Nissanmaniaku! Prosimy o nieblokowanie reklam!    

Utrzymujemy nasze forum z małych reklam pojawiających się między postami.

Prosimy o wyłączenie blokowania reklam na naszym forum.


Dziękujemy!

[K11] przeciek, od pedałów z góry kapie woda??pomocy

Moderator: mimier

sto
nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 2017-06-24, 17:46
Lokalizacja: Biłgoraj

[K11] przeciek, od pedałów z góry kapie woda??pomocy

Post autor: sto » 2017-06-24, 17:59

Witajcie fanatycy :}
mam maly problem odnosnie kapiacej wody podczas deszczu.
Kapie mniej wiecej gdzies z gory ponad pedalem hamulca.
Zasylikonowalem, udroznilem, przeczyscilem te miejsca ktoredy ma splywac woda z przedniej szyby.
Jednak dalej to samo... musze mala miske stawiac podczas deszczu bo mi zalewa wycieraczke....
Poprosił bym o jakiś rysunek jak idzie caly ten odpływ i którędy,
Lub co Mi polecacie sprawdzic zrobic aby nie ciekło... BARDZO PROSZE O POMOC.... ;( :papa:

wnetrze pod maska wyglada mnij wiecej tak:
Obrazek

Awatar użytkownika
radziejwwl
fanatyk nissana
Posty: 1593
Rejestracja: 2009-12-10, 18:09
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: radziejwwl » 2017-06-25, 12:19

Zdejm Pan te plastikpwe podszybie i znajdzie plastikowa spinke czy jakos tak na ktorej opiera sie szyba. Na 90% to ona przyczyna , najłatwiej opierdzielić ją klejem w koło albo silikonem .

Awatar użytkownika
walti
nowy na forum
Posty: 30
Rejestracja: 2010-02-14, 10:34
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: walti » 2017-11-04, 08:17

Witam !
Potwierdzam, plastikowa spinka na której opiera się szyba podczas montażu/wklejania ma uszczelkę (a raczej powinna mieć). Niestety z czasem uszczelka ulega biodegradacji i zaczyna cieknąć.
Naprawa jak wyżej, ale ja polecam wyjąć badziewie, wyczyścić wszystko i odtłuścić, po czym wkleić spinkę na swoje miejsce silikonem lub uszczelniaczem.
Po ok. 1 godzinie od wklejenia spinki zaleca się łupnięcie jednego browca w celu zakończenia procedury naprawczej :-D .
Pozdro.
Ciszę się, jeśli moja odpowiedź okazała się pomocna przy rozwiązaniu Twojego problemu...

marekkobylarz
nowy na forum
Posty: 23
Rejestracja: 2015-06-14, 16:34
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marekkobylarz » 2017-11-11, 19:23

Najlepiej jak kolega napisal....wyjac spinki biale na krawedzi szyby ...stare juz stwardniale uszczelki... I wszystko zakleic silikonem najlepiej do klejenia szyb lub silikon do uszczelek silnika...zeby dobrze uszczelnilo. i bylo elastyczne..
Maly ale uciazliwy klopot... Zaklejone tak z trzy lata i nic a nic sie nie dzieje.
Dwie osoby, dwie idee, jedna pasja.
Zaraz bedzie ciemno.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Micra / New Micra”