymieniał silnik bo poprzedniemu właścicielowi padła góra,naprawił ją a później padł dół silnika. Masakra jakaś, mam się bać? Czy sprawdzenie w aso da mi jakąś gwarancje,że będzie ok? Rozmawiałem z jednym panem jeżdżącym Murano i bardzo sobie chwalił,jeździ 10 lat i chce kupić drugie niedługo.
Auto ma być od 2006r. ,jest sporo ogłoszeń ,zainteresowały mnie 2 szt:
http://moto.gratka.pl/tresc/18470121.html
http://moto.gratka.pl/tresc/18149077.html
Ktoś może coś o nich powiedzieć?Oglądał ktoś?

Awatar użytkownika
bombel
Administrator
Posty: 13188
Rejestracja: 2009-12-07, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bombel » 2015-06-15, 09:45

Szafiq, jak jest kiepska instalacja gazowa, to tak się dzieje, że wypala zawory i wywala uszczelke pod głowicą. Trzeba porzadną instalkę z lubryfikacją zaworów i pilnowac oleju.
Geeralnie ten silnik jest super i jest w TOP 10 V6 świata.

Gorsza rzecz, to w Murano pada rozdzielacz napędu i to bym sprawdził przed zakupem. Dodatkowo sprawdź jaka jest instalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Murano”