Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[Tino] Skrzynia biegów - problemy

Moderator: Zielkq

Awatar użytkownika
SnowLady
fanatyk nissana
Posty: 986
Rejestracja: 2009-11-30, 18:28
Lokalizacja: Kobylnica/k.Slupska

[Tino] Skrzynia biegów - problemy

Post autor: SnowLady » 2009-12-07, 18:39

Uszkodziła mi sie poduszka skrzyni biegów, jest mała usterka i nie dokuczliwa, byłem w serwisie zapytać o cenę, 408 zł.I na razie nie wymieniam bo za drogo za kawałeczek okrągłej tulejki gumowej tyle kasiorki?????. Może ktos miał podobny problem , czy mozna dostać ZAMIENNIK.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mi czasami bieg wejdzie ze zgrzytkiem ale to chyba dlatego że w Tinkach skok jest długi trochę.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Właśnie, czym to się objawia?? Ja na razie zgrzytów nie mam w skrzyni ale jak 5 wrzucam to zdarza się że muszę to robić "na chama". Zastanawiam się w czym rzecz i może się okazać że w właśnie tu pies pogrzebany.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Objawy są takie, jak wrzucę wsteczny bieg i trochę za szybko puszczę sprzęgło to lewarek od zmiany biegów podnosi sie około 2-3cm, do góry,oraz w czasie jazdy gdy zdejmę nogę z gazu lewarek lekko sie porusza.W moim nissaniku jest lekko uszkodzona poduszka ta od strony skrzyni biegów, ale tylko wtedy daje znać o sobie jak cofam, a numer katalogowy z ASO to;11320-BU001.
Tam są dwie poduszki zamontowane w jednej kołysce, która podtrzymuje skrzynie biegów.
Jest to tulejka z gumą , i właśnie ta guma w dolej jej części sie oberwała.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pozdrawiam
SnowLady ...

Z nissanem od sierpnia 2005 :D

Ważne sprawy i nie tylko: 504619604 ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tino”